4-10 MART 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 4/10 Mart Haftası Astroloji Gündemi:

Merkür 10 Mart’a kadar balık transitinde… 

Merkür'ün balık burcu transiti ile daha sezgisel, sanata eğilimli ve ruhsal konulara ilgili ve yanılgıya açık olan zihnimiz; 10 Mart 07:03’te koç burcuna geçmesiyle birlikte daha hızlı öğrenen ve hızlı kararlar verebilen, düşünmeden konuşan ya da riski kararlar almak gibi çalışan bir zihin yapısına geçiş yapacaktır. 

Fikirlerimizi açıklamaktan çekinmeyeceğimiz bir zamana giriş yapıyoruz. 

10 Mart : Balık Burcunda Yeniay : balık burcunda gerçekleşecek olan yeniay, hayatımızda yeni fırsatlar, değişimler ve dönüşümler getirebilir. 

Sevgili okuyucum bu hafta Balık burcu Yeniay’ı senin burcuna etkisini yorumladım. 

Sevgiler.

4-10 MART 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 12. evinizde gerçekleşiyor. ‘Özellikle iş ve kariyer konularında araştırma yapabilir, fikirler bulabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz. Ben artık bitirmem gerekeni bitireyim. Bu artık sonlansın, bitsin. Tamamlayayım’ diyoruz. Yeni ve daha iyi olan bir hale, yeni bir düzene geçmek için neleri sonlandırmamız gerektiğini fark edebilirsiniz. Bir çalışma, bir proje, yapılması gereken bir iş. Size iyi gelmeyen bir şey belki. Bırakmanız gereken bir davranış kalıbı. Belki kendinize yük ettiğiniz duygular. Belki bir bağlantı, toksik bir ilişki. İçinde köklenemediğiniz bir ortam olabilir. Bir terapi almak niyetinde iseniz, bu başlangıcı yapabilirsiniz. Araştırmalarınız olabilir, bir uzmanda netleşebilirsiniz. Terapi süreciniz başlayabilir. Spiritüel tarafta şansınız olabilir ve farkındalığınızın artabilir.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 11. evinizde gerçekleşiyor. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve geleceğe dair planlarınıza odaklı olacaksınız. Sosyal çevrenizde etkinsiniz, organizasyonlar verimli geçecektir, 10 Mart’ta tam da bu alanda gerçekleşen yeni ay ile önemli çevrelere girebilir, destek görebilirsiniz. Arkadaşlar, sosyal çevre ve dahil olduğunuz dernek ve gruplardan destek görebilirsiniz. Organizasyonlarda yeni bir ile tanışabilirsiniz. Bir konuda ruhunuza iyi gelecek yen bir ortam. Spiritüel alanlarda eğitimler, kurslar. Psikoloji, terapi temaları da olabilir bu ortamlarda. Vakıflar, dernekler, kalabalık topluluklar arasında teknolojik faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Psikolojiniz, ruhsal sağlığınız için bir aplikasyon, bir uygulama satın alabilirsiniz. Online bir hizmetten yararlanabilirsiniz. Spiritüel alanlarda eğitim vermek veya almak isteyenler, bunun hazırlığında olanlar için çok destekleyici  bir Yeniay. Yeni bir yola çıkabilirsiniz.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 4/10 Mart Haftası yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 10. evinizde gerçekleşiyor. Mesleğiniz ve ailenize dair önemli gündemleriniz olacaktır. Sorumluluklarınız artıyor ve bu sizi biraz zorluyor. Kariyer ve toplum önü görünüşünüzde bir değişim, bir yükseliş gündeme gelebilir. Size iyi gelecek, sizi rahatlatacak pozitif bir değişim olabilir iş hayatınızda. Kendi işinize sahipseniz, iş hacminizi, gelirlerinizi büyütecek yeni projelere başlayabilirsiniz. Enerjinizi toparlıyorsunuz. Motivasyonunuzu yükseltecek konular gündemde...

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 4/10 Mart Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 9. evinizde gerçekleşiyor. Seyahat, eğitim, yurtdışı bağlantılı işler, ticari ve hukuksal konularda girişimlere odaklısınız. Sunum veya iş görüşmeleri yapabilirsiniz. Yüksek öğrenim hayatınız varsa, okulunuzla ve akademik çalışmalarınızla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bir yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz. Size iyi gelecek bir seyahat planı yapabilirsiniz. İnziva, dinginleşme seyahatinde olabilir bu seyahat. Uzaklarda olan sevdiklerinizle ilgili sorunlu durumlar çözülebilir. İletişimlerde kopukluk olduysa, dargınlıklar olduysa barışabilirsiniz. Durumlar tatlıya bağlanabilir. 

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 8. evinizde gerçekleşiyor. Ortaklı paralar, borç, vergi ve ödemelere odaklısınız. Kredi çekmek, sponsorluk, burs, miras, nafaka gibi konularda , kredi, harç gibi ödemelerimiz gündeme  gelebilir ve ödemeleriniz bitebilir. Bide ruhsal tarafta iyileşmek mümkün. Bırakış, rahatlama, arınma, temizlenme. Bizim için gerekli olmayanı, görevi bitmiş olanı hayatımızdan çıkarabiliriz. Taşıyıp kendimize yük ettiğimiz duyguları bırakabilir feraha çıkıp hafifleyebiliriz. Ruhsal tarafta da bir esenlik, bir değişim, bir ferahlık halini anlatıyor bu hafta. 

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu  şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 7. evinizde gerçekleşiyor. İlişkiler, ortaklıklarla ilgili konulara odaklı olacaksınız. Ortaklı işler, hukuki süreçler gibi konularda yer başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizin/partnerinizin yaşamında ona iyi gelecek, ruhunu şifalandıracak bir şey başlayabilir. Kişisel konularınız, deneyimlemeyi istedikleriniz için, ilgi duyduğunuz alanlarda eğitim almaya başlayabilirsiniz. Bir alanda bir uzman ile bir araya gelebilirsiniz. Danışmanlık alacağınız konular olabilir. Bu bir balık yeniayı olduğu için özellikle spiritüel derinliği olan bir alanda olabilir bu danışmanlık. Psikolojik alanda da olabilir. 

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 6. evinizde gerçekleşiyor. İş, rutinler sağlıkla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Yeni bir iş veya görevin sorumluluğu size verilebilir. Yeni bir beslenme, egzersiz rutini hayatınıza girebilir. İş aramakta iseniz çevrenizin desteği olabilir. İşinizde, iş ortamınızda, görev paylaşımlarınızda, iş arkadaşlarınızla ilgili konularda sizi rahatlatacak olumlu değişimler olabilir. Günlük yaşamınızda, yaşam kalitenizle ilgili konularda, bedensel sağlığınızla ilgili konularda rutinlerinizde güzel yeniliklere gidebilirsiniz. Daha huzurlu, daha sağlıklı, daha verimli, daha güzel bir yaşam sürmek için başlatacağınız yenilikler olabilir.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 5. evinizde gerçekleşiyor. AŞK hayatınız, keyifli konular, seyahatler, çocuklar ve hobilerinize odaklı başlıyoruz haftaya, aşk hayatınızda bir gelişme gündeme gelebilir. Başarılarınızdan ötürü bir ödül de alabilirsiniz. Çocuğunuz varsa onun hayatında bir başlangıç söz konusu olabilir. Yeni bir hobiye başlayabilir, aşk hayatınızda bir gelişme gündeme gelebilir. Yeni bir ilişki gündeme gelebilir. Başarılarınızdan ötürü bir ödül de alabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatında bir başlangıç söz konusu olabilir.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 4. evinizde gerçekleşiyor. Yeni bir eve taşınmak, yeni bir düzen kurmak için harekete geçebilirsiniz. Ev ve yuva alanlarında dekorasyon, değişim yapabilir, evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ailenizden destek görebilirsiniz, eğer ev bakıyorsanız bu tarihleri değerlendirin. Ev içerisinde ve ailede bazı fedakarlıklar yapmak gerekebilir. Bir yandan evde su basması, su ve gazla ilgili sorunlar olabilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 3. evinizde gerçekleşiyor. Yakın çevreniz, kardeşler ve iletişime dair konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeteneklerinizin farkına varacak ve kariyerde değişime yönlenebilirsiniz. Kısa bir seyahat, eğitim veya reklam, sunum gibi bir konu gündeme gelebilir. Yeni bir projeye evet diyebilirsiniz. Kazançlarınızı arttıraya ve yatırım yapmaya odaklanın. Maddi konularda dikkatli olmakta yarar var.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 2. evinizde gerçekleşiyor. Kazançlarınız, varlıklarınız ve yeteneklerinizi nasıl daha iyi değerlendirebileceğinizi düşünüyorsunuz. Anı gelişmeler yaşanabilir, acele hareket etmemekte fayda var. Ani bir gelir kaynağı elde edebilir veya uzun süredir istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Kazançlarınızı arttırmaya ve yatırım yapmaya odaklanın. Maddi konularda dikkatli olmakta yarar var.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 4/10 Mart Haftası burç yorumum şu şekildedir; Balık burcu Yeniay’ı 1. evinizde gerçekleşiyor. Bu ay sizin doğum ayınız, mutlu yıllar sevgili balıklar, bu sene Satürn ile hayatınızı yeniden yapılandırıyorsunuz. 10 Mart’ta burcunuzda gerçeklen yeni ay ile yeni başlangıçlara hazırsınız. Kendinizi daha özgüvenli ve güzel hissedeceksiniz. İlişkiler ve estetik konularda şanslı olacaksınız, yeni bir ilişki olabilir, değerlendirin. Sağlığınıza özen gösterin, kendinizi yormayın. Sevgiler.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.