29 MAYIS - 04 HAZİRAN HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

Haziran ayının bize bolluk bereket şans getirmesini niyet ediyorum.

Keyifli zamanlara giriş yapıyoruz.

Venüs ve Neptün arasında güzel enerjiler var. Ruhsal çalışmalar, sanat, yaratıcılık, sevgi konularında göksel destek zamanları.

Jüpiter Kuzey Ay Düğümü kavuşum da.

Finansal, yasa, toprak, mülk, aile konularında çözülmesi gerekenler çözülecek.

Mars Aslanda olduğundan ego savaşlarına dikkat edelim...

Merkür - Uranüs yanyana, 

zihin yapımızda ani uyanış yaşanabilir.

YAY BURCUNDA DOLUNAY

04 Haziran 2023 tarihinde Yay burcunda dolunay gerçekleşecek.

Değişime uyum sağlamak gerekiyor.

Sağlığımıza dikkat!

29 Mayıs - 04 Haziran Haftası Burç Yorumları 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

21 Haziran' a kadar bol iletişim gündemde.

Hukuk, akademik alan, şirketler, basın- yayın, uluslararası gelişmeler; 

Yay burcunda gerçekleşen dolunay ile birlikte devam eden şartlar netlik kazanıyor. Kendi markam, kendi çizgim diye uzun süredir yapmak istediklerinde  harekete geçip bir riske girebilirsin.

Bu risk sonunda maddi kazanç elde edebilirsin.

Aile içi miras, hak konularında baskı kurabilirsiniz.

Gelişmeler, devlet konularda takip sürecini netleştirme, finansal alanda gelecek belirten sorumlulukların olacağına önemle vurgu yapıyor. 

Yer değişikliği yapabilirsiniz.

Hayatınızdaki kişi ile ilgili net kararlar alacak, sosyal medya üzerinden yeni kişilerle tanışıp yeni aşklar yaşama ihtimalleri ile karşılaşabilir eskiye bay bay diyebilirsin.

Sen isteyince olacak o işte başka yolu yok, gereksiz triplere halin yok, alman gereken kararlar var, ama sakin ol.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA

Yazmak, çizmek, anlaşmalar, finans, banka işlemleri, ödemeler, eş geliri, nafaka, miras, pirim, burs, sigorta ve mahkemeden elde edilen gelir, kişisel para kazanımlarının dışındaki paralarla ilgili şimdiye kadar savunduğun konular ile ilgili yapman ne yapman gerektiği dolunayın etkisiyle aydınlanacak ve netlik kazanacak.

Organize işlerinizi sağlama aldığınız takip süreci de aydınlanıyor. 

Kişisel konumunuzu ilgilendiren ve size gelecek belirleyen sorumluluklarınız belirleniyor.

Kadersel sistem, büyük döngüler devam ediyor.

 

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

Ortaklıklarının, anlaşmalarının, ikili ilişkileriniz, eşinizin şartları ve varsa davalarının, Yay burcunda gerçekleşecek dolunayda gelişmeler netlik kazanıyor. Fırsatları değerlendirebilirsin. Şimdiye kadar oluşan savunmanın ve koruma altına aldığınız konular sonuçlanıyor. Yurt dışı ve kapalı alanda ilerleyen işlerinizde (Hastane, okul, hapishane, bilinçaltı, gizli düşmanlıklar) dolunayda alacak olduğunuz sorumluluk gelecek belirliyor.

Sağlığa dikkat!

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

21 Haziran'a kadar sabredin sonra sahne sizin. Günlük temponun, zorunlu angarya işlerin, iş pozisyonu yada işiniz evcil hayvanlar,  beslenmeniz ve sağlığınızda  değişim gündemde.

Yay burcunda gerçekleşecek dolunayda şimdiye kadar zahmetli ilerleyen süreç netlik kazanarak sonuçlanıyor. Kişisel olarak yükselttiğin ve gelecek belirleyecek bir ortaklığın ya da finansal konunun sorumluluğunu alıyorsunuz.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Yatırımlarınız, özel hayatınız, lüks harcamalarınız, yeteneklerinizi ilgilendiren konular, ek gelir ve varsa çocuklarınızın içinde bulunduğu şartlar. Yay burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte şimdiye kadar koruma çemberine aldığınız ve savunma gerektiren konular netleşecek. Profesyonel alanda alacağınız sorumluluk size gelecek belirliyor. Sosyal medya kullanımında bereketli zamanlar. Ruhani ve parasal olarak destekleniyorsunuz. Güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Hayattan aldığınız zevki sorgulayacak daha fazla keyif alacaksınız.

Hayatta her şeyin bir bedeli var, senin farkın ortada, bırak konuşsunlar, sana ulaşamayanlar kıvranıyor şu an, aman kim takar onlar.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Ailen, köklerinin, yerleşim, arazi, sizin temellerinizi var eden unsurlar ve varsa eşinizin iş kariyer alanı, Yay burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte gelişmeler aydınlanma ve sonuç alma aşamasına geçiyor. Şimdiye kadar savunup koruma altında tutuğunuz konulardaki mücadeleniz tamamlanıyor. Bir işinizi belli bir hedefe taşımak için gelecek belirliyorsunuz. Güzel şaşırtan gelişmeleri, müjdeleri alabilirsiniz. Sorumluluğunuzun şartları dolunay  zamanı netleşiyor.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Yazışmaların, anlaşmalar, iletişim aletleri üzerinden ilerlettiğiniz konular, hareket alanınız ve varsa kardeşlerinizin içinde bulunduğu şartlar. Şimdiye kadar savunma halinde olduğunuz ve koruma oluşturduğunuz konular tamamlanarak aydınlanıyor. Teklifler, imzalar konusunda sürpriz gelişmeler olabilir. Araba alabilir, araba modelini yükseltebilirsiniz. Seyahatler, yolculuklar olabilir. Maddi konularda gelecek belirleyen sorumluluk alıyorsunuz.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP

Gündem para...!

Maddi kaynaklarınızı, kazanımlarının, rızkınız varsa çocuğunuzun iş kariyer alanı ve varsa eşinizin banka hesapları,  Yay burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte şimdiye kadar mücadele vererek koruma oluşturduğunuz konular netleşecek. Ortaklı alanda alacağınız sorumluluk size gelecek belirliyor. Duygular da yoğunlukta. Uzaklara ilgili bağlantıların yoğunlaştığı bir hafta. Sanat, ilham dönemi başlıyor.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Kazançlarınızda ilgili güzel gelişmeler olabilir. Evden aileden destekler alabilirsin. Fiziksel görünümünde ne istediğini belirlediğin bir hafta. Şifa enerjisi yüksek. Eylem enerji de yüksek.

Kişisel konumunuz, kimliğiniz, sağlığınız ve şartlarınız varsa çocuğunuzun yükseköğrenimi, Yay burcunda gerçekleşecek dolunayda şimdiye kadar koruma altına alarak savunma yaptığınız her türlü ikili ilişkileriniz netleşecek, sonuçlanacak. İş ve sağlıkla ilgili gelecek belirleyen sorumluluk alıyorsunuz.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Romantizm yüksek, partnerinizle paylaşımlar yüksek. Yalnız olan oğlaklar, belli bir dönemden beri hayatınıza birisini alma enerjisi devam ediyor. Güzel teklifler iş anlamında da beraberlik anlamında da güzel paylaşımlar olabilir.

Zorlukların, kapalı alan işleriniz (hastane, okul, askeriye, hapishane, bilinçaltı, gizli düşmanlıklar) gizli hesaplarınız ve kontrol edemediğiniz konular, Yay burcunda gerçekleşecek dolunayla birlikte şimdiye kadar korumaya alarak savunduğunuz gelişmeler netleşerek son aşamasına geçiyor. Çocuklarınız ve yatırımlarınız ile ilgili gelecek belirleyen konularda sorumluluklar alıyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Ruhsal şifaya açık, farkındalığını artırmak için açık zamanlardasınız. Takıntılara dikkat edip, enerjiyi yükseltelim. Güzel supeizlerin ve kararların olması dileğiyle. 

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Haftanız oldukça verimli. Güzel ödüller olabilir. Hareketli, dışa dönük hayatın içerisindesiniz.

Sosyal alanınız, organize gerektiren işleriniz, plan ve projelerle ilgili konularda Yay burcunda gerçekleşecek dolunayda  savunma gerektiren gelişmeler netleşiyor. Aileniz ve yakın çevrenizle ilgili küslükler olduysa bunlarla ilgili bir netleşme belirleyen sorumluluk alıyorsunuz. Nihai karar. Arkadaşlardan haberler alabilir, programlar yapabilirsiniz. Birilerini hayatımızdan çıkarabilir, yeni kişileri hayatımıza alabiliriz. Yeni hayaller yeni umutlar sizinle.  Gökyüzü tarafından destekleniyorsunuz. Çözüme kavuşacak şifalanacaksınız.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK

Duyguların, aşkın, romantizm yoğunluğu ile dopdolu bir hafta. Sanat, yaratıcılık, sevgi ile ilgili konularda gökyüzü tarafından destekleniyorsunuz.

İş alanınız, kariyer, profesyonellik gerektiren işler, toplum önü görüntün, aile, mülkler ile ilgili önemli aydınlanma zamanları. Yay burcunda gerçekleşecek dolunayda  koruduğun "ben bunu hak ettim" dediğiniz konularla ilgili sürpriz güzel gelişmeler, şartlar tamamlanma aşamasına geçiyor. Anlaşma gerektiren bir işle gelecek belirleyen sorum

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.