5 - 11 ŞUBAT HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 5/11 Şubat Haftası Astroloji Gündemi

Merkür 5 Şubat günü 08:10’da kova burcuna geçiyor. Empatik olmamızı, radikal sıra dışı fikirler üretmeyi, toplumsal konular üzerinde yoğunlaşmayı, bilim, teknik konularına yönelmeyi, sosyalleşmeyi gruplar içerisinde aktif olmayı temsil eder. Reform niteliğinde kararlar alabilir, zaman zaman isyan ettiğiniz noktaya da gelebilirsiniz. Kararlarımızda sabit ve inatçı olabiliriz. Bu dönemde bilim teknik dijital mecralar icatlar buluşlar uzay isyanlar bu konularda haberler duyabiliriz.

9 Şubat Kova Burcunda Yeniay: Duygu dünyanızda karmaşa hissetmenize, bu karmaşayla birlikte daha fazla özgürleşme ihtiyacı duymanıza da neden olabilir. Yenilik, ilerleme ve sınırları kaldırma Kova burcu, yeni ay enerjisiyle bir araya geldiği zaman risk almanız gereken durumlarda daha cesaretli davranmanızı destekler. Bu yeni ay döneminde sosyal ortamlarda bir araya geldiğiniz bireylerle daha uyumlu olduğunuzu hissedebilir, yeni iş ortaklıkları için adım atabilirsiniz.

 

5 - 11 ŞUBAT HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu  5/11 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; Dijital alanlarda, sosyal medya platformlarında işleri, üretimleri olanlar için güzel bir geçiş. İşiniz için planladığınız, hazırladığınız, yapmaya fırsat bulamadığınız şeyleri hayata geçirebileceğiniz bir zaman olabilir. Planlar uygulamaya geçebilir. Bunların da güzel karşılıkları gelebilir. İşinizde sizi sevindirecek, maddi manevi tatmin yaratacak güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Bunun dışında sosyal hayatınız  canlanabilir,. Bir eğitime de başlayabilirsiniz. Fevri, keskin, fazla iddialı yapabilir veya kendinizden beklenmedik davranışlar sergileyebilirsiniz. Dürtüsel bir enerji var. Arkadaş çevreleriniz içinde değişimlere de götürebilir bu yeniay sizi. Tabiatınızla ve sınırlarınızla, değerlerinizle örtüşmeyen birilerini hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 5/11 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir;  Yenilemek ve iyileştirmek anlamına geliyor bu pozitif bir zaman. Arkadaşlıklarımızla ilgili sorun yaşadığınız bir arkadaşınızla aranızı düzeltebilirsiniz. Küslükler olduysa barış gelebilir. İşinizde yeni dijital sistemler kullanmaya başlayabilirsiniz. Var olan sistemleri güncelleyebilirsiniz. Yeni teknolojiler satın alabilirsiniz. Dijital platformlarda, sosyal medyada üretimleri olanlar için renkli, verimli, bol iletişimli, hareketli bir yeni Ay. Çevrenizi büyütebilirsiniz. Var olan okuyucu/takipçi kitlenizle bağınızı güçlendirecek güzel paylaşımlar yapabilirsiniz.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 5/11 Şubat haftası yorumum şu şekildedir; Sizi inançlarınızı dönüştürecek bir eğitime başlayabilirsiniz. Bazıları İçin bu süreçte hukuksal bir mücadele başlayabilir. Seyahat gündemlerinizin yoğunlaştığı bir dönem olabilir. Trafikte ekstra dikkatli olmanız gereken bir dönem, trafikte, iletişimde öfke ve hız kontrolü kaynaklı problemler çıkabilir.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 5/11 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Ortaklı ticari girişim fırsatlarını değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bazıları İçin prim, ekstra gelirler, eş geliri konusunda yenilikler söz konusu olabilir. Almanız gereken bir nafaka tazminat bağlanabilir. 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 5/11 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir;  İlişkiler, ortaklıklar açık düşmanlıklarınız, evliliğiniz konusunda gündemler ve yenilikler söz konusu olabilir, ilişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiyle ilişkilere bakış açılarını değiştirebilirler. Ortaklı ticari faaliyetler için harekete geçebilirsiniz.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 5/11 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Çalışma hayatınızla ilgili yenilikler söz konusu olabilir, yeni bir işe başlayabilir, yeni bir görev alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgilendiğiniz, tedavi, ameliyat operasyon gündemlerinizin olduğu bir süreç olabilir, evcil bir dost edinebilirsiniz. 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 5/11  Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; İlişkisi olmayanlar yeni bir flörte başlayabilirler, yeni bir hobi edinebilir bununla ilgili eğitim almak isteyebilirsiniz bazıları çocuk sahibi olma kararı alabilir, çocuğu olanlar onlarla ilgili yeni kararlar alabilirler. Spora başlayabilirsiniz spor sakatlanmalarına dikkat.

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 5/11 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; Ev, yuva konularında yenilikler söz konusu olabilir, ev alabilir, taşınabilir, tadilat yaptırabilirsiniz. Aile içinde birtakım krizler ve problemler yaşanabilir, aile üyelerinin sağlık problemleri, ameliyat operasyon gündemleri olabilir. Ev kazalarına evle ilgili problemlere de açık olduğunuz bir süreç olabilir.

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 5/11 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Yakın çevreniz, kardeşleriniz ticari potansiyel ve eğitim konuları gündeminiz olabilir. Yeni bir eğitime başlayabilir, sosyal mecralardan girişim tanıtım çalışmaları yapabilirsiniz. Seyahatlerinizin arttığı bir süreç olabilir, teknolojik cihazlarınızı, aracınızı yenilemek isteyebilirsiniz. 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 5/11 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Maddi konular sizler için önem kazanacak yeni parasal kaynaklar, zam terfi gündemleriniz olabilir, beklediğiniz bir para gelebilir. Spekülatif kazançlar alanınız inişli çıkışlı bu süreçte kazançlar ve kayıplar olabilir. Hobileriniz kaynaklı gelir elde edebilirsiniz.

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu 5/11 Şubat haftası   burç yorumum şu şekildedir; İstekleriniz, dış görünüşünüz konusunda yenilikler yapmak isteyebilir, imajınızı değiştirebilir her zamankinden farklı olabilirsiniz. Ticari faaliyetler, yaşam alanınız konusunda yeni imkanlar, fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu  5/11 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; Bilinç altı kaygı ve korkularınız sebebiyle tedavi ve terapiye başlamak isteyebilirsiniz. Ayrıca arka planda bazı kararlar alıp, hazırlık sürecinde olabilirsiniz. Durup dinlendiğiniz neyi isteyip neyi istemediğinize karar verdiğiniz bir zaman olabilir. Bazıları İçin hastane gündemleri olabilir.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.