25 EYLÜL-1 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı.!

29 Eylül 2023 saat 12:57’de 6 derece Koç Burcunda bir dolunay meydana gelecek

Koç burcu meydan okumanın, hızın, öfkenin, adım atmanın, cesaretin ve aceleciliğin burcudur. 

Öncü burçların (Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak) daha çok etki alacağı bu dolunay bizi hızlı hareket ettirecek.

Tutulmalar öncesi son dolunay olduğu için oldukça önemli bir gökyüzü olayı gerçekleşecek.

Dolunay Venüs-Merkür retrosu etkisi sebebiyle yazın tıkanmış ve hatta Arap saçına dönmüş ilişkiler ve iletişim hattına hız sağlıyor. 

Dolunay anında zaten retrosunu bitirmiş olan Merkür’ün Jüpiter ve Uranüs ile uyumlu açıları bekleyen girişimleri harekete geçirme, aksiyon alma konusunda güzel bir destek oluşturmakta.

25 EYLÜL-1 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

25-Eylül-1Ekim tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir;

Sizin için yılın en belirleyici günlerinden biri olan 29 Eylül’de, burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay. Bu dolunay, Koç burçlarını kendi burç enerjileriyle daha yoğun bir şekilde bağlantıya geçirecektir. İçgüdülerinizi ve özgüveninizi güçlendirirken, duygusal anlamda kendinizi daha güçlü ve hırslı hissedebilirsiniz. Kendi istek ve ihtiyaçlarınıza odaklanmak ve harekete geçmek için motive edici bir dönem olabilir.

Hayatınızda artık hiçbir şeyin aynı olmadığını ve olmayacağını hissedebilirsiniz. Daha hızlı ve akıcı günler, yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sabrınızın sonuna gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Çevrenizi kırmamaya özen göstermelisiniz. Yüksek bir enerji hissedebilir, fiziksel olarak yorgun düşebilirsiniz. İş projeleriniz, ilişkileriniz, bedensel durumunuz ve fiziksel sağlığınız gibi konular önceliğiniz haline gelebilir. Özellikle kariyer noktasında, hak ettiğinizi düşündüğünüz noktaya ulaşabilirsiniz. Sorumluluklarınız, bunları yerine getirmenin ya da getirmemenin sonuçlarına göre değişebilir. Kendinizi bu değişime adadığınızda beklentilerinizin birer birer gerçekleştiğini görebilirsiniz. 

İkili ilişkilerde önemli konuşmalar yapmak, tarzınızla ya da yaşadığınız koşullarla ilgilenmek, her ne kadar kendinizle baş başa olduğunuzu düşünseniz de yanınızdaki insanların varlığını  hissetmek isteyebilirsiniz. Bu kez bunlar için daha cesur  sebeplerle ilerleyebilirsiniz.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

25 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

29 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay Boğa burçlarını ilişkiler ve ortaklıklar konusunda etkileyecektir. İlişkilerde denge ve uyum arayışınız artabilir ve mevcut ilişkilerde dengesizlikler fark edebilirsiniz. İlişkilerde daha açık ve adil olmak, duygusal dengeyi sağlamak önemli olacaktır.

Çevrenizde olup bitenlere inat kendiniz için bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Huzurunuzun bozulduğu, ilişkilerin ve olayların arka yüzünün ortaya çıktığı durumlar karşısında sizden beklenilmeyeni yapmanız gerekebilir. Sorun yaşadığınız kişiler, yaşadığınız haksızlıklar, sizde öfke uyandıran duyguların çabalarınıza gölge düşürmemesi için artık yolları ve yönleri ayırıyorsunuz. Hayatta her şeyi tek başınıza deneyimlemekten ziyade deneyimlerinden faydalanacağınız insanlarla bir araya gelmek size zaman ve fırsat kazandırır. Denenmemişi deneyebilir, mevcut durumu iyileştirecek yeni ve farklı çözümler üzerine düşünebilirsiniz. Kemik sağlığınız, yüzünüzle ilgili estetik ya da bakım işlemlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

Koç burcunda 29 Eylül’de gerçekleşecek dolunay, İkizler burçlarını iş ve sağlık konularında etkileyecektir. Çalışma hayatınızdaki hedeflerinize odaklanabilir ve kariyerinizde önemli adımlar atabilirsiniz. Sağlık ve zindelik konularına dikkat etmek, kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir. Hayatınızdaki ekonomik ve duygusal tüm konulara odaklanmalısınız. Biten dostluklar ve işlere üzülmek için vakit harcamamalısınız. Bakış açınızın değişmelisin. Sosyal hayatın içinde daha çok yer almak, hem fiziksel olarak hem de sanal ortamda bulunmak, haliyle sizi yeni insanlarla bir araya getirecektir. Herkesten öğrenecekleriniz, ilham alacaklarınız var. Yeniden başlattığınız her şeyin size hizmet edeceği bir dönemdesiniz.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Koç burcunda 29 Eylül’de gerçekleşecek dolunay, Yengeç burçlarını yaratıcılık ve aşk konularında etkileyecektir. Sanatsal ve yaratıcı projelere yönelebilir ve romantik ilişkilerde daha duygusal bir bağlantı kurabilirsiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde daha hassas olmanız mümkündür.

Kendinize yeni bir rota oluşturabilirsiniz. Arada kalmışlık hissinin sizi yavaşlattığı günleri geride bırakmalısınız. Yaşadığınız her şeyin altından illa bir neden arayacaksanız, iyiliğiniz ve bunu sürdürmeniz için nedenler aramalısınız. Her şeyin hızla değiştiği bir dönemde, bu hıza ayak uydurabilmek için cesaretli olmalısınız. Güvendiğiniz kişilerle aranızdaki mesafeleri güncellemek, hem çevrenizi yenilemenizi hem de sizi aşağıya çeken durumların önlenmesini sağlayabilirsiniz.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir:

29 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay sizi sınava tabi tutuyormuş gibi hissettirebilir.  Ev hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabilir, ev dekorasyonu veya taşınma gibi düşüncelere yönelebilirsiniz. Aile üyeleriyle ilişkilerde daha anlayışlı olmak, evinizdeki dengeleri kurmak önemli olacaktır. Toplum içerisinde ya da kendi yaşam alanlarınızda bireyselliğinizi gösterseniz de buna yeteri kadar önem verdiğinizle yüzleşebilirsiniz. Sizi en çok zorlayacak soru bu olabilir. Ne şekilde mutlu olabilir, hangi konuda ilerleyebilir, yeteneklerinizi nerede ve nasıl sergileyebilirseniz ona doğru yönelmelisiniz. Size bunu getirecek bilginin peşinden gidebilirsiniz. Kendinizle karşı karşıya kalmak, hakkınızı kenarda bırakmak yerine artık konumunuzu değiştirmelisiniz. Bu değişiklik size çevre değişikliğini ve beraberinde gelecek iş fırsatlarını Eğitim hayatınızda bir sayfa açmak, bilgilerinizi paylaşmak, sosyal mecraları daha aktif kullanmak ve bunları tek başına sağlayabilecek bir düzenek hazırlamak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi projelendirmek, aklınızdan geçenleri somut bir çalışmaya dönüştürmek adına resmi kurumlardan araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Hukuksal konular, özellikle yakın çevrenizle ve ailenizdeki bazı bireylerle yaşayabileceğiniz anlaşmazlıklar gündeme gelebilir. 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Koç burcunda 29 Eylül’de gerçekleşecek dolunay ile beraber Başak burçlarını iletişim ve kişisel gelişim konularında etkileyecektir. İletişim becerilerinizi güçlendirebilir, önemli konuşmalar yapabilir veya yazılı projeler üzerinde çalışabilirsiniz. Kişisel gelişiminize odaklanmak ve kendinizi ifade etmek için motive edici bir dönem olabilir.

Artık derin bir nefes alabilirsiniz. Fikirleriniz daha da netleşebilir. “Ortaklı işler, yan gelirler, aile destekleri gibi konularda şanslı olabilirsiniz. Bazı şeyler yoluna girerken bazı şeylerin de yolunu değiştirmek isteyebilirsiniz. Kendinize yeni bir güvence alanı belirleyebilir, hem ailenizi hem de gelirlerinizi korumak adına girişimlerde bulunabilirsiniz.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumu şu şekildedir:

29 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay, Terazi burçlarını maddi konularda etkileyecektir. Gelir ve harcamalarınızı gözden geçirebilir, maddi hedeflerinizi belirleyebilir ve tasarruf yapma eğilimi gösterebilirsiniz. Finansal dengeyi sağlamak ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için önemli adımlar atabilirsiniz. Kendinizi köprüden önce son çıkışa gelmiş gibi hissedebilirsiniz. Dönüm noktası sayılabilecek görüşmeler, ilişki kararları gündeme gelebilir. Bunlar karşısındaki şaşkınlığınızın kısa sürmesi daha hızlı ve keyifli şekilde yol almanızı sağlayacaktır. Elinizi taşın altına sokacağınız bir dönemdesiniz. İlişkilerinize, işinize, hayatınızda sizi “siz” yapan her şeye sahip çıkmalısınız. Kendiniz için layık gördüğünüz, iyi olan her şeyi not edebilirsiniz. Evlilik, sözleşmeler, katılım sağlanacak ortamlar ve yapılacak görüşmelerde sizi bu not aldıklarınıza yaklaştırmayacak olanları tespit etmeniz kolaylaşabilir.

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

29 Eylül’de gerçekleşecek Koç dolunayı, Akrep burçlarını kişisel gelişim ve duygusal denge konularında etkileyecektir. İç dünyanıza yönelerek duygusal açıdan daha güçlü ve dengeli hissedebilir, kişisel dönüşümler yaşayabilirsiniz. İçsel gücünüzü keşfetmek ve geliştirmek için uygun bir zamandasınız.

Sizi olduğunuzdan daha iyi bir yere taşıyacak bir iradeniz olduğunu görebilirsiniz. Gergin olmaya takılmak yerine bu değişime ayak uydurun. Hayatınızla ilgilenin, sağlık sorunlarınızın çözümü için doktor tavsiyelerine uyun, cildinize ve bedeninize daha iyi yaklaşın. Yeni bir işin ve yaşam koşullarının arefesinde, bunu yapmaya çalışmak bile size büyük bir motivasyon sağlayacaktır. İstediğiniz işi almak ya da kendi fikirlerinizden bir gelir oluşturmak, yönetici pozisyonuna gelmek, görüşmelerde daha etkin olmak ve fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmemek çevrenize bıraktığınız izlenimi tümüyle değiştirecektir. Böylece destekler bulmanızın da önünü açılabilir. Özellikle parasal beklentilerin söz konusu olması, hızlı sonuçlanmalar almak ve ödemelerinizin tamamlanması bu konuda sizi fazlasıyla hızlandırabilir.

YAY / YÜKSELEN YAY

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir:

29 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunay, Yay burçlarını sosyal çevre ve arkadaşlıklar konusunda etkileyecektir. Sosyal etkinliklere katılabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve destekleyici ilişkiler kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek, sosyal destek almak önemli olabilir.

Vazgeçmediğiniz, üzerinde emek verdiğiniz her şeyi devam ettirmeniz ve bununla ilgili kararları geliştirmeniz pek çok durumu değiştirebilir. Kendinizle barışmak ve bir şeyler yapabildiğinizi kendinize ispatlamak bu dönem olacaktır. İkili ilişkiler konusunda oldukça şanslı bir dönemdesiniz. Kafanızda ve kalbinizde netleştirdiğiniz her konu, size yapmanız ve yapmamanız gereken her şeyi bulmak konusunda yardımcı olabilir.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

29 Eylül’de Koç burcunda gerçekleşecek dolunayı, Oğlak burçlarını kariyer ve hedefler konusunda etkileyecektir. Kariyerinizde ilerleme fırsatları elde edebilir, yeni sorumluluklar alabilir ve hedeflerinize odaklanabilirsiniz. İş hayatınızda daha güçlü ve etkili olmak için kendinizi geliştirebilirsiniz. Beraberinde getireceği köklü değişikliklere hazır olmalısınız. Kurallara siz mi hükmediyorsunuz yoksa kurallarınız mı size hükmediyor cevaplar önünüze serilecektir. Geçmişin yükünü ve birtakım bağımlılıklarınızı artık geride bırakıyorsunuz. Yeni bir ev ve yaşam ortamı oluşturabilir, iş konusunda önemli teklifler ve girişimlerle ilgilenebilirsiniz. Kendinizi hangi koşulda mutlu ve rahat hissedecekseniz onun temelini atacağınız bir dönemdesiniz. Bu noktada, ailenizle yapacağınız konuşmalar da önemli olabilir. Motivasyonunuzun yüksek olduğu bir dönem. Evlilik, ev sahibi olmak, ev ve aile sorumlulukları gibi konuların ön planda olabilir.

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Koç burcunda 29 Eylül’de gerçekleşecek dolunay, Kova burçlarını ruhsal ve içsel dönüşüm konularında etkileyecektir. İç dünyanıza yönelerek kendinizi daha iyi anlamak ve ruhsal olarak gelişmek için zaman ayırabilirsiniz. Gizli konular veya eski olaylarla hesaplaşmak, iç huzurunuzu bulmak önemli olabilir. Yolunuzun açık olduğunu ve bunu açık tutmak için gereken tüm imkanlara sahip olduğunuzu göstereceksiniz. Sizin için zorlu geçen, söylediklerinizin yanlış yere vardığı ya da gereksiz sorunlar oluşturduğu, işlerinizin sonuca varmadığı her şeyin bir öğretisini yakaladınız. Şimdi bu öğretileri harmanlayıp birçok alanda kullanabilir ve geliştirebilirsiniz. Ticari ilişkilerinizin yoğunlaşacağı, iletişim trafiğinizin artacağı bir dönem olabilir. Bu noktada karşınıza çıkan her fırsata şans tanıyarak kendiniz için gerekli olanı seçmeye çalışabilirsiniz. Dilinizin, tavırlarınızın dikkat çekmesi daha fazla özenli olmanızı gerektirebilir. Düşünceli bir ilerleyiş sizi fiziksel ve psikolojik kazalardan koruyacaktır. Hiçbir zaman değişimden kaçmadınız ama bu seferki değişimi yakalamak için daha büyük bir heyecan duyabilirsiniz. Hem arkadaşlıkların hem de aşk hayatınızın tozunu attıracak gelişmelere hazır olun.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

18-24 Eylül Ağustos tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir:

29 Eylül’deki Koç dolunay, Balık burçlarını sosyal çevre ve gelecek planları konularında etkileyecektir. Sosyal çevrenizde önemli destekler alabilir, geleceğe yönelik hedeflerinizi belirleyebilir ve sosyal gruplarda aktif rol alabilirsiniz. Gelecek planlarınızı gözden geçirmek ve daha net bir vizyon oluşturmak için uygun bir zamandasınız. Yanlış ortaklıklar veya girişimler, emeğinizin karşılanmaması gibi durumlarla daha fazla uğraşmamak için yolunuza tek başınıza devam edebilirsiniz. Harcamalarınızı düzenlemek, buna bağlı olarak da girişimlerinizi ve çalışmalarınızı belirlemek gerekebilir. Parayı kazanmak kolaydır ancak söz konusu kendinizi kazanmak olduğunda bunun her zaman öncelikli olduğunu bilmelisiniz. Yaşadığınız haksızlıklar, alamadığınız ödemeler, sesinizi çıkarmadığınız kapatılan konuların bir dönüşü olması elinizi güçlendirebilir. Alma verme dengesini korumak adına burada sizin de üzerinize düşen bir şey varsa gerekli ödemeleri ve borçlanmaları kapatmalısınız. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.