6-12 KASIM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

6/12 Kasım Haftası Astrolojik Gündem;
Venüs 8 Kasım tarihinde Terazi burcuna geçiş yapıyor. 4 Aralık tarihine kadar da bu süreç devam edecek. İlişkiler konusunda daha fazla işbirliğine açık olabiliriz. 14 Ekim tarihinde burada bir Güneş tutulması yaşadık. Tutulma konuları bu tarih aralığında daha fazla gündemde olacaktır.

10 Kasım Atatürk'ü anma günü ve Atatürk haftası
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü, 10 Kasım 1938 günü saat 09.05'te yaşamını yitiren, Türkiye’nin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk anısına her yıl tutulan ulusal yastır.

10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu geçiş 1 Aralık tarihine kadar devam edecek. Merkür 'ün önümüzdeki ay bu burçta bir geri hareketi olacağını hatırlatalım. Bu nedenle özellikle eğitim, yolculuklar ve hukuki konularda atacağınız bazı adımların bir revizyonu olacağını unutmayın. Bu nedenle önemli kararları 25 Kasım tarihine kadar tamamlamakta fayda var. Merkür Yay burcuna geçiş yapar yapmaz Satürn ile bir zorlayıcı açısı olacak. Başvurular veya yolculuk planları ertelenebilir, bu tarihlerde olaylara daha karamsar bakmak mümkün. Genel olarak hava sıcaklıklarında sert düşüşler görebiliriz.

12. Kasım 2023 Mars Uranüs karşıt açı yapacak   
Bugün oldukça gergin bir tarih olacak, küresel anlamda patlamalar ve kazalar yaşanabilir. Bireysel anlamda yoğun bir huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ani öfke patlamalarına karşı dikkatli olun. Özgürleşmek ve bağları kopartmak isteyebilirsiniz.  Size hareket özgürlüğü sağlayabilecek daha sakin değişimler yapmaya çalışınız.

6-12 KASIM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ
6/12 Kasım tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir;
8 Kasım sonrasında Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu dönem sürecek. İlişkiler ve ortaklıklar açısından çok daha uygun bir sürece geçiş yapıyorsunuz. Partnerinizle daha uyumlu hareket edebilirsiniz. Finansal ortaklıklar açısından da daha destekleyici bir süreç olacaktır. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcunda hareket etmeye başlayacak. Bu süreç 1 Aralık tarihine kadar devam edecek. Bazı yolculuk planlarını ertelemek durumunda kalabilirsiniz. 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 
6/12 Kasım tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 
Beklenmedik haberler planlarınızı değiştirebilir. Özellikle partnerden ya da ortaktan gelecek haberler gündeminizi biranda değiştirebilir. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. İş arkadaşlarınızla irtibatınız daha çok artabilir. İş nedeniyle katılacağınız etkinlikler olacaktır. Bu dönemde çalışma arkadaşlarınızdan destekler alabilirsiniz. Sağlığınız için para harcamanız da mümkün. İş ortaklıkları ya da hizmet alımları gündeme gelebilir. İş yerinizde büyük değişimlerin olduğu bir seneden geçiş yapıyorsunuz. Eğer bir süredir huzursuzluklar varsa bu geçiş esnasında bazı sorunların çözüldüğüne tanıklık edebilirsiniz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu burçta yolculuk edecek. Finansal anlaşmalar, vergi veya sigorta konusunda bazı başvurular bu dönemde gündeminizi meşgul edebilir. 10 Kasım tarihi biraz zorlu, bazı gecikmeler ya da aksilikler yaşanabilir. Bu nedenle önemli başvurularınızı bu tarih sonrasında yapmak daha iyi bir fikir olabilir. 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 
6/12 Kasım tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;
8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor. Ve bu burçta 4 Aralık tarihine kadar kalacak. Bu dönemde hem çocuklar hem de aşk hayatınızla ilgili olumlu bir döneme geçiş yapıyorsunuz. Popülerliğiniz artabilir. Çocuklarınızla ilişkileriniz daha keyifli olabilir. Onlarla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor. 1 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Partnerinizle iletişiminiz artabilir. Birlikte bir seyahat organizasyonu yapabilirsiniz. Ancak işte artan sorumluluklar nedeniyle bazı planları ertelemeniz gerekebilir. Bu süreçte özellikle 12 Kasım tarihinde sağlığa dikkat. Öncesinde bağışıklık sisteminizi güçlendirmek iyi bir fikir olabilir. 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ
6/12 Kasım tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:
Bu dönem finansal konularla ilgili biraz riskli bir zaman. Belirsizlikler can sıkıcı olabilir. Önemli kararlar veya imzalar için 15 Kasımı bekleyin. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Eviniz için harcama yapabilirsiniz. Ailenizle olan ilişkiniz çok daha keyifli ve uyumlu olabilir. Evde misafir ağırlayabilirsiniz. Evinizin dekorasyonu ile uğraşabilirsiniz. 10 Kasım itibariyle Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar burada kalacak. İş arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olabilirsiniz. İş yolculukları artabilir. Hizmet alımı ile ilgili önemli kararlar verebilirsiniz, imzalar atabilirsiniz. Ancak bazı aksilikler olabileceğinin farkında olun. Gecikmeler yaşanırsa üzülmeyin, 15 Kasım tarihi imzalar ve anlaşmalar için çok daha uygun gözüküyor. 12 Kasım tarihi biraz gergin. Özellikle çocukları ufak tefek kazalara karşı korumaya çalışın. Ani öfke patlamaları olabilir. Gergin oldukları bir süreçten geçiyorlarsa dinlenmelere ve molalara daha fazla ağırlık verin. 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 
6/12 Kasım tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: 
İş yolculuklarınız da bu dönemde artabilir. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle ilişkileriniz daha uyumlu olacaktır. Onlara destek verebilirsiniz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Riskli yatırımlarınız varsa kısmi kayıplar yaşanabilir, aslında bu dönemde aldığınız riskleri azaltmakta fayda var. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili zorunlu masraflar olabilir. İkili ilişkilerinizde ise maddi konularda bazı zorluklar yaşanabilir. Vergi, sigorta ya da kredi gibi konularda zorlandığınız bir dönemden geçiş yapıyorsunuz zaten. Bu nedenle bu süreçte aslında iyi bir bütçe yapmak faydalı olabilir. Çocuklarınızın eğitim hayatı bu geçiş esnasında gündeminizi meşgul edebilir. Bazılarınız ise bu süreçte partneri ile yolculuklara çıkabilir. Eğer bir yolculuk planınız varsa 12 ve 24 Kasım tarihini pas geçin. Diğer günler çok daha rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK
6/12 Kasım tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:
Bir yolculuk planını iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Finansal olarak olumlu gelişmeler yaşanabilir. Maddi kazançlar artabilir veya finansal ortaklıklar gündeme gelebilir. Eğer yurtdışı bağlantılı işler yapıyorsanız bu süreçte dış bağlantılardan daha fazla kazanç elde etme şansınız var. Eğitim ya da yolculuklar kazançlarınızın artmasına destek olabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. Evinizdeki elektronik eşyalar biraz sorun çıkarabilir. Bu süreçte ailenizle iletişiminizde de aksaklıklar yaşanabilir ancak süreç geçici. Evden çalışmak zorunda kalanlar olabilir. Başta bazı aksaklıklar yaşasanız da sonrasında daha rahat ilerlediğini görebilirsiniz.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ
6/12 Kasım tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumları şu şekildedir: 
8 Kasım tarihinde Venüs burcunuzda hareket etmeye başlıyor ve bu geçiş 4 Aralık tarihine kadar devam edecek. Görünümünüz için daha fazla harcama yapabilirsiniz. Estetik konular öne çıkacaktır. Popülerliğiniz artabilir, çevrenizden daha fazla ilgi ve destek görürsünüz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu süreç devam edecek. Kardeşlerinizle daha fazla irtibat halinde olabilirsiniz. Kısa yolculuklar artabilir. Özellikle iş nedeniyle zorunlu yolculuklar olabilir. Bazı başvurularınız olabilir. Eğitimlere katılabilirsiniz. Bu dönemde dedikodulardan uzak durmakta fayda var.

AKREP / YÜKSELEN AKREP 
6/12 Kasım tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:
Sis bulutu dağılıp herşey netlik kazanana kadar beklemek en sağlıklı hareket olabilir. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. 4 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuğuna devam edecek. Biraz daha yalnız kalmak, sosyal yaşamdan uzaklaşmak ve dinlenmek isteyebilirsiniz. Ruhsal çalışmalar için danışmanlık ya da terapi almak bu dönemde çok destekleyici olabilir. Hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınız geçişte önemli olacaktır. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve 1 Aralık tarihine kadar bu burçta yolculuğuna devam edecek. Finansal olarak ilk bir iki gün zorlanabilirsiniz. Özellikle borsa ve benzeri yatırımlar konusunda kayıplar olabilir. Ancak sonrasında süreç olumlu olarak düzelecektir. Kariyerinizdeki olumlu gelişmeler maddi konularda önemli destekleri beraberinde getirebilir. Özellikle 15 ve 25 Kasım bu anlamda oldukça destekleyici. Ancak 27 Kasım tarihinde önemli imzalar atmamaya özen gösterin. 
YAY / YÜKSELEN YAY
6/12 Kasım tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: 
Çalışma arkadaşlarınızla ilgili sürpriz haberler gelebilir. İstifalar, görev değişiklikleri olasıdır. Kendiniz işle ilgili önemli kararlar alacaksanız 15 Kasım sonrasını bekleyin. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu burçta yolculuğuna devam edecek. Sosyal çevrenizden destek almaya başlıyorsunuz. Bu sene aslında köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Bazı eski dostlarla tekrar bir araya gelme şansınız olacak. Bu geçiş sizi eski bir sosyal ortama çekebilir. Bazılarınız ise yaşadığı çevre değişimi sonrasında artık sosyal aktivitelere dahil olmaya başlayabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor ve 1 Aralık tarihine kadar burada olacak. Verdiğiniz kararlar ve sözler bu dönemde çok dikkat çekecektir. Sözleşme ve davalar da bu dönemde önemli bir gündem maddesi olabilir. Kariyerinizle ilgili seçenekleri de bu dönemde araştırabilirsiniz. Evle veya ailenizle ilgili sorumluluklar işinizle ilgili alacağınız kararları etkileyebilir.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK
6/12 Kasım  tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:
8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar da bu burçta yolculuk edecek. İş nedeniyle katılmanız gereken toplantılar olabilir. Kariyerinizde büyük bir değişimin eşiğindesiniz. Bazılarınız eşinin iş değişikliği nedeniyle yeni bir iş arayışı içine girebilir. İşte tam da bu konular gündemdeyken bu iş nedeniyle katılacağınız toplantı ya da görüşmeler sizin için önemli olabilir. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. Ruhsal konular üzerine okuyabilir veya terapi alabilirsiniz. Bazılarınız biraz uzaklaşıp kafa dinlemek isteyebilir. Ancak sosyal hayatınızın da çok canlandığı bir dönemde sanki bu çok mümkün olmuyor. O yüzden eğer sosyalleşecekseniz bile mahremiyetinize ve dinlenme zamanlarınıza özen gösterin. Özellikle iş arkadaşlarınızla yapacağınız konuşmalar bir gece önce izlediğiniz diziden öteye geçmesin, bu süreçte fikirlerinizi gizlemek altın değerinde. Dedikodular ise can yakabilir. 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 
6/12 Kasım  tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 
Eğitim veya yolculuklar için harcama yapabilirsiniz. Ailenizle birlikte yolculuğa çıkabilirsiniz. 10 Kasım tarihinde ise Merkür Yay burcuna geçiş yapıyor. Bu burçta 1 Aralık tarihine kadar kalacak. Arkadaşlarınızla daha fazla iletişim halinde olacaksınız. Belki birlikte katılacağınız eğitimler olabilir. Bir meslek grubu, belediye ya da dernekle iletişim halinde olabilirsiniz. Başta bazı gecikme ya da engeller olabilir ancak sonrasında süreç daha rahat ilerleyecektir. 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 
6/12 Kasım  tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir: 
Bazılarınız yolculuk planlarını iptal edebilir. Eğer bir araç satışı planlıyorsanız bunu 15 Kasıma ertelemek daha iyi bir fikir olabilir. Açıkçası bu tarih dolandırıcılıklara çok açık. 8 Kasım tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 4 Aralık tarihine kadar bu geçiş devam edecek. Vergi, sigorta ya da kredi gibi konulardan kazanç elde edebilirsiniz. Bu dönemde dış kaynaklar ya da eşin gelirlerinde bazı sorunlar olabilir. Şimdi bu geçiş esnasında kısmen de olsa bir düzelme görebilirsiniz. 10 Kasım tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak ve 1 Aralık tarihine kadar bu burçta kalacak. Yöneticilerinizle iletişiminiz artabilir. Bu dönemde iş yolculukları ya da iş görüşmeleri olabilir. Başta bazı gecikmeler yaşansa da sonrasında daha destekleyici olacaktır.  

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.