3-9 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

3-9 Haziran Haftası Astroloji Gündemi

Merkür, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs ve Neptün, 3 Haziran 2024'te aynı hızada parlayacak. Nadir görülen bu gök konumu Güneş doğmadan önce görülebilecek.

Merkür 3 Haziran ikizler burcuna geçiyor.

O zaman dans ;) düşünmekten, yazmaktan, konuşmaktan ya da okumaktan genel olarak meşguliyetlerden uykusuz kalabileceğimiz sosyal ve hareketli bir zaman. Fakat bir konudan diğerine ışık hızıyla atlayabiliriz.

4 Haziran 2024’de Venüs ve Güneş önemli  kavuşum gerçekleştirecek. Büyük sözlerin verileceği, önemli konuşmaların ve tanışmaların yaşanacağı bir süreç olacaktır.

6 Haziran İkizler Burcunda Yeniay : Telefonunuzu, bilgisayarınızı, aracınızı güncellemeniz ya da yenilemeniz gerekebilir. Komşular, kardeşleriniz yani yakın çevrenizden biri gündeminiz olabilir. Yeni bir eğitime başlamak, vize yenilemek, ehliyet almak için uygun zaman. Gündemlerden bir diğeri de dedikodu. Gerçekte ne olduğunu bilmeden söylentiler yayma ve bu söylentilere inanarak büyük kararlar alma hatasına düşen kişi olabiliriz. Çok ve boş konuşanlar değil, dinlemeyi bilenler kazanır.

Mars 9 Haziran Boğa burcuna geçecek. Dengeyi kurmakta oldukça zorlanacağımız bir dönem olabilir.

 

3-9 HAZİRAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 3/9 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; yeni araç alımı-değişimi, araba yolculukları, kardeşler ve yakın arkadaşlarla ilgili gündem olurken, dijital mecralarda içerik ürettiğiniz konular, bir süredir durağansa, şimdi yeniden üretmek, isteyebilir, yükseliş yönünde bir değişim başlatabiliriz. Bilgi birikimlerinizi büyüteceğiniz, okumak, dinlemek, öğrenmek, genel kültür, öğrenme, öğrencilik dönemi olabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Koç’lar.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 3/9 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; yeni yatırımlarla, borsa, hisse ve banka hesaplarıyla ilgilenebilirsiniz. Bilginiz sayesinde kazançlarınız kat kat artabilir. Ailenizle beraber keyifli tatil planları yapabilirsiniz. Dış görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz gruplarda sorumluluklarınız artabilir. Geleceğinizi planlayabilir, daha ciddi yatırımlar yapmayı düşünebilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Boğa ‘lar.

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 3/9 Haziran Haftası burç yorumum şu şekildedir; harekete geçmeye, yeni adımlar atmaya, sözleşmeler ve başlangıçlar yapabilirsiniz. Seyahatlerle dolu bir ay geçirebilirsiniz. Hayattan daha zevk alabilirsiniz. İnsanlara hal ve tavırlarınızla daha cazibeli görünebilirsiniz. Mülakatlara gidebilir, reklam ve tanıtım faaliyetleri için girişimde bulunabilirsiniz. Eğitim, danışmanlık, hukuki konular ve ortaklıklar üzerinden para kazanabilirsiniz. Beraberliğiniz varsa evlilik, nişan kararı alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili İkiz ‘ler.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Yükselen Yengeç'i daha içe dönük bir zaman. İnzivaya çekilmek, tatile çıkmak, yarım kalan işlerinizi tamamlamak için çok uygun bir süreç. Maneviyata  önem verebilirsiniz. İlişkilerde özverili davranışlar sergileyebilirsiniz. Dini ve felsefi konularda derinleşebilirsiniz. Yurt dışında yaşamayı düşünebilir hatta iş fırsatları yakalayabilirsiniz. Dedikodulara açık bu süreçte aynı bakış açısında olmadığınız insanlarla mesafenizi iyi ayarlamanız gerekebilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yengeç ‘ ler.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 27 Mayıs 2 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; sosyalleşebilir, yeni çevrelere girebilir, faydalı ilişkiler kurabilir, alacağınız desteklerle hayalleriniz gerçeğe dönüşebilir. Yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Kariyerinize yatırım yapmayı düşünebilirsiniz. Uzun vadeli ciddi yatırımlarda bulunabilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Aslan ‘lar.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; kariyeriyle ilgili ikilemleri bir karara bağlamak zorunda kalırken, sorumluluk almanız gereken bir sürece giriyorsunuz. Sosyal statünüzü ilgilendiren önemli gelişmeler olabilir. Partneriniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Sizi yönlendiren otorite figürlerine veya partnerinize karşı kendinizi daha savunmasız hissedebilirsiniz. Kadersel gelişmeler karşısında kimilerinizin eli kolu bağlı kalabilir. İş vasıtasıyla eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; seçtiği yolları, hayat felsefesini, inançlarını sorgulayacak, sağlık veya işiniz sebebiyle yurt dışındaki imkanlardan faydalanabilirsiniz. Yasal süreçlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Mesleki konularda etik davranmaya dikkat etmeniz gerekebilir. Olaylara mükemmeliyetçi yaklaşabileceğiniz için hataları düzeltmeye çalışabilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Terazi ‘ ler.

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; kayıplar, ayrılıklar, vergiler, ödemeler, maddi ve manevi borçlar üzerine kafa yorup işin içinden çıkmayı denerken, iş ortaklıklarından kazançlı çıkabilirsiniz. Güçlü biri kariyerinizde yardımcı olabilir. Müşterek paralar, miras, nafaka, tazminat ve sigorta konularında yeni girişimler yapabilirsiniz. Yeni bir gelir kapısı açılabilir. Ek işinizden para kazanabilirsiniz. Yatırımlarda ve aşk hayatınızda şansınızı çok zorlamamalısınız. Arkanızdan gizli çevrilen işler varsa açığa çıkabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Akrep ‘ ler.

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; ikili ilişkiler odaklı aktif bir ay geçirebilir. Popülaritenizin artacağı, insanlar tarafından daha çok sevildiğinizi hissedebilirsiniz. Aranızın bozuk olduğu bazı insanlarla buzları eritebilirsiniz. Partnerinizle huzurlu ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Bekarsanız evlilik düşünebileceğiniz biri hayatınıza girebilir. Resmi meseleler, satış ve pazarlama işleriniz uyumlu ilerleyebilir. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. 

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Yay’ lar.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Zihinsel yönden yorulabileceğiniz bir hafta olabilir. İş görüşmeleri yapabilirsiniz. Eğitim, yayın, ilan, mülakat, reklam faaliyetleriyle ilgilenebilirsiniz. Çalıştığınız şirketi değiştirebilirsiniz. Detaylı tıbbi kontrollerden geçebilirsiniz. Taşınma düşünceniz varsa hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Oğlak ’lar.

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; aşk hayatı canlanırken, kendini iki kişi arasında kararsız hissedebilir, gönül ilişkilerinden yana şansınızın attığı bir zaman. Kısmetleriniz artabilir. Yeteneklerinizin daha çok görüleceği bir süreç.. Riskli yatırımlardan, hobilerinizden para kazanabilirsiniz. Evinizi veya ofisinizi dekore etmek isteyebilir, tatil planlamaları yapabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Kova ’lar.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 3/9 Haziran Haftası  burç yorumum şu şekildedir; aile, ev, özel hayatınızda huzur ve uyumu daha çok yakalayabilirsiniz. Evinizde sevdiklerinize davet edebilirsiniz. Ailede hakkınızı aradığınız bir konu gündeme gelebilir. Mülk, toprak yatırımı, kiralama ve taşınmalar gündeme gelebilir. Partneriniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz.

Şansınız bol olsun, güzel bir hafta geçirmenizi dilerim sevgili Balık ‘ lar.

    

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.