24-30 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

24/30 Haziran Haftası Astroloji Gündemi

 

26 Haziran 2024 / Merkür-Satürn Üçgeni: Mantıklı ve akılcı olmak gerekebilir. Kendimizi gerçekçi ve ciddi düşünceler içinde bulabiliriz. Devlet bağlantılı, resmiyet içeren işleri halletmek için de kullanılabilir. Aynı zamanda geçmişte çözemediğiniz konuları çözme konuları gündeme gelebilir.

29 Haziran 2024 / Venüs-Mars Altmışlığı: İkili ilişkilerde dengeyi bulma ve sorunları çözme şansı doğabilir. Aşk ilişkilerinde tutku be romantizm artabilir. Aynı zamanda yaratıcı ve sanatsal faaliyetlerde başarılı olabilirsiniz.

30 Haziran 2024 / Merkür Uranüs Altmışlığı: Yaratıcılığı, zihinsel aktiviteyi arttıran, her türlü iş başvurusu, iş kurma, mülakat, önemli sunum ve toplantılar için bugün kullanılabilir. Bu dönemde beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilir, ilginç insanlarla tanışabilirsiniz.

 

24-30 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

Öngörüler teknik olarak yükselen burça göre ele alınır. 

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 24/30 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; statünüz, aileniz, iş ve kariyer hayatınızda önemli bir karar alabilir, bir konunun sonucunu görebilirsiniz. İletişim becerilerinizde artış olabilir. Bu hafta planlama yapmak, detaylara dikkat etmek, sorumluluk almak konularında destekleyici bir enerji var gökyüzünde. Devlet bağlantılı resmi işleriniz çözüme kavuşabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koç’lar.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 24/30 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; yurt dışı konuları, seyahat, eğtim ve ticarete dair önemli bir iş söz konusu olabilir, bir eğitimi tamamlayabilirsiniz, vizeniz çıkabilir ya da yurt dışı alanında uzun süredir beklediğiniz bir sonucu alabilirsiniz. Resmi konuların gündeminizde olabileceği bir hafta.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğa ‘lar.

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 24/30 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; maddi konularda önemli bir konunuz olacak. Bu bir kredi, miras, borç, nafaka olabilir. Yapmanız gereken resmi beyanları, başvuru, kayıt ve benzeri işlemleri yapabilirsiniz. Biraz koşturmalı, yorucu bir hafta.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkiz ‘ler.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; ilişki ve ortaklıklara dair önemli kararlar alabilirsiniz. Bazı Yengeç'ler taşınabilir, bazıları da ortaklı işlere girebilir.

Devlet birimlerini, resmi konular ve banka ile ilgili gündemler, ödeme, resmi para, bir banka borcu konu olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeç ‘ ler.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; iş ve çalışma hayatına dair bir sonuç almak söz konusu olabilir, bir işi bırakabilir veya bir projeyi sonlandırabilirsiniz. Yeni yeni görevleriniz, sorumluluk alanlarınız olabilir. Kemik, diş rahatsızlıklarınız varsa sağlığınıza özen göstermeniz gerekebilir. Evcil haycanınız varsa onunla ilgilenmeniz gerekebilir. Boşanma sürecinde olanlar yeni gelişmeler yaşayabilirler. Boşanmanın gerçekleşmesi de mümkün.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslan ‘lar.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bu dönemde aşk hayatınızla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz, çocuk sahibi olmaya karar verebilir, çocuklarınızın resmi işleri, devlet birimlerinde yapacakları kayıt, başvuru, evrak beyan konuları olabilir. Kendinizi göstermeyi, görünür alana koymayı, tanıtmayı, reklam yapmayı düşünebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; aileye vakit ayırmanız ve aile büyükleriyle ilgilenmeniz gerekebilir, ev ve emlak konularında sonuç alabilirsiniz. Taşınabilir, uzaklara gitme kararı alabilirsiniz. Sözleşme, noter işlemleri, faturaları üzerine almak gibi konularla, işlemlerle meşgul olabilirler.

Ev alacak/satacak olanlar tapu işlemlerini, gerekli işlemleri gibi resmi işlemlerle ilgileneceğimiz bir hafta olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Terazi ‘ ler.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; yakın çevre, kardeş kuzen ve komşularınız ile ilgili önemli bir karar gündeme gelebilir. İletişim, reklam, pazarlama ya da seyahatlerle ilgili bir plan yapabilirsiniz. Bir alım satım konusu, satışı, devri gibi konuların

resmi işlemleriyle ilgilenebilirsiniz. Şu an için yapmasanız da yapmaya niyetli olduklarınızın resmi gerekliliklerini araştırıp öğrenebilirsiniz.

Yakın çevrenize danışacağınız, fikir alacağınız, tavsiye alacağınız konular olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrep ‘ ler.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; maddi konularla ilgili önemli bir karar alabilirsiniz, bir borcu kapatabilirsiniz, beklediğiniz bir ödemeyi alabilirsiniz. Birikiminiz olan, bankada duran bir parayı farklı şekilde değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bir birikim hesabında paranın faiz kazanıyor olması bir yatırım gibi… Aile büyüklerinizin bir ihtiyacı olabilir, onlara yardımcı olabilirsiniz. Örneğin dedeniz için, anneanneniz, babaanneniz için, onların iyiliği, sağlığı, konforu için yaptıracağınız, satın alacaklarınız olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yay’ lar.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; kişisel ve özel hayata dair önemli bir sonuç alabilirsiniz, ilişkilere dair konularda veya dış görünüşünüzle ilgili kararlar alabilirsiniz. Yeni bir yön, yeni bir rota, yeni bir bilinç, yeni bir ilişki, yeni bir iş, yeni bir sen yaratacağın bir hafta.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlak ’lar.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; beklenmedik konu ve olayları gündeme getirebilir. Yurt dışı bağlantılı işler yapıyorsanız, sonucunu alabilirsiniz, çalışanlarla ilgili kararlar alabilirsiniz. Ruhsal anlamda oldukça yoğun hissedebilirsiniz.

Aynı zamanda aile büyükleriniz için yapmaya çalıştığınız ne barsa tamamlayabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kova ’lar.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 24/30 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; sosyal çevre ve arkadaşlarla ilgili önemli bir konu gündeme gelebilir. Bir hizmet almak için bir devlet birimine kayıt yapacağınız, başvuru yapacağınız bir konu için başvurunuz varsa sonuçlanabilir. Hizmet alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balık ‘ lar.

    

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.