29 NİSAN - 5 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

29 Nisan 5 Mayıs Haftası Astroloji Gündemi:

Hoşgeldin Mayıs. 

Tutulmalardan geçiyoruz.

Nisan ayı Merkür’ün retroda olduğu bir aydı. 

Bir Merkür retrosunun daha sonuna geldik…

GÜNEŞ

20 Mayıs’a kadar boğa burcundaki transitine devam edecek. Yemeye, içmeye, paraya, keyfimize düşkün oluruz.

VENÜS

29 Nisan günü 14:32’de boğa burcuna geçiş yapıyor. Venüs'ü Boğa burcunda geçtiğinde; ilişkilerinde huzur arayan, güven ve istikrar peşinde oluruz.

MARS

30 Nisan 18:33’te koç burcuna geçiş yapıyor. Cesur, bağımsız ve genelde aşırı başarılı olmak isteriz. Yüksek bir inisiyatif, dürtü ve coşkuyla birlikte aynı zamanda çok inatçı hatta bazen aşırı saldırgan olabiliriz. 

29 NİSAN-5 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

Bakalım bu transitlerin burcunuza etkisi nedir?

Sevgili okuyucularım..

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 29 Nisan 5 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa burcu transiti 2. Evinizde. Bu transit size, maddi kazanç, para ve ilişkilerden yana şans getirebilir. Yaptığınız işlerde, hedeflediklerinizde daha fazlasını elde etmek için yapacaklarınız olabilir.

Mars’ın koç transiti ise  somut adımlarız, girişimleriniz, planladığınız, rotasını oluşturduğunuz konuları hayata geçirirken acele etmemelisiniz.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 29 Nisan 5 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs 1. Evinizde. Modunuz yükselecektir. Keyifli ve paralı şanslı bir zaman.

Kendimizle olmak, kendimizle vakit geçirmek, ilişkiler içinde olmak yerine bireysel olmak, kendinizle kalmak isteyebiliriz. Kendinizle vakit geçirmenin keyfine varabilirsiniz. 

Ticari faaliyetlerde de iş birliği düşündüğünüz noktalarda kendi yolunuza gitmek isteyebilirsiniz. 

Mars  koç transiti ise; duygusal zorlanmalar geçirebileceğinizden bahseder. Ruhsal anlamda bir güçlenme, farkında olmadan yanlış yaptıklarımız, sakarlıklar, çarpmalar, düşmeler olabilir. Bir başkasına zarar vermemek için daha çok dikkat edebilirsiniz.

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 29 Nisan 5 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 12. Evinizde gercekleşiyor. Hayatımızın temposu düşebilir ve yavaşlayabiliriz. Sosyalleşmek yerine kendimizle olmak isteyebiliriz. Rutinlerimize bir az ara vermek, mola vermek, dinlenmek isteyebiliriz. 

Mars Koç Burcu geçişi ise, 11. Evinize geliyor. İnternet üzerinden yapılan işler, dijital alanlar, sosyal medya, online eğitimler. Bu alanlarda bir iş yapmaya başlayabilirsiniz. Böyle işleriniz varsa, yeni bir dönem başlıyor olabilir, yeni kararlarınız olabilir. Astroloji öğrenmeye başlayabilirsiniz. Eğitiminizi tamamlamış olabilirsiniz. İçerik üretmeye, danışmanlık vermeye başlayacak olabilirsiniz. Yeni bir network ağı açılıyor hayatınızda.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 29 Nisan 5 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 11. Evinizde. Venüs kısmeti parayı şansı ve ilişkileri temsil eder. Bir dosttan gelecek güzel bir katkı, bir yardım, bir yönlendirme, belki güzel bir hediye, belki bi ilişki teklifi alabilirsiniz.

Mars koç burcu transiti ise, İş hayatınızda yenilikler olacağını gösterir. Bir terfiniz olabilir. Bir konuda sorumluluk, yetki alanınız değişebilir. İşinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Yada yön değiştirebilirsiniz.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 29 Nisan 5 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 10. Evinizde. İş hayatınızda güzellikler getirebilir. Özellikle para açısından şanslı bir zaman olabilir. İşlerinizi artıracak, siparişlerinizi çoğaltacak, satış hacminizi büyütecek bir şeyler yapabilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Bereketli bir zaman. 

Mars Koç burcu geçişi ise, Akademik çalışmalar, seyahatler, yolculuklar, uzaklarla bağlantılı işler getirebilir. Yabancı dil eğitimleri, vize, pasaport, yurt dışı bağlantılı ticari işler, taşıma, taşınma, nakliye, kargo, lojistik konuları, yer değişiklikleri, başka şehirlerle/ülkelerle ilgili konular. Başka şehirlerdeki/ülkelerdeki yakınlarınızla ilgili konular ön planda olabilir.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 29 Nisan 5 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 9. Evinizde. Uzaklardan gelecek paralar, para transferi konularınız olabilir. Sizin de yakınlarınıza göndereceğiniz paralar olabilir. 

İlgi alanlarınızda yeni bir şeyler öğrenmeye başlayabilirsiniz. Örneğin gastronomi,botanik, bağ, bahçe, tarım, sebze meyve yetiştiriciliği gibi. 

Mars Koç Burcu transiti ise, 8. Evinizde gercekleşiyor. Parasal konularda zorlanabilirsiniz. Borçlar konu olabilir, ödemeler stres yaratabilir.  Kredi, bankacılık işlemleri, krediler, kredi kartları gibi konular gündeminizde olabilir. Bunun dışında ameliyatlarla, cerrahi işlemlerde olabilir.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 29 Nisan 5 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 8. Evinizde. Para, yasal kazanımlar, mal paylaşımı, ticari işte kazançların paylaşımı, miras, nafaka gibi konularda hakkını almak gibi konular olabilir. 

Mars Koç Burcu transiti ise, 7. Evinizde gercekleşiyor. Yaşamınızda ilişkilerinizi düzenlediğiniz, süremeyeceğini, sürmemesi gerektiğini düşündüğünüz ilişkileri bitirebileceğiniz bir dönemindesiniz. Bunlar dışında eğitim ve danışmanlık almak isteyebilirsiniz.

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 29 Nisan 5 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 7. Evinizde. Bir danışmanlık almak, eğitime katılmak gibi gündemleriniz olabilir. Ortaklı işler, işbirliği içinde para kazanmak. İş birliği yaptığın kişi ile ilişkiye başlamak, ilişkisi olanlar için ise, ilişkiyi evliliğe taşımak gibi konular gündeme gelebilir. 

Mars Koç Burcu transiti ise, iş hayatınızda yeni bir şeyler olacağını söylüyor. Görev birimi değişim gibi  konular olabilir. İşe başlangıç, belki ilk iş, belki uzun bir zamandan sonra işe dönüş yaşanabilir.

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu  29 Nisan 5 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 6. Evinizde. İşinizi, çalışma hayatınızı temsil ediyor. Ürünler, hizmetler, yaptığınız işler, İş hayatınızda belirsiz noktalara şekil verebileceğiniz, çalışmalarınızı tamamlayacağınız bir zaman. Maddi kazanç anlamında da bereketli bir haftaya giriş. Sağlık konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Mars Koç Burcu transiti ise, 5. Evinizde gercekleşiyor. Hareket, macera, adrenalin, coşku, heyecan ve aşk geliyor. Spor, aktivite veya dansa başlayabilirsiniz. Sanatsal işler olabilir. Araştırıp eğitimler, kurslar, aktiviteler bulabilirsiniz partneri veya çocuğu olanlar beraber yeni hobiler bulabilirsiniz.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 29 Nisan 5 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa geçişi 5. Evinizde. Aşk, keyif, eğlence, coşku, yaşam enerjisi, çocuk enerjisini anlatır. Bizi heyecanlandıran, ruh halimizi iyileştiren, bizi heveslendiren, mutlu eden gündemler olur. Denemediklerimizi keşfeder, yeni şeyler deneyimleriz. Sporda başlangıçlarımız olur. Sanatsal alanlarda yeni bir hobimiz olur. Aşık olan olabilir.

Gösterilere, etkinliklere, festivallere, konserlere gideriz. Kutlamalara katılırız partnerimizle beraber.

Yakın çevreden bir hamilelik haberi veya bebek çocuk gibi gündemler de olabilir.

Mars Koç Burcu transiti ise, 4. Evinizde gercekleşiyor. Ev, emlak, ev almak, satmak, kiralamak gibi konular, yerleşim, ikamet, ev düzeni, yaşam düzeni gibi konular gündeminizde olabilir. Aile, aile büyükleri, aile kökleri, doğduğunuz ev, düzen kurmak, başka bir yere yerleşmek. Ev ve yerleşim konularında hareket zamanı.. Ev içinde değişim de olabilir. Büyük bir tadilatta mümkün olabilir.

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 29 Nisan 5 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 4. Evinizde. Ev ve yerleşim düzeniniz için güzel bir transit. Yeni bir yerde düzen kuruyor veya kuracak olabilirsiniz. Evinize yeni eşyalar alıyor olabilirsiniz. Evinizi temizleme tadilat- tamir, yaptırıyor olabilirsiniz. Evle ilgili konularda değişen, güzelleşen bir şeyler olabilir. Ailenizle daha çok bir arada olabilirsiniz. Birlikte gezileriniz, seyahatleriniz olabilir.

Mars Koç Burcu transiti ise, 3. Evinizde gercekleşiyor. Yakın çevre alanında bir hareketlilik var. Daha çok iletişim kurtarabilirsiniz kardeş ve yakın çevrenizde. Akrabalarınızla ilgili konularınız olabilir. Bir yakınınıza yardımcı olacağınız bir konu olabilir. Haberleşmeler, yazışmalar, görüşmeler artabilir. Bu etki iş hayatınız içinde de olabilir.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 29 Nisan 5 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Venüs boğa transiti 3. Evinizde. Öğrenmek, keşfetmek, gelişmek, ufkunuzu açmak, kendinize yeni bir şeyler katmak için öğrenme isteği duyabilirsiniz. Gastronomi, yeme içme, restoranlar, mekanlar. Aşçılık, tarım, bahçe işleri gibi. Yeni şeyler deneyimleyebilirsiniz.

Mars Koç Burcu transiti ise, 2.Evinizde gercekleşiyor. Kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu zaten böyle ise iş değişikliği yapabilirsiniz. Var olan gelirinize ek olarak yeni gelir kaynağı ekleyebilirsiniz.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.