27 KASIM-3 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

İkizler Burcunda Dolunay 27 Kasım 2023

Kasım 27, 2023    12:16   Dolunay 4°51’ İkizler Burcunda

İkizler burcundaki dolunay ile iletişim, haberleşme ya da yolculuklarla ilgili konularda önemli kararlar alınabilir. Bu dolunay zamanında yakın çevrenizle daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve komşularınızla ilgili konular da bu dolunayın ana konuları arasında yer alabilir. Dolunay Satürn ile zorlu bir açı yapıyor. Bu nedenle de sıkıntı ve sorunlar bu dolunay zamanında gün yüzüne çıkabilir. Dolunaya eşlik eden birde Mars var. Bu mücadelenin engellenmesi, saldırıların durması, gereksiz atılan adımların duvara toslaması anlamındadır. Bu nedenle bu dolunayın çok da hızlı ve rahat ilerlenecek bir süreç olmadığının farkında olun. Yavaş yavaş, detayları dikkate alarak, acele etmeden ve plan yaparak harekete geçmek gerekiyor. Bu dolunay zamanında yalan haberler gündeme gelebilir. Bu nedenle de duyduğunuz her söze inanmamak gerekiyor. 

27 KASIM-3 ARALIK 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir;

27 Kasım tarihinde İkizler burcunda dolunay yaşanacak. Eğitim, yolculuk ya da yapacağınız bazı başvurular bu tarihte netlik kazanacaktır. Özellikle kardeşler ve yakın çevreniz de bu dolunay zamanında gündeminizi meşgul edebilir. Bu dönem kafa karışıklıklarına çok açık bir zaman olacaktır. Bu nedenle de her duyduğunuza inanmayın

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 

27 Kasım tarihinde ise ikizler burcunda dolunay yaşanacak. Bütçenizle yüzleşmeniz gerekebilir. Eğer bu dönemde bir kredi başvurusu yapmışsanız bunun sonuçlarını alabilirsiniz. Finansal olarak masrafları kısmak zorunda kalabileceğiniz bir dolunay olabilir. Veya iyi bir ihtimal olarak bir yatırım için elinizdeki kaynakları zorlayabilirsiniz.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Sizin açınızdan önemli bir dolunay. İlişkinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Artan gerilim dolunay nedeniyle tetiklenebilir. Bu süreçte soğukkanlı olmakta fayda var. Bu dönemde yönetici gezegeniniz Merkür 'ün Neptün ile zorlu bir açısı olacak. Kafa karışıklıkları veya yanılgılara açık bir zaman. Bu nedenle karar vermek için acele etmeyin ve sürecin netlik kazanması için yeterli zamanı tanıyın.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

 27Kasım 3 Aralık tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay yaşanacak. Kariyerinizle ilgili farkında olmadığınız bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Tartışmalardan uzak durmakta fayda var. Bu dolunay sizden gizlenen bazı konuları da öğrenebilirsiniz.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Kasım tarihinde bir dolunay gerçekleşiyor. Özellikle arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz mercek altında. Eğer onlarla maddi bir ortaklığınız varsa bazı sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Vergi, sigorta ya da finansal konularda yükümlülükler aranızda sorunlara neden olabilir. Dernek, belediye ve meslek grupları ile bağlantılı maddi konular da bu süreçte bazı gecikme ya da aksilikler olabilir. Acele etmemek ve adım adım ilerlemek, gerekli prosedürlere riayet etmek yapılacak en doğru hareket olacaktır.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu tarihte kariyerinizle ilgili önemli kararlar verebilirsiniz. Eğer işinizden memnun değilseniz bırakma kararı da verebilirsiniz. Veya kariyerinizi ya da sosyal statünüzü etkileyecek zorlu seçimler yapmak durumunda kalabilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir: 

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay zamanı  gerilim tırmanabilir. Bu yüzleşmeler büyük tartışmalara neden olmadıkça destekleyici olabilir. İş nedeniyle gideceğiniz zorunlu bir yolculuk da bu dolunay zamanında netlik kazanabilir.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dönemde gelir giderlerinizi gözden geçirip bütçenizle ilgili bir yüzleşmeye davet edebilir. Özellikle riskli yatırımlar konusu bir soğuk duş etkisi yapabilir. Bunun öncesinde olası tedbirleri değerlendirmekte fayda var. 26 Kasım tarihinde gelebilecek olası çözüm önerilerine ve fırsatlara açık olun. Ancak beklentileriniz yüksek olmasın. Bu süreç yanılgılara açık bir zaman.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. İlişkiler konusunda tamam mı devam mı kararları verilebilir. Ev veya ailenizle ilgili önemli kararlar vermemeye ve resmi imzalar atmamaya gayret edin. Duyduğunuz her habere ve bilgiye hemen inanmayın. Sis perdesinin aralanması için kendinize zaman tanımak en sağlıklısı olacaktır.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dönem fiziksel sağlık konusunda tetkikleriniz varsa bunların sonuçlarını alacağınız bir tarih olacaktır. Ancak kafa karışıklığına sebep olabilecek açılar var. Mümkünse elinizdeki verileri çapraz kontrolden geçirin. Dolunay zamanında iş hayatınızla ya da iş yerinizle ilgili tamam mı devam mı kararları verilebilir. Siz olmasanız bile çalıştığınız kurumda birileri işten ayrılmak zorunda kalabilir.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızla ilgili bir tamam mı devam mı kararı verebilirsiniz. Eğer borsa benzeri riskli yatırımlarınız varsa bu tarih gelmeden önce güvenli alana geçmek iyi bir fikir olabilir. Ancak tam dolunay gününde işlem yapmayın, bu tarih yanılgılara çok açık.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

27 Kasım 3 Aralık tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

27 Kasım tarihinde ikizler burcunda bir dolunay gerçekleşecek. Bu dolunay eğer yönetim kademesi ile gerilim artarsa sizi iş hayatından uzaklaştırabilir. Bu dönemde taşınmak veya yer değiştirmek de olasıdır. 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.