27 MAYIS - 2 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

27 Mayıs - 2 Haziran Haftası Astroloji Gündemi:

Hoşgeldin Yaz.. Hoşgeldin Haziran.. İçinizi ısıtacak sıcacık bir Ay diliyorum… 

Mayıs ayı kapanış, Hoşgeldin Haziran yazımı sizde keyifle okuyun isterim sevgili okuyucularım.. ;)

23 Mayıs 2024 Yay Burcunda Dolunay: 

Güneş-Plüton üçgeni, Venüs-Jüpiter kavuşumu ve Jüpiter-Neptün altmışlığı dolunay anına eşlik ediyor.  Emek veren, yürekten inanan, çabalayan ve doğruluktan sapmayanlar büyük başarılara imza atabilir. Etkisi 15 gün devam edecek. Bu hafta da dolunay etkisi altındayız.

23 Mayıs’ta gökyüzünde iki iyicil Venüs ve Jüpiter kavuştu. Yılın en bereketli zamanları! Başladı. Keyifli, ilişkilerin dolu dizgin yaşanacağı bir Mayıs ayı kapanışı olacak gibi.. Ayın dönüm noktası ise 26 Mayıs’ta şans ve bereket gezegeni Jüpiter’in Boğa burcundan İkizler burcuna geçişi oldu. Bir yıl boyunca bilgiyi paylaşmak iletişim kurmak, medya, eğitim, ulaşıma dair konular büyüyecek ve önem kazanacak. 

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

27 MAYIS - 2 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcunda gerçekleşecek Dolunay ile seyahat planları yapabilir, bir eğitime başlamış olabilirsiniz. Ticari faaliyetler ve hukuki konularda da destekleniyorsunuz. 26 Mayıs itibariyle şans ve bereket gezegeni Jüpiter burç değiştiriyor ve İkizler burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca iletişim, reklam, satış ve pazarlama, eğitim alanlarında şanslı olacaksınız. Yakın çevreniz, kardeş ve kuzenlerinizden destek görebilir, onların hayatında şanslı gelişmelere şahit olabilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koç’lar.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 27 Mayıs 2 Haziran  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcunda bir Dolunay gerçekleşti. Etkisi 15 gün devam ediyor. Dolunay maddi alanınızda gerçekleşti. Bir borcu kapatabilir, eş veya ortakla finansal girişimde bulunabilirsiniz. 26 Mayıs sonrasında şans ve bereket gezegeni Jüpiter burç değiştiriyor ve İkizler burcuna geçiyor. Bir sene boyunca maddi konularda oldukça şanslı olup, gelirlerinizi arttırabilirsiniz. 

ansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğa ‘lar.

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcundaki Dolunay ile ilişkilere dair net sonuçlar alabilir, işkilerde partnerinizin hayatına dair önemli gelişmeler yaşanabilir, ilişkinizi bir sonraki adıma taşıma kararı alabilirsiniz. Ortaklık, evlilik, önemli bir sözleşme veya taşınma gibi konular gündeme gelebilir. Yürümeyen ilişkilerde ise son perde kapanabilir. Bu ayın dönüm noktası ise 26 Mayıs’ta Jüpiter’in burcunuza geçmesi. Bir yıl boyunca her alanda şans artık sizinle olacak! Yeni iş ya da yeni bir ilişkiyle bir yıl içinde hayatınızı değiştirebilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkiz ‘ler.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcundaki Dolunay sağlıkla ilgili konular gündeme gelmiş, özellikle mayıs ayının son haftası sağlığa özen göstermeniz önemli olmuş olabilir. Dolunay civarı işe dair sonuç alabilir, bir projeyi tamamlayabilir veya işten ayrılabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızdan biri de işten ayrılabilir. 26 Mayıs’ta Jüpiter, 12. evinize geçti. Bir sene boyunca arkanızda sizi koruyan bir gücün varlığını hissedeceksiniz. Ruhsal ve spiritüel konularla ilgi duyabilir, teyze ve dayınızın desteğini alabilirsiniz. Bu süreç Jüpiter’in 2025’te burcunuza geçmesinden önce bir hazırlık evresidir, kendinize yatırım yapabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeç ‘ ler.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 26 Mayıs’ta Jüpiter bu alana geçti, bir yıl boyunca sizi sosyal alanda destekliyor olacak. Yeni çevrelere girebilir, yeni arkadaşlar edinebilir, bir derneğe üye olabilir, sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. İşinizde terfi alabilir yükselebilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslan ‘lar.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcundaki Dolunay ile yer değişikliği yapabilir, taşınmış veya emlak, arsa meselelerinde sonuç almış olabilirsiniz. Aileniz ile ilgilenmeniz gerekmiş, yaşam alanınızı yenilemiş olabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Jüpiter İkizler burcuna geçti. Önümüzdeki bir yıl boyunca kariyerinizde ve toplum önünde duruşunuzda şanslı bir döneme giriyorsunuz. Bu yıl evlilik kararı alabilir, yuva kurabilirsiniz, ticaret, eğitim, medya alanlarında şanslı gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcundaki  Dolunay ile yakın çevrenizdeki kişiler, kardeşler ve kuzenlerle ilgili bir konuyu çözmeniz gerekmiş olabilir. İletişime dair konular, haberler, seyahatler hızlanmış olabilir. 26 Mayıs’ta Jüpiter, İkizler burcuna geçti. Önümüzdeki bir yıl boyunca şans sizden yana, fırsatlar ayağınıza gelebilir. Bol bol seyahat edebilir, farklı kültürlerle tanışabilirsiniz. Eğitim ve sınavlarda oldukça başarılı olabilir, ticari faaliyetlere başlayabilir, reklam, medya ve yayıncılık alanlarında bir sene boyunca işlerinizi büyütebilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Terazi ‘ ler.

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcundaki Dolunay ile bir ödeme gelebilir, uzun süredir beklediğiniz alacağınızı alabilir, yeni bir gelir kaynağı edinebilirsiniz. 26 Mayıs’ta Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesi ile başkalarının kaynaklarından yana oldukça şanslı olacağınız süreç başlıyor olabilir. Bir sene boyunca eşin ve ortağın desteğini alabilir, eş, partnerin geliri artabilir. Kredi, nafaka, burs, miras, sgk gibi konularında da şanslı olabilirsiniz.

 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrep ‘ ler.

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta burcunuzda gerçekleşen Dolunay ile birlikte başlayan süreçte sağlık sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsin. İlişkiler, evlilik, ortaklık ve özel hayatınız konusunda önemli kararlar almış olabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesi ile fırsatların kapınızı çaldığı bir sürece giriyorsunuz. Bir sene boyunca popülerliğiniz artabilir, sözleşmeler, teklifler, ortaklı işler gündeme gelebilir, taşınabilir, evlenebilirsiniz. İlişkilerden yana oldukça şanslı bir sürece giriyorsunuz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yay’ lar.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcunda Dolunay kadersel aladan etki alıyorsunuz. Kontrol dışı durumlar ile karşılaşalaşmış, gizli bazı konular açığa çıkmış olabilir. Çalışma hayatında beklenemdik durumlarla ilgilenmiş olabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Jüpiter’in İkizler burcuna geçmesi ile iş ve çalışma alanlarında şanslı olabilirsiniz. Bir sene boyunca iş konularda fırsatları kolayca yakalayabilirsiniz. Çalışma şartlarınız değişebilir, çalışanlarınız artabilir, sağlığınızda da gözle görülür bir iyileşme yaşayabilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlak ’lar.

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcunda Dolunay gerçekleşti, organizasyonlara katılma, arkadaşlarınızla plan, program yapmış olabilirsiniz. Çevreniz değişmiş olabilir. 26 Mayıs’ta Jüpiter İkizler burcuna geçti ve bir yıl boyunca Jüpiter’den büyük destek alabilir, aşık olabilir, keyifli, eğlenceli zamanlar geçirebilir, yaratıcı projelere dahil olabilirsiniz. Bazı Kovalar bir sene içinde çocuk sahibi olabilir ya da çocuklarının hayatında güzel gelişmelere şahit olabilirler. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kova ’lar.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; 23 Mayıs’ta Yay burcunda Dolunay gerçekleşti, işlerinizi yoluna koymaya çalışmış olabilirsiniz. Evden çalışmaya başladınız belkide bu süreçte ev ve iş arasında da kalmış olabilirsiniz. 26 Mayıs’ta Jüpiter'in İkizler burcuna geçmesiyle bir sene boyunca ailevi ilişkilerde, ev ve emlak konularında şanslı olma ihtimaliniz yükselebilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balıklar.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.