6 - 12 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

6/12 Mayıs Haftası Astroloji Gündemi:

(2 Mayıs Pluto - Kova retro)

8 Mayıs Boğa Burcu’nda Yeni Ay: Uranüs, Jüpiter, Venüs ve Algol yıldızı ile kavuşumda, Satürn ve Mars ile temasta. 

Yani; ‘cesurca attığımız adımlarda büyük kazanımlar elde edebilirsiniz’ diyor bu Yeni Ay’da  Gökyüzü. Mis gibi bir Boğa Burcu Yeni Ay.

Konfor deyince boğa, biliyorsunuz ..  Boğa burcunun ruhuna bürüneceğiz. 

 

6 - 12 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI...

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayınız.)

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 6/12 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcunda Yeni Ay 2. evinizde gerçekleşiyor; Daha çok kazanabilir, parasal tarafta bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Geçmişe dair maddi sorunları çözebilirsiniz. İşinizi, gücünüzü, paranızı, maddi imkanlarınızı iyileştirebilir, elinize geçecek yüklü miktarda para, maddi alanda hızlı gelişmeler yaşatabilir.

Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Koçlar.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 6/12 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 1. evinizde gerçekleşiyor; Hayatınıza dair önemli kararları artık alabilirsiniz. Bu Yeni Ay sizin için büyük başlangıçların ilk adımı olacak. Yaşam düzeninizi değiştirecek, cesaretle ve kararlılıkla atılacak bir adım olacak. Bundan sonrası için netleştiğiniz bir noktadasınız. Özgürlüğe ihtiyaç duyduğunuz konularda değişimlere gideceksiniz. Umudunuzu kaybetmediniz ve kazanacaksınız.

Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Boğalar.

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 6/12 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 12. evinizde gerçekleşiyor; size iyi gelmeyen kişi ve alışkanlıkları bırakabilirsiniz. Bu Yeni Ay ile ruhsal ve spiritüel konulara dair eğitimlere başlayabilir, yurtdışı bağlantılı işlerinizde önemli gelişmeler yaşayabilir, seyahat planları yapabilirsiniz. Çok güzel bir yeniay. Bu yeniay ile önemli bitişler, ferahlık yaşayabilirsiniz. Sağlık konuları olanlar için de şifa dolu ihtimaller taşıyor bu Yeniay. Bedensel be ruhsal sağlık ve kuvvet kazanacaksınız. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili İkizler.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 6/12 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 11. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay ile yeni ortamlara girebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. İş hayatınızda zam veya terfi alabilirsiniz. Topluluklar içinde ve sosyal medyada çok daha aktif iletişimde olacağınızı söyleyebilirim. Birlikte çalıştığınız ekipler ve bağlı olduğunuz dernek veya kuruluşlar içerisinde aktif rol alacaksınız. Artık size iyi gelen kişilere odaklanıyorsunuz. Bana çok iyi geldi’ diyeceğiniz, enerjinizi yenileyecek, içinde huzurlu olacağınız, keyif alacağınız yeni bir sosyal ortam, bir etkinlik, bir grup aktivitesi gibi gündemleriniz olabilir. Sosyal medyada, dijital alanlarda bilgilerinizi paylaştığınız işleriniz, içerik ürettiğiniz alanlar varsa bu alanda da güzel bir yenilenme yaşayabilirsiniz. Yeni bir şeyler deneyebilirsiniz. Özgürlük, büyüme ve açılım enerjisi var… Köklenmek, ait hissetmek. Kendinize benzeyen insanlarla bir arada olmak. Birlikte güzel planlar yapmak isteyebilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Yengeçler.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 6/12 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 10. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay ile kariyer ve statünüzde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kariyerinize dair bir karar alabilirsiniz, yeni bir proje veya iş de gündeme gelebilir. Anne babanızın hayatında sizi de ilgilendiren bir değişim yaşanabilir. İş toplantıları ve görüşmeler artabilir, yeni iş başvuruları yapabilir ya da iş yerinde göz önünde olabilirsiniz. Emeklerinizin karşılığını alacağınız, İşinizde sizin açınızdan iyi olacak değişimler gerçekleşebilir. Yönetimde, düzende, işleyişte değişecekler olabilir.

Görev biriminiz istediğiniz yönde değişebilir. 

Sizi tatmin edecek iş bağlantısı doğabilir.

Satışlarınızı arttıracak yenilikler yapabilir, iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bir iş mutluluğu, bir iş başarısı, kazanç, yükseliş. Resmi işler, yasal süreçler anlamında parlak  zamanlar var. Özgürlük ve ferahlık var. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Aslanlar.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 6/12 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 9. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay sonrasında yurtdışı bağlantılı işler, ticaret, medya, seyahatler, hukuksal konular ve eğitim alanlarında yenilikler gündeme gelebilir, bu alanlarda oldukça şanslı olacaksınız. Fikirlerinizi rahatlıkla diğer insanlarla rahatça paylaşabilirsiniz. Başka şehirleri, başka ülkeleri, uzaklardan bir iş teklifi mümkün. Olasılıklar içinde böyle bir şey var ama elbette herkes kendi hayatına göre etki alır. Taşınma konuları için güzel bir yeniay. Yeni bir yere yerleşecek, yeni bir düzen kuracak olanlar için güzel bir değişim zamanı. İşler düşündüğünüzden de iyi gidebilir. Yeni yerinize konforla yerleşebilirsiniz.

Bir eğitim başlangıcı da bir ihtimal. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Başaklar.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 6/12 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 8. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay ile ortaklı para konularında kararları gündeme getirebilir. Eşinizin veya ortağınızın kazançlarına dair bir konu ya da kredi, vergi, miras, nafaka, ödemelere dair bir konuyu ele alabilir, bir kazancı yatırıma dönüştürebilirsiniz. Maddi alanda şanslı olacaksınız. Hak ettiğiniz bir para elinize geçebilir. Bir mal/hisse paylaşımı gerçekleşebilir. Payınızı düşeni alabileceksiniz. Aileden destek gelebilir. Alacaklarınız elinize geçebilir. Yüklü bir para girişi olabilir. Maddi alanda bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Sağlık konuları, özellikle ameliyatlar, cerrahi işlemler de 8.evin teması. Bir ameliyat hazırlığında iseniz, sizin ya da aileden birinin, bir yakınınızın yaptıracağı bir işlem varsa, bu güzelce gerçekleşebilir. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Teraziler.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 29 Nisan 5 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 7. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay sonrasında yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yeni bir iş teklifi, ortaklık fırsatı ya da  evlilik, söz, nişan kararı alabilirsiniz. Bu ay çok önemli anlaşmalar gündeme gelebilir. Taşınabilirsiniz. Eğer bekarsanız, ilişki fırsatları artabilir. Biri bir konunuzda size eşlik edebilir. Rehberlik edebilir. Yönlendirebilir sizi. Yanınızda olabilir. Size yardımcı olabilir. Yolunuza ışık tutacak olan, bir aydınlanmaya, ruhsal anlamda bir açılıma vesile olacak bir danışman/eğitmen kişiyle kesişebilir yolunuz. Bir danışmanlık alabilirsiniz ya da öğrencisi olabilirsiniz. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Akrepler.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 6/12 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 6. evinizde gerçekleşiyor; işe dair önemli fırsatlar gelebilir. Yeni bir işe başlayabilir, yeni bir proje alabilirsiniz. İşinize dair yeni bir rutin hayatınıza girebilir, örneğin farklı bir müşteri ya da şimdiye kadar kullanmadığınız bir program ile çalışmak gibi. Yeni çalışanlar veya çalışma şartlarının değişmesi de söz konusu olabilir. Bazı Yaylar evcil hayvan sahibi de olabilir. Bu ay sağlık konusunda dikkatli olmakta fayda var, çünkü tüm gezegenler sağlık alanınızda olacak. Yeni bir bir tedavi süreci ya da bir beslenme programına başlayabilirsiniz. Kendi işini yapmakta olanlar yeni bir düzen oluşturacak. Yeni bir işleyiş, yeni bir akış yaratacaklar. Hem iş yapma şeklinizi, hem ürünlerinizi, hizmetlerinizi yenilemek isteyebilirsiniz. Müşterilerinize daha çok fayda yaratacak yeni şeyler sunmak isteyebilirsiniz.

Boğa burcu parayı simgeliyor. Güzel kazançlarınız olabilir. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Yaylar.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 6/12 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 5. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay, aşk ve flört alanında gerçekleşiyor. Size heyecan veren yeni bir aşk hayatınıza girebilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz. Çocuğunuzun hayatında mutluluk verici bir gelişme yaşanabilir. Çok sevdiğiniz bir proje, bir hobide başarılı olabilirsiniz. Borsa gibi yatırımlardan yana kazançlı olabilirsiniz. Yaptığınız işlerle görünür alana çıkabileceğiniz bir zaman. İnternette bir paylaşımınız, bir performansınız olabilir. Mesleki çevreler içinde adınızı duyuracak işleriniz olabilir. Hobi olarak ya da iş olarak yaptığınız bir şeylerde yeteneklerinizi, hünerlerini göstermek isteyebilirsiniz. Reklam çalışmalarıyla, tanıtımlarla işinizi büyütebileceğiniz çok güzel bir yeniay etkisi alıyorsunuz. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Oğlaklar.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 6/12 Mayıs  Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 4. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay ile yeni bir yaşam alanına taşınabilir, evinizde değişiklik, tadilat yapabilirsiniz. Arsa, ev sahibi olabilirsiniz. Bu ay emlak yatırımdan yana oldukça şanslısınız, değerlendirin. Yerleşime dair yeni kararlar alabilirsiniz; bu ani bir ev değişikliği olabilir. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Kovalar.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 6/12 Mayıs Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Boğa Burcu’nda Yeni Ay 3. evinizde gerçekleşiyor; Yeni Ay iletişime dair konuları hızlandıracak. Yakın çevreniz, kardeş ve kuzenlerin yaşadığı ani değişimleri görebilir, onlara destek olabilirsiniz. Sözleşme, imza ve kişisel kararlar gündeme gelebilir, seyahatler ve iletişim trafiği hızlanabilir. Bir yandan yolara düşüp bir yandan çalışabilirsiniz. Ticari hayatınız ve kardeşleriniz ile ilgili yeni gelişmeler yaşamanız olası. Şansınız bol olsun, güzel bir Yeni Ay geçirmenizi dilerim sevgili Balıklar.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.