25 - 31 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

25/31 ARALIK ASTROLOJİK GÜNDEM 

2024 yılı tüm burçlara, şans getirsin..

27 Aralık, Yengeç Burcunda 4 derece yılın son dolunayı gergin olayları hayatımıza taşıyabilir. Bu hat hem liderlerin ciddi rahatsızlıkları hem de askeri hareketlenme ve emlak işleri ile ilgilidir. Yılbaşı arifesinde, askeri müdahale ve lider rahatsızlıkları, gündemimizi işgal edebilir.

Venüs 29 Aralık saat: 23:23’ te akrep burcundan bir sonraki burca, yay burcuna geçiyor. Bu ay Venüs’ü üç farklı burçta gördük. Venüs artık gezgin Yayda transitine devam ediyor olacak.

Yılın son gününde, 31 Aralık’ta Jüpiter’in retrosu bitiyor. 4 Eylül’den bu yana retro idi.

Kaçırdığımız fırsatları gösterdi bize. Nerelerde neyi değiştirirsek bundan sonrasının daha iyi olacağını gösterdi.

25 - 31 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

25/31 Aralık Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir;

27 Aralık Yengeç Burcundaki Dolunay doğum haritanızın  4. evinde gerçekleşecek. Rahatlama getirecek bitişler, ferahlık getirecek kapanışlar yaşanabilir. Problemler sonlanıyor, hesaplar bitiyor, defterler kapanıyor. Evin düzeni, evin huzuru, evin ihtiyaçları, aile bağınız. Anneniz. Annenizle ilgili konular. Annenizle ilişkiniz. Geçmişiniz. Çocukluğunuz. Kökleriniz. Aidiyet duygunuz. Bağ kurduğunuz yerler. Bir şeyler sizi eskisi gibi kızdırmıyor, üzmüyor, olumsuz duygular yaratmıyor. Deneyimlerin dersini aldınız. Şimdi bir hafiflik zamanı. Gündemleriniz ev ile ilgili ise, beklemede olan konular hızlanabilir. Belirsizlikler sonlanabilir. Duygu dünyanızı dengeleyebilirsiniz.

29 Aralık Venüs saat: 23:23’te yay burcuna geçiyor. Buda sizin doğum haritanızda 9. Evinizde. Keşfedeceğiniz yerler olabilir. İçinde konforlu, huzurlu hissedeceğiniz güzel çalışma mekanları. Çünkü bu bir yay geçişi. Güzel güzel kütüphaneler keşfedilecek sanırım. Böyle keşifler yapabilirsiniz. Uzağınızda yaşayan dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Siz onlara gidebilirsiniz, onlar size gelebilir. Kültürel harcamalarınız olabilir. Kendinizi bilgiyle beslemek, yeni alanlarla tanışmak istersiniz yayda bir Venüs ile. 

Jüpiter, 31 Aralık günü doğum haritanızın 2. evinizde Retrosunu bitirip düz hareketine başlıyor. Kazançları büyütmek. Daha iyi maddi imkanlar, para. Buradan bolluğun bereketin gezegeni Jüpiter retro olarak geçiyor bir süredir. Şimdi artık retrosu bitiyor. İyi olasılıklar daha güçlü çalışacak. Transiti iyi kullanırsanız maddi bir yükseliş dönemi bu boğa transitinin kalan 5 aylık süreci sizin için.                             

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

25/31 Aralık tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 

27 Aralık Yengeç Burcundaki Dolunay doğum haritanızın 3. Evinde gerçekleşmektedir. Yakın akrabalarla, kardeşler, kuzenler ve komşularınızdan güzel haberler alabilirsiniz. Bazı konular  tamamlanabilir, neticelenebilir. Özellikle ev, konut, yerleşim, ikamet, mülk konuları olabilir. Siz de mutlu olabilirsiniz onlar adına. Evinizle ilgili bir konuyu çözebilirsiniz. Komşularınızla ortaklaşa karar alıp birlikte yapacağınız programlar olabilir.  Yaşadığınız yeri güzelleştirmek, düzenlemek gibi konular gündeme gelebilir. 

29 Aralık Venüs saat: 23:23’te yay burcuna geçiyor. Buda sizin doğum haritanızda 7. Evinizde. Seyahat harcamalarınız olabilir yayda bir Venüs ile. Venüs parayı, yay burcu seyahatleri simgeliyor. 8.ev ise para çıkışlarını anlatır. Bir yolculuğunuz, bir geziniz olabilir. Alışverişler yapabilirsiniz. Ruhsal anlamda bir yükseliş halini yaşayabilirsiniz. Olanları okuyabilmek diyeyim. Hayatınızda kendini tekrar eden hangi konunun, hangi döngünün neden kaynaklandığını, içinizdeki hangi inancın yansıması olduğunu fark edebilirsiniz. Konuları çözümleyebilirsiniz. Bir labirentten çıkmak, kapıyı bulmak, yolu bulmak gibi ferahlık verecek bir değişim yaşayabilirsiniz.

Jüpiter, 31 Aralık günü doğum haritanızın 1. evinizde Retrosunu bitirip düz hareketine başlıyor. Kendinize ve yaşama dair çok şey fark edeceğiniz bir dönem. Fazla kaderci davrandığınız, gücünüzü kadere teslim ettiğiniz noktalarda o gücü yeniden elinize alacağınız, birçok şeyin sadece sizinle ilgili olduğunu, size bağlı olduğunu, sizin yansımanız olduğunu, çözümünün sizde olduğunu fark edeceğiniz bir dönem olabilir. Kaderinizi yeniden yazıyorsunuz. Bu kez kalemin elinizde olduğunu fark ediyor, siz yazıyorsunuz. Hayatınızda yeni bir dönem başlıyor. Bugün yaşamınızda ne nasıl bir durumda (örneğin işiniz, örneğin maddi koşullarınız) Aslında nasıl olsun istiyorsunuz? Nasıl kök inançlarınız var? Bu inançlar somutta neler getiriyor size? Realitenizi şekillendiren hangi duygular içindesiniz? Kendi üzerinizde çalışmanız ve dönüştürmeniz gereken neler var? İşte tam bunları görüp tespit edebileceğiniz, üzerinde çalışıp dönüştürebileceğiniz bir dönem.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

25/31 Aralık tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

27 Aralık Yengeç Burcundaki Dolunay doğum haritanızın 2. evinizde gerçekleşiyor. Gelirlerinizi artıracak planlar yapıyor olabilirsiniz. Aileniz için almak istediğiniz bir şeyi alabilir. Ya da aileniz size almak istediği bir şeyi alabilir. Ev yenilemek, değiştirmek için bir alışverişiniz olabilir. Evinizde tamir, tadilat işleri olabilir. Bir ev tutmak, ev kiralamak isteyenler için, uygun bir ev bulabilirler. Gündemi ev olanların, konusu çözülebilir. Ev alma sürecinde olanlar evini alabilirler. Ev, aile, aile bütçesi, kazanç, evin huzuru, evin düzeni, evin bereketi. Düzene giriyor yengeç burcu dolunayında..

29 Aralık Venüs saat: 23:23’te yay burcuna geçiyor. Buda sizin doğum haritanızda 7. Evinizde gerçekleşiyor. Bir danışman ile çalışmaya başlayabilir, bir eğitime katılabilir, özel ders almaya başlayabilirsiniz. Bir uzman ile iş birliğiniz olabilir. Bir konuda birlikte ilerleyebilirsiniz. Bir danışmanlık alabilirsiniz. Astrolojik danışmanlık almak isteyenler için güzel bir uygun bir zaman. Bu transit önemli sizin için. Bundan sonrasında seçimlerinize yön verecektir. İnsan ilişkileri deneyimlerden geçiyor olabilirsiniz. Kendinizle ilişkiniz üzerinden de geçiyor olabilirsiniz. Kavramlarınız, algılarınız, bakış açılarınız, hayatla ilişkiniz üzerinden geçiyorsunuz. Ruhsal tarafta büyük bir açılım yaşanabilir. En çok da alma verme dengesi konusu üzerine bir dönüşüm yaşayabilirsiniz. Hayatın nerelerinde vericiliğiniz fazla ve olması gerekenden fazla veriyorsunuz?  Vermemeniz gerekenleri veriyorsunuz? Kendinizden veriyor, kendinizi eksiltiyorsunuz? İnsan ilişkileriniz içinde karşı tarafa hak etmediklerini veriyorsunuz belki de. Hak edişlerinizi fark etmiyor, hakkınız olanları hayattan talep etmiyorsunuz belki de.

Jüpiter, 31 Aralık günü doğum haritanızın 12. evinizde Jüpiter burada size : ‘Ne fazla al, ne fazla ver. Ne az al, ne az ver.’ diyor. Dengeyi öğretiyor. Bu dengeyi öğrenmenizi istiyor. Bu geçiş bittiğinde buraları çözmüş, anlamış, halletmiş olursanız, transit Jüpiter’i doğru kullanmış olacaksınız. Sınırlarınızı oluşturmuş olacaksınız. Hayatınızdan çıkması gerekenler çıkacaktır, daha iyileri gelecektir. 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

25/31 Aralık tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Aralık, Yengeç Burcundaki  Dolunay doğum haritanızın 1. evinde. Sonuç bekledikleriniz netleşebilir. Başvurularınız sonuçlanabilir. Net kararlar alabilirsiniz. Tarzınızı, tavrınızı dış görünüşünüze değiştirebilirsiniz.

29 Aralık Venüs saat: 23:23’te yay burcuna geçiyor. Doğum haritanızın 6. Evinde. İşinizde yabancı ülkelerle bağlantılı konularınız olabilir. Başka ülkelerden misafirler ağırlayabilirsiniz. Yabancı dilde sunumlar yapabilirsiniz. Yeni bağlantılar, anlaşmalar olabilir. Seyahatlerde de olasılıklar içinde.

Jüpiter, 31 Aralık günü doğum haritanızın 11. evinizde ileri hareketine başlıyor. Grup çalışmaları, kurslar, sınıflar, eğitim alanları. Eğitim planlarınız varsa yeni eğitimlere katılabilirsiniz. Dernek veya vakıflara kurulabilir, üye olabilirsiniz. Kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Arkadaş ortamınızı genişletebilirsiniz.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

25/31 Aralık tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir:  

27 Aralık Yengeç Burcundaki  Dolunay doğum haritanızın 12. evinde gerçekleşecek. Ruhsal iyileşme, arınmak, farkına varmak. Daha önce görmediklerini görmek. Tazelenmek, yenilenmek, böyle güzel etkiler alıyorsunuz bu dolunaydan. İçeride bir değişim var. İçinizdeki her değişim de dışınıza, yaşam realitenize, her bir yaşam bileşeninize yansıyacaktır. Hikayelerin içinden geçtiniz. Önce zorlanmalar oldu. Öfkeler, üzüntüler oldu. Şimdi yeni bir dönemin başındasınız hayatınızda. Evini satmak isteyenler, bir mülkün satışını yapacak olanlar bunu gerçekleştirebilirler. Evinizle ilgili onarmak, tadilatını yaptırmak istediğiniz bir şey varsa, bunu yapabilirsiniz. Aile içinde sağlık gündemi olanlar için de güzel şeyler söylüyor dolunay. Güzel bitişler var bu dolunayda. Olup tamamlanacak, netleşecekler var.

29 Aralık Venüs saat: 23:23’te yay burcuna geçiyor. Doğum haritanızın 5. Evinde. Gezmek, okumak, izlemek, keşfetmek. Yeni hobiler. Yeni meşguliyetler. Hayatınıza renk katacak yeni aktiviteler olabilir. Bu transitte güzel keşifler var. Kendinizi kültürel anlamda besleyecek yeni şeylere başlayabilirsiniz. Yeni hobiler edinebilirsiniz. 

Jüpiter, 31 Aralık günü doğum haritanızın 10. evinizde ileri hareketine başlıyor. Jüpiter’in retrosunda buralarda zorlanmalar yaşamış olabilirsiniz. İlişkiler zaman zaman bozulmuş olabilir. Sorumluluklarınız sizi yormuş olabilir. Hatta emeklerinizin karşılıkları da gelmemiş olabilir çok.  İlişkiler toparlanabilir. İşinizde ekibinizle, üstlerinizle, astlarınızla çok daha uyum içinde, huzurla çalışmaya başlayabilirsiniz.  Bir yükseliş olabilir. Bir terfi alabilirsiniz. Emeklerinizin takdir göreceği bir dönem. Kendi işini kurmak isteyenler için destekleyici bir dönem. Yükseliş, başarı ve kazanç. 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

25/31 Aralık tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Aralık, Yengeç Burcunda Dolunayı 11. evinizde gerçekleşiyor. Sosyal hayatınızda bir temizlik etkisi bu dolunay sizin için. Arkadaşlıklarınız, ahbaplıklarınız içinde size iyi gelmeyen, yanında duygusal anlamda konforlu hissetmediğiniz, rahat olamadığınız, köklenemediğiniz kişilerden uzaklaşabilirsiniz. Mesafelenmek olabilir. Kendinize verdiğiniz değer ile iyi seçimler yapıyorsunuz.

29 Aralık Venüs saat: 23:23’te yay burcuna geçiyor. Doğum haritanızın 4. Evinde. Farklı ülkelere seyahat edebilir, farklı ülkelerden misafir gelebilir. Evin düzeni evde keyif zamanı.

Jüpiter, 31 Aralık günü doğum haritanızın 9. evinizde ileri hareketine başlıyor. Son dönemlerde hayatınızda yer değişikliği, sizi bir şekilde etkileyen bir şey de yer değiştirmiş olabilir. Bir şeyin düzeni değişmiş olabilir. Yakınlarınızdan biri uzaklara gitmiş olabilir. Hayatınızda mesafeler doğmuş olabilir. Yer değiştirmek isteyenler, buna hazırlananlar, bir süredir beklemekte olanlar bunu yapabilirler.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

25/31 Aralık tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir: 

27 Aralık, Yengeç Burcunda Dolunayı 10. evinizde gerçekleşiyor. 10.ev kariyer evi, yengeç burcu ise aileyi simgeler. Aile içinde bir iş konunuz olabilir. Aile ile iş kurabilir. Tamamlanacak, sonlanacak, şekil alacak, netleşecek bir şeyler olabilir. Bir mülkün satışı, bir ev alma konusu varsa bu gerçekleşebilir. Aile büyükleri ile ilgili konularda (sağlık, ev düzeni, yaşam düzeni, vb) güzel şeyler olabilir. Bir şey yolunu buluyor, şeklini alıyor, düzene giriyor. Böyle bir dolunay zamanındayız.

29 Aralık, Venüs 23:23’te yay burcuna geçiyor. 3. Evinde gerçekleşiyor bu transit. İletişimlerimizi, yakın çevremizi, arkadaşlarımızı, şehrin içindeki hareketliliğimizi, eğitimlerimizi, kurs ortamlarımızı anlatır. Geziler, keşifler, kitap alışverişleri, entelektüel aktiviteler.. İletişimleriniz artabilir. Yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Eğitimlere katılabilirsiniz. Bilgi birikiminizi kuvvetlendirecek yönde başlangıçlarınız olabilir. Yeni bir dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Yakın yerlere gezileriniz de olabilir, uzaklara seyahatleriniz de olabilir. 

31 Aralık günü 7. evinizde ileri seyrine başlıyor. Parasal konularda zorlanmış olabilirsiniz. Borçlar, ödemeler zorlamış olabilir. Şimdi tam bu alanda bir açılım var. Maddi kaynaklarınız büyüyebilir. Ödemelerinizi yapmak çok daha kolay olabilir. Hatta maddi birikim de yapabileceğiniz bir zaman olabilir.

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

25/31 Aralık tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

27 Aralık, Yengeç Burcunda Dolunayı 9. evinizde gerçekleşiyor. Yengeç burcu evimizi, yaşadığımız yeri, bulunduğumuz konumu, ikamet, yerleşim konularını simgeler. 9.ev ise başka şehirleri, başka ülkeleri, uzakları anlatıyor. Yer değiştirme, yeni bir yere yerleşme gündeminiz varsa, bu artık gerçekleşebilir. Ailenizden birinin konusu da olabilir bu konu. Memleketinize seyahatiniz olabilir. Yengeç burcu köklerimizi, memleketimizi de simgeliyor. Ev, düzen, yolculuk, yer değişikliği. Bu dolunayın ana temaları bunlar sizin için. Akademik konular, okul, eğitim konularında bir süredir olamamış şeyler olabilir, gerçekleşebilir. 

29 Aralık, Venüs 23:23’te yay burcuna geçiyor. 2. evinize geliyor. Maddi şanslar anlamına geliyor bu geçiş. Yetenek donanımlarınızı daha iyi kullanabileceğiniz bir dönem olabilir. Maddi kazanç elde edebileceğiniz bir dönem.

Jüpiter 31 Aralık günü 7. evinizde ileri seyrine başlıyor. İlişkilerde bir toparlanma anlamına gelmektedir. İşinizde, kişisel hayatınızda hizmet satın almak istediğiniz, başkaları ile birlikte yapmak, başkalarından katkı almak istediğiniz şeyler varsa buralarda yeni anlaşmalar doğabilir. Birlikte çalışacağınız kişiler/ firmalar olabilir. İş birlikleri yapabilirsiniz. Anlaşmalı şekilde çalışabilirsiniz. Ortaklı işler doğabilir. Danışmanlık alabilirsiniz. Bir danışman ile ilerleyeceğiniz konular olabilir. Bir muhasebeci, bir mali müşavir ile anlaşmak istiyorsanız bu da gerçekleşebilir. 

YAY / YÜKSELEN YAY

25/31 Aralık tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Aralık, Yengeç Burcunda Dolunayı 8. evinizde gerçekleşiyor. Miras, mal paylaşımları, nafaka, alım satım konuları olanlar neticeye varabilirler. Haklarını, paylarını alabilirler. Bir alım satım gerçekleşebilir. Alacağınız bir tazminat, kazanılmış bir hak konusu varsa, bunu alabilirsiniz. Bir yatırım, bir birikim, bir sigorta konusu olabilir. Bir sigorta başlatabilirsiniz. Maaşının bağlanmasını bekleyenler bu sonuca varabilirler. Maaşlarını almaya başlayabilirler. Bir ödeme, bir borç bitebilir. Bunlar dışında ruhsal anlamda kaos yaratan konularla ilgilidir 8. ev. Ruhsal tarafta da bir açılım, İyileşme ve ferahlık getirecek değişim yaşanabilir. 8.ev cerrahi işlemlerle, operasyonlarla ilgilidir aynı zamanda. Bir ameliyat gerçekleşebilir. Belki sizin, belki aileden birinin, belki bir dostunuzun, bir yakınınızın. Şifanız bol olsun.

29 Aralık, Venüs 23:23’te yay burcuna geçiyor. 1. evinize geliyor. Daha çok huzur. Daha çok keyif. İlişkiler, iletişimler, sohbetler, muhabbetler. Kişisel bakımınızla daha çok ilgilenebileceğiniz, kendinize daha çok vakit ayırabileceğiniz bir zaman olabilir. Venüs zamanlarında kendimizle bu anlamda daha çok ilgileniriz. Daha çok özeniriz. Dinlenmek, enerjiyi toplamak, işe güce daha iyi odaklanmak, dengeyi bulmak, günleri düzenlemek olası. Kutlamalar da olabilir. 

Jüpiter 31 Aralık günü 6. evinizde ileri seyrine başlıyor. İşiniz, işinizde ekibiniz, astlarınız, evinizde hizmet aldığınız kişiler bu evle ilgili. Kiminle çalışmak istiyorsunuz, kim sizin düzeninize uymuyor, buralarda netleşmiş olabilirsiniz. Şimdi çok daha iyi seçimlerle güzel ekipler kurabilirsiniz kendinize. Evinizde de, işini evi gibi benimseyecek, kendi evi gibi sahip çıkacak güzel insanlarla çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

25/31 Aralık tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

27 Aralık, Yengeç Burcunda Dolunayı 7.evinizde gerçekleşiyor. Ev arayışında olanlar kendine uygun, güzel bir ev bulabilirler. Yeni işbirliği ve ortaklıklar yapılabilir. Kontratınızın yenilenme vakti de gelmiş olabilir. Evlenecek olanlar olabilir. Eşinizin ev konusunda yeni istekleri olabilir. Evinizi yenileyebilirsiniz.

29 Aralık, Venüs 23:23’te yay burcuna geçiyor. 12. evinize geliyor. Ruhsal tarafta açılımlar var. Kendinizi iyi etmek, iç dünyanızı güzelleştirmek, hayatınıza yeni renkler katmak isteyebilirsiniz. Yay burcu dünya kültürleri ile ilgili. Başka ülkelerin, toplumların yaşam biçimleri, kültürleri, mutfakları, yemekleri, dansları müzikleri, inanç sistemleri.. Bu alanlarda bilgi  birikimlerinizi büyütmek, kendinizi kültürel anlamda beslemek isteyebilirsiniz. Güzel çalışır yay burcunda Venüs. Yay burcu seyahatleri, uzaklara yolculukları, 12. ev ise inzivayı, izole olmayı anlatıyor. Kendinizle kalmak, birkaç gün de uzaklarda olmak istiyorsanız, bunu da yapabileceğiniz bir zaman.

Jüpiter, 31 Aralık günü 5. evinizde ileri seyrine başlıyor. Yaşam standartlarınızı yükseltmek, gelirinizi büyütmek, koşullarınızı iyileştirmek için güzel zamanlar. Reklam, tanıtım, görünürlük olabilir. 5.ev göstermek demektir. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi, yapabildiklerinizi daha çok gösterebilir, daha çok tanıtabilirsiniz. Bolluk, bereket demektir Jüpiter. 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

25/31 Aralık tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Aralık, Yengeç Burcunda Dolunayı 6. evinizde. Yengeç burcu aileyi, 6. ev sağlık konularını anlatır. Aile içinde bir sağlık gündemi tamamlanabilir. Bir sorun aşılabilir. Bir konu için şifa getirecek bir güzergâh belirlenebilir. Bir şeyin tedavisi başlayabilir. Var olan bir tedavi bitebilir. Çalışma hayatımızla ilgili ayrıca 6. ev. Aileden biri işe başlayabilir. Yeni bir çalışma düzenine geçebilir.

29 Aralık Venüs, 23:23’te yay burcuna geçiyor. 11. evinize geliyor. Venüs burada mis gibi çalışır. Ufkumuz büyüyor, dönüşüyoruz. 11. ev eğitimleri simgeler. Yay burcu ise akademi ile ilgili. İlmi alanlarla ilgili. Dünya kültürleri ile ilgili. Yabancı dillerle ilgili. Hem size benzeyen, arkadaşlık edebileceğiniz, güzel insanlarla tanışabilir, sınıf ortamlarına girebilir, hem de sizi yaşamda yukarı taşıyacak güzel şeyler katabilirsiniz kendinize. 

Jüpiter, 31 Aralık günü 4. evinizde ileri seyrine başlıyor. Ev, aile, yaşam düzeni, aile içi konular, ikamet, yerleşim..4. evin konuları arasında bunlar var. Ev, yerleşim konuları olanlar için güzel bir dönem. Yeni düzeninizi oluşturabilirsiniz.

BALIK / YÜKSELEN BALIK

25/31 Aralık tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir:

27 Aralık, Yengeç Burcunda Dolunayı 5. Evinizde 5. ev çocukları temsil ediyor. Yetişkin yaşta çocuklarınız varsa ayrı eve çıkmak, kendi düzenlerini kurmak istiyorlarsa bunu yapabilirler. Ev içinde yenileyeceğiniz alanlar olabilir. Tatiller, keyifler, eğlenceler var. Yengeç burcu ise aileyi simgeliyor. Ailenizle güzel bir tatil de yapabilirsiniz. Aileye yeni bir çocuk katılabilir.

29 Aralık Venüs saat: 23:23’te yay burcuna geçiyor. 10. evinize geliyor. Kariyerinizde kendinize yeni hedefler belirleyebilir, işinize daha yüksek bir motivasyonla sahip çıkabilir, çalışmalarınızı tanıtmak, göstermek, görünür kılmak, parlatmak için yeni şeyler yapabilirsiniz. Ayrıca 10. ev devleti, otoriteyi simgeler. Yay burcu ise uluslararası konuları. Örneğin bir vize başvurusu. Örneğin ithalat ihracat faaliyetleri. Yurt dışı bağlantılı herhangi bir konunuz varsa, bunlar için şanslı bir zaman. 

Jüpiter 31 Aralık günü 3. evinizde ileri seyrine başlıyor. Mayıs 2024’e kadar burada, ileri hareketinde olacak. İşi eğitmenlik olanlar, danışmanlık olanlar, internet/sosyal medya üzerinden işleri olalar, e-ticaret yapanlar için güzel bir gelişme bu. 3. ev tam bunlarla ilgilidir.  Bunlar dışında kardeşlerinizin hayatında son dönemde aksayan şeyler olduysa, şimdi oralar da toparlanabilir. Özellikle iş, gelir, yaşam düzeni konularında şansları var. 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.