25-31 MART 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

25/31 Mart Haftası Astroloji Gündemi:

25 Mart : Terazi Burcunda Ay Tutulması : 

Gelecek aylarda evlilikler, ortaklıklar ve arkadaşlıklarda yön değişimlerine şahitlik edebiliriz. 

Güney Ay Düğümü de Terazi’de olduğu için geçmişte ilişkiler üzerinden karma oluşturanlar bedelini çok ağır şekilde ödeyebilir.

Mağdur olmuş insanlar ise haklarını alırken yüzleri gülebilir. 

Ay tutulmaları netlik sağlar.

Dolunay’dan daha güçlü bir etki yaratır. 

Bitmesi gerekenler sonlanır, tamamlanması gerekenler tamamlanır. 

Büyük netleşmeler, farkındalıklar olur.

Terazi burcu hak hukuk, adaleti temsil eder. Hak- hukuk konuları gündemimiz olabilir.

İlişkilere dair dönüm noktası niteliğinde gelişmeler tutulma takibinde altı ay boyunca etki edecektir. 

Bakalım burcuna nasıl etki edecek 6 aylık bu süreç.

Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın. Sevgili okuyucum.

25-31 MART 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 7. Evinizde; Bu ev evlilik, ilişkiler, imza gereken konuları ifade eder. Evli ya da hayatınızdaki kişi ile ilgili konularının, net kararların gündemde olabileceği bir zaman. İlişkide olduğunuz kişileri daha iyi tanımanızı sağlayacak zamanlar olabilir. Düşündüğünüz gibi biri olmadığını fark edebilir ve kişiden uzaklaşabilirdiniz. Eşinizle ilişkinizde, evliliğinizde yapılandırmanız gereken bir dönem olabilir. İlişkiler içinde bir uyanış zamanı. Ben-sen dengesini, alma-verme dengesini kurma zamanı. İş ortaklıkları, iş birlikleri, hizmet aldığımız alanlar, imzalı konular, anlaşmalar, kontratlar da var 7.ev temaları arasında. Süresi dolan sözleşmeler olabilir. Bunları yenileyebilirsiniz. Yenilememeyi de seçebilirsiniz. Bitireceğiniz bağlantılar olabilir. Bir iş birliğinin, bir ortaklığın içinden çıkabilirsiniz gibi senaryolar yaşayabilirsiniz. 

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi  burcundaki  tutulma 6. Evinizde; Bu alan işimizi, çalışma hayatımızı, çalışma düzenimizi, işimizde görev tanımımızı, iş ortamımızı, iş arkadaşlarımızı, astlarımızı, çalışanlarımızı simgeler. Tutulma ile bitecek, tamamlanacak, neticelenecek konular olabilir. Bir görevi tamamlayıp, bitirebilirsiniz. Günlük rutinlerinizden, gündelik yaşamınızda bitecek olan sorumluluklarınız olabilir. İş değiştirme hazırlığında olanlar bu değişimi yaşayabilirler. İş arkadaşlarınızla ilgili yeni durumlar olabilir. Ekipten ayrılanlar olabilir. Çalışanlarınız ya da astlarınız  onlarla ilgili gündemler meşgul olabilirsiniz. Evinizde çalışanlarınız varsa, onların konuları olabilir. Evcil hayvanlarla ilgili bir çalışma proje gündeme gelebilir. Evcil hayvanınız varsa onunla ilgili konular yine gündemimizde olabilir.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 25/31 Mart Haftası yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 5. Evinizde; Aşk ve flört 5. evin konusudur. Terazi burcu ise ikili ilişkileri simgeliyor. Flört diyebileceğiniz bir ilişki içinde tatsız diyaloglar yaşanabilir. Karşınızdaki kişi ile ilgili farkında olmadıklarınızı fark edebilirsiniz. Görünür olmakla, görünme isteğiyle ilgilidir bu ev ayrıca. Nelerle göründüğünüz, nasıl göründüğünüz, nasıl bir imaj çizdiğiniz, dışarıdan nasıl algılandığınız da bu tutulmanın konularından biri olabilir. Ayrıca sanat, spor, hobilerimiz, meşguliyetlerimiz, ilgi alanlarımız, keyif alanlarımız, keyif aldığımız için yaptıklarımız, hobilerinizi daha profesyonel bir zemine taşımak isteyebilirsiniz. Eğitim almaya başlayabilirsiniz. Sanatsal alanda yaptığınız, hazırladıklarınız varsa bunları tamamlayabilir ve tanıtabilirsiniz. Gösterebilir, görünür alana çıkarabilirsiniz. Bir hobinizden para kazanmak istiyorsanız artık hazır olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bunun kararında netleşebilirsiniz.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 25/31 Mart Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 4. Evinizde; yuva, aile, ebeveynler, aile içi konular, ev düzeni, ikamet, taşınma, yerleşim, emlak, konut, arsa, arazi, alım, satım, kiralama, kontrat, ev güvenliği, ev dekorasyonu, evin bakımı gibi temalar gündeminizde olacaktır. Ev almak, ev satmak isteyenler, bir mülkün satışını gerçekleştirmek isteyenler, bir el sıkışma olabilir. Ev alacak olanlar olabilir. Hukuki süreçler, boşanma sürecinde olanlar resmi düzlemde işlemlerini gerçekleştirebilirler. Konu tamamlanabilir. Evlilik hazırlığında olanlar bu yönde adımlar atabilirler. 

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu  şekildedir; 

Terazi burcundaki  tutulma 3. Evinizde; iletişim kurmakla, bilgiyi paylaşmakla ilgili. Ayrıca satış, pazarlama, ticari faaliyetler, e-ticaret, İnternet, dijital alanlar üzerinden satmak/ticaretini yapmak gibi alanlarda netleşebilirsiniz. Nerede ne yapacağınız konusunda rotanızı oluşturabilirsiniz. Dijital platformlarla, alışveriş siteleri ile anlaşmalarınızı yapabilirsiniz. Bu alanlarda iseniz ve istediğiniz bir platform varsa, bu değişim de gerçekleşebilir. Eğitim, danışmanlık, rehberlik, bilgilerinizi paylaştığınız, eğitim verdiğiniz, bir işiniz varsa, işin işleyişinde değiştiremeyecekleriniz olabilir. Farkındalık yaratacak deneyimler yaşayabilirsiniz. İşinizde çevrenizi güncellediğiniz bir zaman olabilir tutulma dönemi.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 2. Evinizde;  parayı, para kazanmayı, maddi konularını, hayata ne ölçüde topraklandığımız, ne kuvvetle köklendiğimiz, yaşamla ilişkimiz, güven duygumuz, bireysel gücümüz, imkânlarımızı temsil ediyor bu ev konumu. Kendi kendine yetebilmeyi, kendi ayaklarının üzerinde durabilmekle de ilgili. Dolunay ise fark etmek demek. Uyanmak, göremediklerini görmek demek. Belirsizlikleri aşmak, netlik kazanmak, önünü görmek, yolu görmek demek. Tamamlanma, netice, sonuç demek. İşte bu tutulma böyle çalışacak 2. ev konularınızda. Yaşamdaki toprağınızın daha güzel, daha güçlü, daha temiz, daha bereketli olması için, daha güçlü bir köklenme için, daha çok kazanmak + daha iyi yaşamak için, huzurlu olmak, güvende hissetmek için, hayat düzeninizi oluşturmak için neler yapmanız gerektiğini görmenizi sağlayabilir bu tutulma dönemi. Sorun yaratan, toprağınızı zedeleyen, eksiltenleri daha net görebilirsiniz. Tespit edebilirsiniz. İşte oraları değiştirerek, düzeltebilirsiniz. Toprağınızı oluşturabilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 1. Evinizde; Farkındalığın, fark etmenin, bakış açısının değişmesi, kararlarımızı, kontrolü,  koşulları,  neyi seçtiğimizi, seçimlerimizi anlatır 1. Ev. ‘Bu şeyi yaşamımda istemiyorum’ diyorsunuz ve bitiriyorsunuz. Kararsız kaldığınız noktalarda netleşiyorsunuz. Topraklanamadığınız, bir türlü köklemediğiniz yerlerden/kişilerden uzaklaşıyorsunuz. Size bir faydası olmayan, belki sizi uzun zaman aşağı çekmiş, mutsuz etmiş, huzursuz etmiş her şeyi hayatınızdan çıkarıyorsunuz artık. Bazı terazi burçları ise bir şeyleri bitirmek yerine yapılandıracak, dönüşmesi için gayret edecek. Kontratlar, sözleşmeler terazi burcunun konusudur. Yer değiştirebilirsiniz, başka bir ev tutabilirsiniz kendinize. Bir alım satım, mülk konusu tamamlanabilir. Hukuksal konularla ilgili bir süreç tamamlanabilir.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 12. Evinde; Toprak elementi eksikliği, su elementi fazlası var bu evde. Bu ev etki alınca hayatın içinde topraksız hissettiğimiz yerler, köklenemediğimiz haller geliyor önümüze. Tutulma ise terazi burcunda. Terazi demek, ilişkiler demek. Hayatımızın hangi alanlarında nasıl hissediyoruz? Nerelerde yalnız hissediyoruz? Kimlerden yana yalnız hissediyoruz? Ama ona rağmen yanlarındayız, orada duruyoruz mesela. Tavır da koyamıyoruz, verilenlerle yetiniyoruz. Kendi içimizde nerelerde güçsüz hissediyoruz? Duygusal ihtiyaçlarımız nerelerde aşağı çekiyor bizi? Duygusal olarak ihtiyaç duyduğumuz için kimlerin yanında tutuyoruz kendimizi? Gitmemiz gerekirken gitmiyoruz. O ilişkilere, o kişilere ihtiyaç duyuyoruz. İlişkileri sürdürüyoruz ama işte kendimizi eksiltiyoruz o ilişkilerin içinde. 

Buraları düzeltmek için; İhtiyaç boşluklarını doyurmak, duygusal ihtiyaçlarımızı kendi varlığımızla karşılamak, ihtiyaçlardan özgürleşmek, dirayetimizi artırmak, güçlenmek, kendimizden emin hissetmek, hayata kök salmak, başkalarına duyduğumuz hallerden özgürleşmek. Toprağımızı, öz değerimizi zedeleyen kişilerden uzaklaşabilmek. Kendimizi seçebilmek. Tam olarak bunları istiyor 12.evinizde, terazi burcunda gerçekleşecek  Ay tutulması dönemi. Kendinizi seçin!

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 11. Evinizde;  arkadaşlıklarımızı anlatır, sosyal çevre alanı burası. Terazi burcu ise ilişkileri temsil eden bir burç. Ne olabilir tutulma zamanında? Bir arkadaşlık bitebilir. Bitmese bile ilişkinizde yeni bir mesafe belirleyebilirsiniz kişisel sınırlarınız doğrultusunda. Kendinizi biraz geri çekmek isteyebilirsiniz. Bir sosyal ortamdan ayrılabilirsiniz. Bir yere gitmeyi bırakabilirsiniz. Küslük olmak zorunda değil. Tartışmalar olmak zorunda değil. Ama uzaklaşmalar olabilir. İşinizde ekip içinde konular olabilir. Eşitlik, denklik, adalet, adil olmak konularını getirir bu tutulma size. İş bölümünde, sorumlulukların paylaşılması konusunda anlaşmazlıklar olabilir. Denkliği, dengeyi kurmak için, haklarınızı korumak için ifade edeceğiniz, değişmesini isteyeceğiniz durumlar olabilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 10. Evinde; işinizle, kariyerinizle, çalışma hayatınızla ilgili alan. Terfilerle, yükselişlerle, konumunuzla, yetki ve sorumluluk alanlarınızla, yönetim yönetme, yöneticilerle, üstlerle, ilgili bu ev. Tutulma bu konularda çalışır sizin için. Beklediğiniz bir terfi gelebilir. Bir görev yeri, iş birimi konusu varsa netleşebilir. Yeni bir sorumluluk alanı verilebilir size. Kariyerinizle ilgili yeni kararlarınız olabilir. Bir iş teklifi düşündürebilir sizi. Bir iş değişikliği gündeme gelebilir. Yönetimden ayrılanlar, iş değiştirenler olabilir. Mevcut yönetimin yeni kararları, yeni uygulamaları olabilir. Düzen içinde, sistem ve işleyiş içinde değiştirilecek şeyler olabilir. Remi bir süreç tamamlanıyor olabilir. Yasal bir konu tamamlanabilir. Bir hakkı elde etmek, bir edinim, bir kazanım olabilir.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu  25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma 9. Evinde; yer değişiklikleri, yeni bir düzen kurma hazırlığında olanlar için konular hızlanıyor. Artık hareket gerçekleşebilir. Başka bir muhitte/şehirde/ülkede yeni yerinize yerleşebilirsiniz. Yeni bir düzen kuruluyor. Yurt dışı bağlantılı konular, yabancı ülkeler gündemde. Kesin dönüş yapacak yakınlarınız olabilir. Artık yurt dışında olmak istemeyebilirler. Memleketine dönmek isteyebilirler. Şu da olabilir; bir eğitim ya da iş sebebiyle yurt dışında iseler, bu konu tamamlanabilir. Uzaklara gidecek birileri de olabilir. Konu doğrudan sizin de olabilir. Aile içinde birinin, bir yakın akrabanın, bir arkadaşın da olabilir. Uzaklarla iş yapacak olanlar, anlaşmaya varabilirler. Sonlanacak bağlantılar da olabilir. Bir ticari faaliyetin resmi gereklilikleri konu olabilir. Hukuksal konular, dava süreçleri, resmi bir konu sonuçlanacak, tamamlanacak olabilir. Hak arayışında olduğunuz bir sürecin sonuna geliyor olabilirsiniz.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 25/31 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; 

Terazi burcundaki tutulma. 8. Evinde; maddi konuları, yasal paraları, yasal düzlemde hak edilmiş paraları, maddi hakları, başkalarından gelen/hakkımızın-payımızın olduğu paraları simgeliyor. Terazi burcu ise hukuksal konuları, davaları, hukuki süreçleri. Dava sürecinde olan parasal konular, tazminat, sigorta, mal paylaşımı, nafaka, miras gibi gündemleri olanlar, buralarda tamamlanmalar yaşayabilirsiniz. Süreç sonlanabilir ya da ilerleme yönünde yeni gelişmeler olabilir. Bir mülkün satışı/paylaşımı, miras paylaşımı gibi süreçler içinde olanlar konunun sonuna gelmiş olabilirler. Bir tazminat alınabilir. Bir nafaka bağlanabilir. Bir sigorta, prim, ödeme konusu tamamlanabilir. Bir yatırım konusu netleşebilir. Ev alacak olanlar olabilir. Bir yatırım için bir kredi alınabilir. Bir kredinin ödemesi tamamlanabilir.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.