26 ŞUBAT-3 MART 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 26 Şubat/3 Mart Haftası Astroloji Gündemi:

 

24 Şubat’ta gerçekleşen Başak Burcu Dolunay’ın etkisi devam ederken;

Hata yapmaktan korkup kendini hayattan alıkoyma enerjileri aktif.

Merkür; 3 Mart’a kadar kova burcunda.

3 Mart’ta balık burcuna geçiyor.

Bu süreç içerisinde zihnen daha duygusal, iletişimde mantık çerçevesinden uzak bir şekilde hareket edebiliriz. Olumlu açıdan bakarsak karşımızdaki kişileri daha iyi anlayabiliriz. Ancak fazla duygusallığa kapılırsak da maddi ve manevi kayıplar yaşamamız mümkün.

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Kitap okumaya, kaynak araştırmasına, ilgilendiğiniz konularda ya da yaptığınız işleri derinleştirmeye zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Teklifler alabilirsiniz. Hem duygusal hem de mesleki görüşmeler yapabilirsiniz. Bekleyiş içinde olmak sizi heyecanlandırabilir. Ancak aciliyeti, sağlık ya da parasal konularda önemi olmadıkça bir hamle yapmanız doğru olmayabilir. Yanılgılara, kandırılmalara açık olabileceğiniz bir zaman. Dikkatinizi toplamak ve doğru analiz etmek, insanların niyetini anlayabilmekte zorlanabilirsiniz. Bu yüzden aceleci olmamalısınız. Hedeflerinizin, hislerinizin, verilerinizin gizliliği sizi hem iç dünyanızda hem de sosyal yaşantınızda risklerden koruyabilir.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; İlham bulacağınız, üretkenliğinizin artacağı bir dönem olabilir. İçerik hazırlamak, iş ve eğitim konularına ağırlık vermek, sosyal mecraları kullanmak gibi gündemleriniz olabilir. Kendinizi üzgün, depresif bir modun içine dahil etmemeye çalışabilirsiniz. Para alışverişleri, yardım faaliyetleri, iyi niyet göstergeleri, insanlara destek vermek gibi konularda duyarlılığınız hat saftada olabilir. Dalgınlık ve unutkanlık, beraberinde yanılacağınız durumlar getirebilir.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası yorumum şu şekildedir; belirsiz durumları ve konuları netleştirmeyi düşünebilirsiniz. Bu düşüncede olmak hayatınızı taşıyacağınız noktayı bulmanıza yardımcı olabilir. İş fikirlerinizi geliştirmek, yaratıcı reklam yayın ve dijital pazarlama alanlarında eğitim alabilirsiniz. Duygularınızı ve isteklerinizi iyi anladığınızda, önünüzü görmeye çalıştığınızda kendinizi olumsuz düşünce ve eylemlere kaptırmamaya çalışabilirsiniz. 

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası  burç yorumum şu şekildedir; yaşadıklarınızı nasıl uygulamaya alacağınız ve değerlendireceğiniz konusunda birçok alternatif bulabilirsiniz. Fırsatlar açısından bereketli bir dönem olabilir. Yer değişikliği yapmak isteyebilirsiniz. Çünkü işinizi, eğitim aldığınız, haberleştiğiniz mecraların bile değişimi gündeminize gelebilir. Yabancısı olduğunuz ortamlara, insanlara ve konularla ilgilenebilirsiniz. Analiz etmek, anlamak ve derinleştirmek için fazlaca dikkatli bir dönemde olabilirsiniz.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; para akışınızı güçlendirmek için yeni fırsatlar bulabilirsiniz. Bir fikir geliştirmek, ortaklı ya da aile destekli işler yapmak, ruhsal konulara yatırım yapabilirsiniz. Bilinmeyene ilgi duyabilir, araştırmalar yapabilirsiniz. 

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu  şekildedir; ikili ilişkiler noktasında konuşulacak çok gündeminiz olabilir. Kendinizi umutsuz hissetmemeli ancak karşınıza çıkan fırsatları da gerçekçi bir bakış açısıyla değerlendirebilirsiniz. Duygularınızı dizginleyerek, hissettiklerinizin ve sorumluluklarınızın farkına varabilirsiniz. Ortaklık kurmak, bununla ilgili ya da farklı bir iş alanıyla ilgili planlar yapmak adına iyi bir dönem olabilir. Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayacağınız çalışmalara dahil olabilir ya da bununla ilgili işlerinizin maddi karşılıklarını alabilirsiniz. Dolandırıcılık, yanlış ve kusurlu işlerden dolayı hukuki süreçler yaşayabilirsiniz; hakkınızı aramalısınız.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; iş değişikliği ile ilgili konularını düşünebilirsiniz. Arayışta olanların ise; seçenekleriniz çoğalabilir, bu da size gerçek potansiyelinizi ve isteklerinizi görme şansı verebilir. Sosyal mecralarda, çalışma ortamlarınızda ya da gün içinde bulunduğunuz yerlerdeki konuşmalar sizi etkileyebilir. Doğru analiz edemediğiniz, teyit edemediğiniz durumlarda aceleci olmamanız bazı kırgınlık ve yanlış anlaşılmaların önüne geçebilir. Durağan hissinizi kendinize bir plan hazırlayıp hayatınızı iyileştirmeye, kendinize daha iyi bakmaya çalışarak değiştirebilirsiniz. Bu değişimin bereketli sonuçlarını görebilirsiniz.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; düşünceleriniz ve istekleriniz konusunda uygulamaya geçmek isteyebilir, hislerinizi dile getirebilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırmak, deniz olan yerleri ziyaret etmek, su sporlarıyla ilgilenmek gibi konular önceliğiniz olabilir. Çocuk sahibi olmak, aile kurmak, mevcut aile düzeninizde bazı iyileştirmeler yapmak gibi konular hayatınıza farklı bakmanızı sağlayabilir. Keyfi harcamalarınızın sizi amaçlarınız konusunda maddi sıkıntıya sokması endişesine kapılabilirsiniz..

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; aile üyelerinizle ilişkileriniz, ailenize dair bilmediğiniz konular gündeminize gelebilir. Kendinizi kandırılmış gibi hissedebilirsiniz. Küslükleri, sorunları, anlaşmazlıkları sonlandırabilirsiniz. Hiçbir şeyin göründüğü, konuşulduğu gibi olmadığını görebilir ya da çevrenize bunu anlatmak isteyebilirsiniz. Evlilik kararı, ev yenileme-tadilat, ev sahibi olma gibi konuların resmi işlemlerini tamamlarken evraklarınızı dikkatle hazırlamanız, kararlarınızı havada bırakmayacak şekilde belirlemek isteyebilirsiniz.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Hislerinizin, sezgilerinizin ve öngörülerinizin yoğun olabileceği bir dönem olabilir. Bu yüzden sadece bunların etkisiyle değil, çevrenizi ve insanları gözlemleyerek de hareket etmeniz önemlidir. Yakınlarınız, aile üyeleriniz ya da sosyal ortamları paylaştığınız diğer insanlarla açık ve net bir şekilde konuşmalısınız. Konuşulmadığı, geri planda tutulduğu için bugün bir probleme dönüşen hiçbir şeyi görmezden gelmemelisiniz. Sizin bu duruşu sergilemeniz insanların yaklaşımlarını da etkileyeceği için görüş ve ihtiyaçlarınıza hizmet edildiğini de görebilirsiniz. 

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; kariyer hayatınızı etkileyecek çalışmalar yapabilirsiniz. Neye ihtiyacınız olduğunu, neyi kullanacağınızı, hangi yolu izleyeceğinizi bilmeniniz gerektiğini düşünebilirsiniz. Bilirkişiden, tanıdığınız veya daha önce fikir aldığınız kişilerden yeniden danışmanlık alabilirsiniz. Konforunuzu bir başkasına bağlamak yerine kendinize bağlamalısınız. Bunu yaptığınızda suç işlediğinizi hissettirerek sizi manipüle eden insanlardan ve konulardan uzaklaşmak için fırsat bulabilirsiniz. Bunlara artık sırtınızı dönmeyin. Dalgınlık, unutkanlık, yanılgı ya da konduramama gibi durumlar bazı kararlarınıza gölge düşürebilir. Aceleci, heyecanlı ve bir daha olmayacakmış gibi hissettiğiniz konuları çözebilirsiniz.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 26 Şubat/3 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Fikirlerinizi ifade etmek, kendinizden ve duygularınızdan bahsetmek, başkalarını etkilemek, insanların sizi konuşmasını sağlamak, doğru dengeler ve sınırları anlamak adına güzel bir dönem olacaktır. Dikkat çekeceğiniz için ortaya sunduğunuz konulara her zamankinden daha fazla özenebilirsiniz. İş fikirleri, ortaklıklar, eğitimle ilgili konular, sosyal ve duygusal hayat yaşantınıza renk katabilir. Heyecanlı ve istekli duruşunuz, iyi niyetli olmayan insanların ilgisini çekebilir ve bunu kullanmak üzere onları harekete geçirebilir. Kime iki kere güveneceğinizi, hatta belki güvenmemeniz gerektiğini iyi ayırt etmelisiniz. Sosyal mecralar, fiziksel ortamlarda duyduklarınızın sizi nasıl etkileyeceğini doğru analiz etmek isteyebilirsiniz. Yazı yazmak, kitaplar, konsantrasyon, sağlıklı alışkanlıklar gibi konularda araştırmalar yapabilirsiniz. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.