28 AĞUSTOS-3 EYLÜL 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

28 Ağustos - 3 Eylül haftası genel gökyüzü olayları ve haftalık yorumu:

31 Ağustos 2023’de İstanbul’a göre 04:35’de 7° Balık burcunda hem süper hem mavi Dolunay gerçekleşecek.

Dolunay gökyüzünde elbette mavi olarak gözükmeyecek bu yalnız bir isimlendirmedir. Aynı “ay” içerisinde ikinci defa gerçekleşen dolunaylara ‘mavi dolunay’ diyoruz. Siyasi konular, yer altı zenginlikleri ve manevi mekanlar gibi konularda 2023 yılının en önemli dolunaylarından biri olacak. 

Temiz niyetli olup doğru çalışanların hayallerini gerçeğe dönüştürebileceği, doğru yol ve yöntemle yol almayan kişilerin de kayıplar yaşayacağı ses getirici bir dolunay hattına giriyoruz.

Bu Dolunay, duygusal ve hassas bir enerji getirecek. İçsel dünyanıza odaklanmak, duygusal dengeyi sağlamak ve iç sesinizi dinlemek için bu enerjiyi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda, sınırlarınızı belirlemek ve duygusal bağlantılarınızı gözden geçirmek için de fırsatlar sunabilir.

28  AĞUSTOS-3 EYLÜL 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI;

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

28 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir :

Haftanın başında, iş yerinde veya günlük rutinlerinizde bazı stresli durumlar yaşayabilirsiniz. Proje veya görevlerde bir takım aksaklıklar veya zorluklar olabilir. Ancak, bu zorlukları aşabileceğinizi ve daha verimli bir şekilde çalışabilmeniz için uygun adımlar atmanız gerektiğini unutmayın.

İş hayatınızda veya kişisel projelerinizde ilerleme kaydetmek için harekete geçebilirsiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda cesur adımlar atabilir ve kendinizi kanıtlayabilirsiniz. Mevcut pozisyonunuzu gözden geçirecek ve hedeflerinize ulaşma yolunda ne yapmanız gerektiğini değerlendireceksiniz. Kendinize yeni hedefler belirleme ve ilerleme kaydetme zamanı gelecek.

Merkür retrosu 15 Eylül’e kadar geriliyor. Bu gerileme döneminde işler karmaşık hale gelebilir, bu yüzden günlük hayatınızı önceden organize etmek sizi rahatlatabilir. Geçmiş projeleri veya ilişkileri tekrar gözden geçirme zamanı! Belki de atladığınız bir ayrıntıyı fark edersiniz bir anda işler boyut değiştirir.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Dolunayın konumlanması acele etmeden hızınızı yavaşlatmanız gerektiğini gösteriyor. Hem iş hem özel yaşantınızda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Ağır masraflar ve hırsızlıklar görülebilir. Doğru ve yerinde çıkışlar yapmakta zorlanabilirsiniz. Motivasyonunuz düşebilir veya negatif enerjiye maruz kalabilirsiniz. Asıl düşmanınız hiç beklemediğiniz bir kişi çıkabileceğinden çok emin konuşmalar yapmamalısınız.

Saglıgınıza dikkat edin.Yeme alışkanlığı, bağımlılıklar, ruh, beden sağlığınız ve iş hayatınız ön planda olacaktır.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA

28 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

Haftanın başında, ilişkilerinizde bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, iletişim güçlükleri veya anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu dönemde, karşınızdaki kişiyle anlaşmak ve birlikte çalışmak için çaba sarf etmeniz önemlidir. Eğer bekar bir boğa burcu isen yeni insanlarla tanışma şansınız da olabilir, ancak yine de karar verme konusunda dikkatli olmanız önemlidir.

Bu hafta, yaratıcılık ve hobilerinize daha fazla odaklanabilirsiniz. Bir sanat projesine veya hobinize daha fazla zaman ayırabilir ve bu alanda başarı elde edebilirsiniz. Ayrıca, çocuklarla veya gençlerle ilgili konular ön plana çıkabilir. Onlara daha fazla zaman ve enerji ayırmak önemlidir.

Merkür gerilemesi 15 Eylül'e kadar geriliyor. Geçmişte kalan ve tamamlanmayan işleri tamamlama zamanı. Yeni projelere girişmek yerine, mevcut projelerini yeniden değerlendir ve planlarını gözden geçir. Gerçekleştirmek için ihtiyaç duyduğun adımları netleştir. Parasal koşullarında olumlu.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Grup çalışmaları ve arkadaşlarınızla sınanacağınız bir dolunay sürecine giriyorsunuz. Gereksiz kalabalıkları ayıklamanız bazı kişilerle aranıza mesafe koymanız gerekebilir. Büyük gelecek idealleriniz üzerine çalışmaya başlayabilirsiniz. Kariyerinizde önemli bir yetki kazanabilirsiniz fakat projeleriniz varsa kendinizi geliştirmeniz gereken noktalar nedeniyle daha yavaş ilerleyebilir, iş hayatınızda finansal yönden tatmin olamayabilirsiniz.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Haftanın başında, ev ve aile ile ilgili konular öne çıkabilir. Aile üyeleriyle daha çok vakit geçirebilir, evde düzenlemeler yapabilir veya ev hakkında önemli kararlar alabilirsiniz. Ayrıca, duygusal ve psikolojik ihtiyaçlarınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

Yönetici gezegeniniz gerilemeye devam ediyor, geri gitmesi size inanılmaz bir avantaj sağlayacak. İkizler burcu insanları, bu süreçte yaratıcılıklarını keşfedecek, iletişimini güçlendirecek ve parlak fikirlerini daha kolay ifade edebilecek. Karanlıkta kalan her yer aydınlanacak!

Haftanın ikinci yarısında, iş ve kariyerle ilgili konular önem kazanabilir. Yeni projeler veya sorumluluklarla karşılaşabilirsiniz. İşyerindeki ilişkilerinize önem verin ve sosyal becerilerinizi kullanarak iş arkadaşlarınızla iyi ilişkiler kurun.

Finansal konular da bu hafta dikkat etmeniz gereken bir konu olabilir. Gelir ve giderlerinizi gözden geçirmek ve tasarruf yapmak önemli olabilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutun ve gereksiz şeylere para harcamaktan kaçının.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Dolunay etkisi ile kariyerinizi inşa etmekle ilişkili sınavlarınız olabilir. İşlerinizi yarım bırakır, sorumsuz davranır, kendinizi geliştirmez ve tatili fazla uzatırsanız statünüzü sarsan gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bunun dışında ticari aktiviteler, eğitim, reklam süreçleriniz başarıyla ilerleyebilir. Bilginiz, tecrübeniz ve vizyonunuzla insanlar tarafından takdir toplayabilirsiniz. Yurt dışı iş veya eğitim fırsatları da önünüze gelebilir.

Özetlemek gerekirse, 28 Ağustos - 3 Eylül haftası ikizler burcu için aile ve ilişkiler odaklı bir hafta olabilir. Evde düzenlemeler yapabilir ve duygusal ihtiyaçlarınıza dikkat edebilirsiniz. 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

28 Ağustos - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Sevgili Yengeç, sizin için ilişkiler, yakın çevre, kardeşler, komşular ve akrabalar ile ilgili kişisel bağlantılarla ilgili önemli gelişmelerin yaşanacağı bir dönem olacak.

Haftanın başında, ilişkilerinizde bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İletişim sorunları, anlaşmazlıklar veya aldatıcı davranışlar yaşanabilir. Ancak, bu zorlukların üstesinden gelebileceğinizi ve ilişkilerinizi daha sağlam ve sağlıklı hale getirmek için çaba sarf etmeniz gerektiğini unutmayın.

İletişimde açık olun! Bu süreç sizin için çok önemli. Zamanında yanlış anlamalar ve iletişim kopuklukları olan konuları 15 Eylüle kadar tamamlayın. Kendinizi net bir şekilde ifade ederken karşı tarafı da doğru şekilde anladığınızdan emin olun.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Yaklaşan dolunay ile beraber zorlu dönemeçlerden sonra her yönden yükselişe geçiyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını aldığınızı hissedebilir, hayata daha iyimser bakabilirsiniz. İstediğiniz üniversiteye yerleşebilir, staj bulabilir, yurt dışına çıkabilir, ticaretten daha çok kazanabilir, davalar yoluyla hak sahibi olabilirsiniz. Kişisel gelişiminize, yabancı dilinizi geliştirmeye, akraba ilişkilerinize önem vermeniz gerekebilir. İş veya özel sebeplerden seyahat/taşınma gerçekleştirebilirsiniz.

Hukuk konusunda negatif enerjiler olabilir.

Yanlış anlaşmalar yaşanabilir.

Arabanız ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşanabilir.

Yer değişikli be taşınma planları yapılabilir. Yer değişikli yurtdışı ile ilgili de olabilir.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Sevgili Aslan, sizin için aşk, ilişkiler konusunda mutluluk yaşayabilirsiniz

Yer, şehir, semt değişikliği yaşanabilir.

Bol seyahat edebilirsiniz, araba alım satımı yapılabilirsiniz. 

Bu hafta Merkür gerilemeye devam ediyor. Sizin burcunuzda birde Venüs gerilemesi yaşıyorsunuz. Geri giden Merkür zamanları, iletişimde hatalara açık olabilir. Bu yüzden önemli mesajlarını göndermeden önce bir kez daha düşünmek faydalı olabilir. Özellikle WhatsApp'ta yanlışlıkla "Görüldü" atma gibi durumlar can sıkıcı olabilir. Bir aslana kimse görüldü atamaz ama bir aslanda kimseye görüldü atmasın :)) Gurur yapmak Merkür gerilemesinde işlerinizi yorar. Sosyal medyadan para kazanacağınız işlere giriş yapmak isteyebilirsiniz mümkün oldukça makul ve acele etmeden ilerleyin. Dolandırıcılık ve para konularına dikkat edelim. Para mücadelesi verebiliriz. Nafaka, miras konularında önemli gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık açısından gereksiz ameliyatlar olmamakta fayda var.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Dolunay etkisiyle ilişkiler yoluyla haklarınızı alarak sıfırdan bir düzen kurabilirsiniz. Doğru partneri, arkadaşı ve ortağınızı bulmuş olabilirsiniz. Geride kalanlarla daha güçlü biçimde yolunuza devam etmek isteyeceksiniz. Açılan yeni süreçte sağlığınıza ehemmiyet göstermelisiniz. İnsanlarla maddi ve manevi paylaşımlarda adil olmaya, gereksiz borç yapmamaya dikkat etmeniz gerekebilir.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Doğum ayınız kutlu olsun sevgili başak.

Parlamak ve kendini göstermek için harika bir hafta.

Başak burcunda gerçekleşecek olan enerjiler, ilişkiler ve denge odaklı bir dönemi işaret etmektedir. Bu hafta, ilişkilerinizde denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde karşılıklı anlayış ve uzlaşma önem kazanacak. Ayrıca, adalet duygusu da ön planda olacak.

Sizin için güçlü bir Merkür gerilemesi dönemi olabilir. Teknolojik problemlere hazır olun! Bilgisayarınız çıldırabilir ya da telefonunuz garip hatalar vermeye başlayabilir. Sık sık yedeklemeler yapmak ve teknolojiyle ilgili aksiliklere karşı önlemlerinizi almayı seçin. Kendinize zaman ayırın ve stresle başa çıkın! Gerileme dönemleri genellikle stresli bir atmosfer yaratabilir. Meditasyon yapmak, yoga yapmak veya hoşunuza giden herhangi bir aktiviteyle rahatlamanız önemlidir.

Bu dönemde, kendinizi ifade etme ve iletişim becerileriniz ön plana çıkabilir. İş hayatında, ortaklıklar ve müşteri ilişkileri konularında başarılı olabilirsiniz. 

Merkür retro  etkisiyle eksikleri tamamla yanlışları düzenle.

Sinirlerinize hakım olun ve sakin kalmak için meditasyon yapabilirsiniz.

Maddi konularda sorunlar yaşanabilir.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Mesleğinizdeki ince çalışmalarınız, yardımcılarınız ve çalışkanlığınız sayesinde kendinizi ustalaştırabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. İş hayatınızı daha da ileriye taşımak, kendinize düzen kurmak için doğru insanlarla düzgün ilişkiler kurmaya ihtiyacınız artabilir. 

İnsanlara fazla baskı yapmamalı ve dengeyi kurmalısınız. Eşiniz, ortağınız ve yakın arkadaşlarınızla paylaşımlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Doğru beraberlikler kademe atlayıp ciddileşirken yanlış ilişkiler kalıcı biçimde sonlanabilir.

TERAZi / YÜKSELEN TERAZİ 

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumu şu şekildedir:

İş ve sağlık konularında kriz çözme haftası. Gizli düşmanlıklar, evcil hayvanlar, iş arkadaşları ile olan kumpaslar ile ilgili sınav verebilirsiniz.

Psikolojinize dikkat edin.

İş hayatında, projelerinizi ve görevlerinizi tamamlamak için yoğun bir hafta olabilir. İşlerinizi düzenlemek ve önceliklerinizi belirlemek için biraz çaba sarf etmelisiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutmak ve stresi azaltmak için kısa molalar vermek önemlidir.

Ancak, haftanın son günlerinde Merkür'ün gerilemeye devam etmesiyle iletişimde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlamalar, iletişim kopuklukları ve hatalı bilgilerle uğraşmanız gerekebilir. Projelerinizde veya iş ilişkilerinizde aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde sabırlı ve dikkatli olmanız önemli olacak.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Çok çalışırken sağlığınızla ilgilenmeniz ve günlük rutinlerinizi düzenlemeniz gerektiğini gösteren bir dolunay bekliyor sizleri. Dağınık, zararlı ve hedefsiz bir yaşamınız varsa hem sağlık hem iş hayatınızda kısıtlamalar baş gösterebilir. Hormonal dalgalanma yaşayabilirsiniz. Diyet yapmaya ve spora başlayabilirsiniz. Özel ilgi bekleyen bir evcil hayvanın sorumluluğunu üstlenebilirsiniz.

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Merkür gerilemesi ile beraber sosyal etkileşim tarzını, arkadaşlık ilişkilerini, toplumsal bağlarını ve sosyal çevre ilişkilerini yeniden gözden geçireceğin anlamı taşır. Özellikle üzerinde baskı hissettiğin sorumluluklardan kurtulmak isteyebilirsin. Görünmez kazalara ya da iftiralara dikkat et. Haksız suçlamalar ile karşılaşabilirsin. Açıklayıcı olmak sana kazandıracak. Akraba ilişkilerinde yanlış ve öfkeli konuşmalar yapma. 16 Eylül sonrası çok rahatlayacaksın.

29 Ağustos - 3 Eylül tarihleri arasında Akrep burcunda gerçekleşecek enerjilerle ilgili size bilgi vermekten mutluluk duyarım:

Bu hafta, duygusal bir yoğunluk içinde olabilirsiniz. İçsel dünyanızla derin bir bağlantı kurmak ve duygularınızı anlamak için zaman ayırmanız gerekebilir. İçsel araştırmalar yapmak, kişisel gelişim üzerinde çalışmak ve iç sesinizi dinlemek size fayda sağlayacaktır.

İlişkiler alanında, yapıcı ve derinlemesine bağlantılar kurmanız mümkündür. Sevdiklerinizle daha derin bir anlayış ve sağlıklı bir iletişim geliştirmek için çaba harcamalısınız. İlişkilerde güven ve sadakatin önemini hatırlamak ve duygusal anlayışı sürdürmek önemlidir.

İş hayatında ciddi ve odaklı olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Hedeflerinize odaklanmak ve işbirliği yapmak konusunda kararlı olmalısınız. Yaratıcılığınızı kullanarak yeni fırsatlar ve projeler yaratma şansınız yüksek olabilir. Kararlarınızı sağlam temeller üzerine inşa etmek ve sizi ileriye taşıyacak adımlar atmak önemlidir.

Finansal konularda dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak ve bütçenizi dengelemek önemlidir. Yatırımlarınızı ve gelirinizi yönetmek için stratejik planlar yapabilirsiniz. Riskleri değerlendirmek ve maddi sorumluluklarınıza sadık kalmak önemlidir.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Dolunay etkisi artık daha ciddi hedeflerin ve sorumlulukların sizi mutlu edeceğini gösteriyor. Kendi işinizi kurmak veya büyütmek isteyebilirsiniz. Disipline olarak yaratıcı çalışmalarla sahneye çıkabilirsiniz. Potansiyelinizi aşmadığı takdirde yapacağınız riskli girişimler sizi adım adım başarıya taşıyabilir. Evliyseniz çocuk sahibi olabilirsiniz. Aşk hayatınızda arzularınıza kavuşabilir, gerçekçi hedefler belirleyebilirsiniz. 

YAY / YÜKSELEN YAY

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Vatandaşlık alıp farklı bi ülkenin vatandaşı olabilirsiniz. Vize alıp farklı ülkelere seyahat edebilirsiniz.

Hukuku sorunlar ve eğitim sorunları çözümler bulunabilir.

Güneş’in 23 Ağustos itibariyle Başak burcuna geçmesiyle beraber kariyerinizle ilgili önemli, belirleyici ve yoğun günlere giriyorsunuz. Görev tanımınız, konumunuz ve sorumluluklarınızın değişmesi gündeminize gelebilir. Fark edilmek ihtiyacınızın karşılanacağı bir dönemdesiniz, dolayısıyla bugüne kadar verdiğiniz emeği istikrarlı ve somut halde sürdürmeye devam etmelisiniz. Üstlerinizle görüşmeler yapabilir, yeni iş arayışlarına gidebilir, destek için bulunduğunuz bir konumda kalıcı işler yapmaya başlayabilirsiniz. Bir şeylerin sizin için daha net ve somut hale geldiğini görmek kırılan hevesinizi onaracaktır. Böylece bir sonraki ve daha iyi olan adım için daha iyi bir çaba ortaya koyabilirsiniz.

Ancak, haftanın son günlerinde Merkür'ün gerilemesi nedeniyle iletişimde bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Özellikle iş görüşmeleri, sözleşmeler ve anlaşmalarla ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle, detaylara dikkat etmeniz ve iletişimi açık tutmanız önemli olacak.

Ev değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Bu dönem anne - baba ve ebeveynler ile ilgili konular gündeme gelebilir.

Devlet daireleri ile ilgili bu takım çözümlere ilişkin güzel sonuçlar alabilirsiniz.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Dolunay’ın konumlanması hayata gerçekçi bakarak mekansal ve mevkisel değişimlerin sorumluluğunu almanız gerektiğini gösteriyor. Evden çalışmaya başlayabilirsiniz veya ofisinizi yenileyebilirsiniz. Ailenizden büyük beklentilere girmemeniz, işlerinizi kendiniz halletmeniz gerekebilir zira isteseniz de tam destek göremeyebilirsiniz. Ev güvenliğini arttırmalısınız. Ebeveynlerinizin sağlığına daha çok özen gösterebilirsiniz. Evlilik veya eğitim yoluyla taşınabilirsiniz.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

İlişkilerde daha ciddi bir adım atma ihtiyacı hissedebilirler. Güneş’in 23 Ağustos’ta Başak burcuna geçişi ile birlikte hem fiziksel hem de mental seyahatlere açık olacağınız bir dönemdesiniz. Hayatın içinde yer alarak sizin için gerekli ve önemli olan her şeyi bulabilir, bir özeti genele dönüştürebilirsiniz. Eğitimle ilgili konular, akademik başvurular, yazılı ve hukuksal işler gibi gündemleriniz olabilir. Kendinizi gösterebilirsiniz. Vizyonunuzu, hedeflerinizi ve becerilerinizi somut halde ortaya koyacağınız imkânlar bulabilir ya da bizzat bu imkânları ortaya çıkaran olabilirsiniz. Daha çok okuyabilir, daha çok araştırabilir ve bunları değerlendirmek isteyebilirsiniz. Tatil planları yerine iş seyahatleri daha fazla yer bulabilir ancak her şey iyi giderken bunu sürdürmek için kendinize de zaman ayırmanız gerektiğini unutmamalısınız.

Sağlık açısından, stres seviyenizi düşük tutmaya çalışmalısınız. Daha fazla dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya özen gösterin. Aynı zamanda egzersiz yapmak ve sağlıklı beslenmek de önemlidir.

Bu hafta, kariyer odaklı bir dönemde olmanıza rağmen, kişisel ilişkilerinize de değer vermeli ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatında başarılarınızı sürdürmek için yoğun bir çalışma tempoları gerekli olabilir.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Yeni fikir, girişim, eğitim ve projelerin peşinden koşacağınız bir sürece giriyorsunuz. Tüm bunlar olurken araba ve teknolojik aletler satın almayı/yenilemeyi düşünebilirsiniz. Kardeş, kuzen ve çok yakın arkadaşlardan destek görebilirsiniz. Sosyal medyanız ve web sitenizi yenileyebilirsiniz. Yetenek ve potansiyelinize uygun fırsatları kovalamaya önem vermelisiniz. Aksi takdirde kayıpla karşılaşabilirsiniz.

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

Aşk ve ilişkilerde, romantik ve heyecan verici bir dönem yaşayabilirsiniz. Bekar Kovalar, yeni bir ilişkiye başlama potansiyeline sahip olabilirler. İlişkisi olanlar ise partnerleriyle derin bir bağ kurma fırsatı bulabilirler. İletişim ve anlayış becerilerinizi kullanarak ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Güneş’in 23 Ağustos’ta Başak burcunda ilerlemeye başlamasıyla sorunlar ve çözümlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Her bir sorun beraberinde bir çözümü ve sizin için iyi bir sonucu getirecektir. Bakış açınızı bu şekilde değiştirdiğinizde her şey yerli yerine oturacaktır. Psikolojik, ekonomik ve fiziksel açıdan daha sağlıklı ve dingin olmak isteyebilirsiniz. Bu konuda şanslı etkiler altındasınız ancak şans kapınızı çalmak yerine sizin gelmenizi bekleyebilir. Özellikle parasal konularda gelirinizi arttıracak faaliyetler peşine düşebilir, mevcut işinizi geliştirebilir, elinizdeki imkânları daha kalıcı sonuçlara dönüştürebilirsiniz. Yolunuzun tıkandığını düşündüğünüzde buna neyin sebep olduğunu anlamanız kolaylaşacaktır. Endişe etmeyi bıraktığınızda, detayları sadece büyük resmi görmek için kullandığınızda her şey hızlanır. Aileniz, eşiniz ya da kendinizle ilgili bazı sağlık konuları, küçük cerrahi müdahaleler ya da riskli hastalıkların iyileşmesi gibi durumlar gündeminize gelebilir.

Para konularında ise; pek keyifli zamanlar geçiremeyebiliriz.

Bu hafta, sosyal ilişkilerinizde aktif olacağınız bir dönemdir. İş hayatında ise işbirliği ve ekip çalışmasına önem vermelisiniz. Aşk ve ilişkilerde ise romantik ve heyecan

Sağlık acısından ise;

Bağırsak, mide, üroloji ve jeolojik kontrolü yaptırmanızda fayda olabilir.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Dolunay ile birlikte hayata her konuda sağlam bir başlangıç yaptığınızı, yerinizi sağlamlaştırdığınızı fakat başarılarınızı daha da somutlaştırmanız gerektiğini görebilirsiniz. Bunun için ciddi yatırım imkânlarına yönelmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınızı kontrol altına alabilir, daha yüksek maaşlı bir işe geçmeyi düşünebilirsiniz. Ev veya araba satın alabilirsiniz. Birikimlerinizle iş kurabilir veya evlenebilirsiniz.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

28 Ağustos  - 3 Eylül Ağustos tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir:

Bu hafta, Balık burcu olarak finansal konulara odaklanabilirsiniz. Gelirinizi arttırmak ve maddi güvenliğinizi sağlamak için adımlar atmak isteyebilirsiniz. Ancak, riskleri değerlendirirken dikkatli olmanızda fayda var.  Maddi konularla ilgili zorlanmalar yaşanabilir. Uzun vadeli planlar yapmak ve disiplinli bir şekilde hareket etmek, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

23 Ağustos’ta Güneş’in Başak burcuna geçmesiyle birlikte hem iş hayatınız hem özel hayatınız oldukça hareketlenebilir. Üzerinize birçok sorumluluğun binmesi sizi bir anda hayatın gerçekleriyle karşılaştırabilir. Bundan kaçınmamalısınız. Kendinizi gösterebilmek, mutlu edebilmek ve değişikliklerde rol oynayabilmek sizin için önemli olmalıdır. Bu farkındalığı dolu dolu yaşayacağınız ve bunun için çalışacağınız bir dönemdesiniz. Hayatınızın ve ilişkilerinizin gidişatının değişeceği, bunu bizzat kendi çabanızla oluşturacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tecrübelerinizi paylaşabilir, çevrenizdeki kişilerle daha çok iletişime geçebilir, hayatınıza yeni insanlar ve bağlantılar getirebilirsiniz. Anlaşmalar ve işbirlikleri kapınızı sıkça çalabilir. Duygusal konularda da kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz için şansınız yüksek olacaktır. Sadece hislerinizle değil karşınızdaki insanın tutumlarıyla da ilerlemeniz gerektiğini fark ediyorsunuz. Duygu-mantık savaşını kenara bırakıp ikisini dengelemeyi öğreniyorsunuz.

Aşk ve ilişkiler alanında, doğruluk, sadakat ve duygusal bağlılık önemlidir. İlişkilerde güven ve saygı temel taşlarıdır ve bu hafta bu değerlere odaklanmak önemli olacak. Partnerinizle iletişim kurmak ve duygusal ihtiyaçlarınızı ifade etmek önemlidir.Partner, ortaklık ilişkilerimizde dağa salım kalmalısınız.

Sağlık konusunda ise düzenli egzersiz yapmak ve dengeli beslenmeye dikkat etmek önemli. Stres yönetimi ve dinlenme zamanlarına da özen göstermek gerekebilir. Kendinize iyi bakmak ve bedeninizi desteklemek için zaman ayırmanız önemlidir. 

Uzun zamandır bir araya gelmediğiniz kişilerle bi araya gelebilirsiniz.

Bu hafta, planlı, disiplinli ve gerçekçi bir yaklaşım benimsemek önemli olacak. Hedeflerinize odaklanarak sabırla çalışmanız gereken bir dönemdesiniz. Aynı zamanda duygusal dengeyi korumak, ilişkilerdeki güveni ve sadakati de önemsemek önemlidir.

31 Ağustos 2023 balık burcunda dolunay gerçekleşecek.

Kendi burcunuzda gerçekleşecek dolunay hayatınızı her alanda ele alarak yapılandıracağınızı gösteriyor. Dış görüntünüz, davranışlarınız, yaşam tarzınız, ilişkileriniz ve sağlığınızla ilişkili hoşunuza gitmeyen noktalar gözünüze çarpabilir. İnsanlarla kontrolsüz gelişen ilişkileriniz varsa eğer sınır koyabilmeyi ve hayır demeyi öğrenebilirsiniz. Yeterince olgunlaştıysanız hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Ciddi ilişki başlatabilirsiniz veya evlilik/ortaklık kararı alabilirsiniz.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.