23-29 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

23-29 Ekim Haftası Astrolojik Gündem;

23 Ekim tarihinde Güneş Akrep burcuna geçiş yapacak. Boğa burcunda gerçekleşecek son Ay tutulmasının etkisini hissetmeye başlayabilirsiniz. Satürn ile bir destekleyici açısı da olacak. Bu hedeflerinize ulaşmanızı sağlayabilir. Daha soğukkanlı ve olgun davranacağınız bir süreç olacaktır. 

 

28 Ekim 2023 tarihinde akşam saat 23:25 saatinde Boğa burcunun 5 derece 9 dakikasında  parçalı ay tutulması ve aynı zamanda bir dolunay etkisi gerçekleşecek. 146 Saroz serisine ait bir tutulma bu. Hayatımızda Mart 2024 kendini gösterebilecek ancak ilk 3 ay etkisi çok hissedilir olacak. Bir sonlanmayı, bir sona erişi, bireysel ve kolektif anlamda daha önümüzü görebileceğimiz bir etkiye sahip olacak. 2021 yılından bu yana gelen konularınızın bir netlik kazanması vurgusu var.

28 Ekim tarihinde yaşayacağımız bu tutulma ise bu serideki son tutulma olacak. 2031 yılına kadar yeni bir tutulma yaşamayacağız.

 

28 Ekim tarihinde Mars'ın Jüpiter ile bir zorlu açısı olacak. Aynı gün Boğa burcunda bir ay tutulması da yaşayacağız. Bu Akrep - Boğa aksında yaşanacak son tutulma. Karşınıza çıkacak konularda fazla riskli adımlar atmamaya özen gösterelim. Bu tutulma zamanında maddi kaynaklarınızı korumanız gerekiyor. Bu süreçte yatırımlarınızın sonuçlarını da alabilirsiniz.

 

TUTULMANIN YÜKSELENİ YENGEÇ 28 DERECE ANARETİK (KRİZ)

29 Ekim tarihinde Merkür 'ün Jüpiter ile bir karşıt açısı olacak. Tutamayacağınız sözler vermemeye gayret edelim.

 

28 Ekim’deki tutulma ile birlikte,

Ülkemiz için 100 yıllık bir döngünün, bireysel anlamda 2 yıllık bir döngünün tamamlanma süreci olacak.

Bir deneyim yaşanacak her şey vaktinde doğru zamanda yaşanıyor olacak.

Türkiye Cumhuriyeti kimliksel bir yenilenmeye doğru aldım atacak.

 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

 

23-29 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

23-29 Ekim tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 2-8 aksında meydana gelecek. Gelir-gider ve bütçe konularında dikkatli olmanız konusunda sizi uyarıyor. Kaynaklarınızı etkin ve akılcı yönetebilirseniz; borçlarınızı ödeyebilir ve hatta güzel bir yatırım yapabilirsiniz. Birçok koç burcunun, maddi anlamda şansının düzeleceği, umulmadık gelirler elde edeceğine işaret eden bir tutulma. Tüm bunların dışında kaos karşısında, sakin, narin ve şefkatli bir tutum sergilemelisiniz. Bu davranış şekli size tüm kapıları kolaylıkla açacaktır.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

23-29 Ekim tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 1-7 aksında meydana gelecek. Başarıya giden yolunuz engellenmeye çalışılabilir. Mevcut alanınızda coşkuyla çalışmaya çalışırken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İş, çalışma hayatınız veya statünüzdeki değişikliği olabilir. Ortaklık, partner ve eş konularında da yollarınızı ayırabilir, yada; yeni partner, eş, ortaklıklar kurabilirsiniz. Doğum haritanıza göre değişiklik gösterebilir bu tutulma.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

23-29 Ekim Ağustos tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 12-6 aksında meydana gelencek. Yaratıcı becerilerinizi geliştirebilir. Sonuç olarak, profesyonel anlamda zaman size yardımcı olabilir ve geleceğinizi şekillendireniniz. Böylelikle hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Bununla birlikte, kendinizi daha azimli ve adanmış olarak görebilirsiniz. Takdir kazanabilirsiniz.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

23-29 Ekim tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 11-5 aksında meydana gelecek. Konfor alanınızı, çocuklarınızı, memnuniyetinizi ve kişisel mülkünüzü (varsa arabanızı) etkileyebilir. Bazı Yengeçler bir kopukluk hissi, duygu eksikliği, umutsuzluk ve hayal kırıklığı yaşayabilir, Bu yüzden kendilerini etraflarından izole edebilirler. Ancak diğer yandan sosyal konumunuz aynı kalabilir. Doğum haritanıza göre değişkenlik gösterebilir.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

23-29 Ekim tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

28 Ekim Boğa burcundaki Ay tutulması, 10-4 aksında meydana gelecek. Her konuya farklı bir bakış açısı ve yaklaşım sergilemeniz konusunda sizi uyarıyor. Bu tutumu sergilediğiniz takdirde, bu özellikten önemli ölçüde yararlanacak ve hayatınızın hemen hemen her alanında iyi performans gösterebileceksiniz. Kadersel bitişler yaşamanız olası ve bırakmanız gereken artık size hizmet etmeyen tüm duygulardan arınmanız da zorunlu olabilecek. Hayatınızda yeni bir dönem başlayacak ve bu yeni sahnede kimlere ne alanda rol vereceğinize dikkat edin.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

23-29 Ekim tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 9-3 aksında meydana gelecek. Karlı ve faydalı olacaktır. Farkındalığınızı artıracak ve gereksinimleriniz hakkındaki bilginizi geliştirecektir. İhtiyaçlarınızı doğru zamanda öncelikler listesine koyacaksınız ve bunun sonucunda hayatınız daha yönetilebilir hale gelebilir. Refahınızı yükseltebilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

23-29 Ekim tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir: 

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması 8-2 aksında meydana gelecek. Duygusal bir etki yaratabilir. Yaptığınız her şey ile empatik bir bağ kurabilirsiniz ve belirli bir yöne doğru hareket etmek isteyebilirsiniz. Dolayısıyla çalışmak ve gerçekçi olmak, hayatta kalabilmeniz için şart olup, mantıklı olmanız tavsiye edilir. Ayrıca miras, nafaka ve mahkeme konularında netleşmeler yaşamanız da olası.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

23-29 Ekim tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 7-1 aksında meydana gelecek.  Bu dönemde hayatınız bir düzen ve denge gelebilir. Ayrıca hayatınızın birçok yönünü daha iyi anlayabileceksiniz. Tüm bu konular, yaşamınızda yapıcı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olacaktır.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

23-29 Ekim tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 6-12 aksında meydana gelen bu Ay tutulması;  özellikle günlük rutinlerinizde, hizmet aldığınız ve hizmet verdiğiniz konularda değişimlerin olabileceğini göstermekte. Sağlık konularında da gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca etrafınızdaki insanlarla köprüler kurmaktan keyif alabilirsiniz. Dahası, ilişkilerinizi iyileştirmeniz sayesinde, arkadaşlığın ve takım çalışmasının değerini görüp, takdir kazanabilirsiniz. 

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

23-29 Ekim tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 5-11 aksında meydana gelecek. Oğlak burçları için olumlu olabilir. Kariyerinizde başarı ve ilerleme için yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Maddi gelir artışı ve terfi etmenizi sağlayabilir. Ekstra sorumluluklar üstlenebilir, gelir artışı ile hayallerinize ulaşabilirsiniz.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

23-29 Ekim tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 4-10 aksında meydana gelecek. Hayatınızda sarsılmaz çabalar göstermeye teşvik edebilir. Yüksek mücadele gücünüz ile geleceğinizi şekillendirecek kararlar alabilirsiniz. Bu, kişisel yaşamınızın önemli bir parçası haline gelecek ve saygın kariyerlerinizde ve işlerinizde size yardımcı olacaktır.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

23-29 Ekim tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

28 Ekim Boğa burcunda Ay Tutulması, 3-9 aksında meydana gelecek. Karışık sonuçlar getirebilir. Hayatın inişleri ve çıkışları olsa da her zaman hoş sonuçları da olacaktır. Bu nedenle endişelenmemenizde fayda var. Acı veren durumlar hızla geçecek ve tutulma sonrasında her şey normale dönecektir. Mahkeme konularınız var ise bu alanda da netleşmeler ve sonuçlar içinizi ferahlatacaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.