8-14 NİSAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

8-14 Nisan Haftası Astroloji Gündemi:

 

8 Nisan 2024 saat 22:20’de 19 derece Koç burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. 

Koç burcunun da savaş temasıyla birleşince global düzlemde savaş ve ülkeler arası askeri gerilimi tetikleyen bir tesir oluşturabilir.

Bireysel olarak ise;  inandığımız bir konuya kendimizi adayıp odaklayarak, inandığımız şey için sonuna kadar savaşmak.

Merkür retrosu da bu tutulmaya eşlik edecek.

Bakalım bu tutulmamın burçlara etkisi ne olacak.? 

 

8-14 NİSAN 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

(Lütfen yükselen burcunuzu okuyunuz.)

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Burcunuzda Merkür retrosunun da devam ederken tutulma yaşayacaksınız. Bu tarihte özellikle sağlık konusunda aksattığınız tedavi süreçlerine geri dönebilirsiniz. Vereceğiniz kararlar ya da yapacağınız açıklamalar önemli olabilir. Ancak Merkür retrosu devam ettiği için kararlarınızdan geri dönme olasılığından kararlarınızı 25 Nisan sonrasına bırakmakta fayda  olabilir.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bu tutulma sizi önemli planlarınız için yoğun bir çalışmanın içine çekebilir. Kafa dinlemek için bir tatil planı yapmak aslında atılacak en güzel adım olabilir. Ruhsal konularla ilgilenebilir veya bir terapi sürecine başlayabilirsiniz. Bunlar bu tutulmayı sağlıklı kullanmak için faydalı seçenekler. Bu süreçte dedikoduların içine çekilmemek önemli. Zorlu bir alanda tutulma yaşayacaksınız ve gizli anlaşmalar ilerleyen süreçte sorunlara neden olabilir. Aslında önümüzdeki günlerde burcunuzda sürpriz fırsatları karşınıza çıkarabilecek önemli bir süreç yaşayacaksınız. Bu şanslı enerjiyi iyi kullanabilmek adına bu tutulmada sorun çıkarabilecek alanlardan uzak durmak gerekiyor. Dayı, teyze gibi yakın akrabaların sağlıkları da bu tutulma zamanında önemli olacaktır. 

 

İKİZLER/ YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelmek için güzel bir tutulma. Belki de uzakta yaşayan bir arkadaşınız yaşadığınız yere geri geliyor olabilir. Arkadaşlarınızın sağlık sorunları gündeme gelirse onlara destek olmak durumunda kalabilirsiniz. Dernekler, meslek grupları ve diğer sosyal gruplarla birlikte yürütülecek projeler için güzel bir zaman. Ancak Merkür retro. Bu nedenle söz vermeden önce iki kez düşünün. Çünkü Merkür sizin yönetici gezegeniniz, retrodan daha fazla etkilenmeniz mümkün. Eski bir projeyi canlandırmak, tekrarını yapmak veya önceden konuşup harekete geçmediğiniz bir proje için aksiyon almak iyi bir fikir olacaktır. Yeni ve üzerinde hiç konuşulmamış projelerde fikir değişiklikleri olabilir, kararlarınızı 25 Nisan sonrasına bırakmak faydalı olabilir. 

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

Yengeç burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bu tutulma ile kariyerinizle ilgili önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak bu süreçte Merkür retro konumda. Bu nedenle bir bekleme süresi yaşayabilirsiniz. Veya daha önce başlanan ancak yarım kalmış projelerinizi canlandırabilirsiniz. Eski bir yöneticinizle tekrar çalışmaya başlayabilirsiniz. Bazıları ise yeni bir yönetici ile çalışmaya başlayabilir ancak bu süreçte görev değişiklikleri Mayıs sonrasına sarkabilir. Ailenizin, özellikle annenizin sağlığı bu dönemde özen istiyor.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bu tutulma zamanında yurtdışı veya eğitim konularında önemli başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak cevaplar almanız ya da planlarınızı uygulamanız Mayıs ayına sarkabilir. Merkür bu tutulma zamanında retro konumda. Daha önce yarım bıraktığınız bir eğitime geri dönebilirsiniz. Akademik kariyere dönmek için doğru bir zaman. Kariyerinizde büyük değişimler yaşadığınız bir dönemdesiniz. Bu nedenle bu tutulma zamanında önünüze çıkan fırsatları değerlendirin. Ertelediğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Partnerinizin kardeş ya da kuzenlerinin sağlığı bu dönemde gündeminizi meşgul edebilir.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK 

Başak burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; İyi bir bütçe yapmanız gereken bir zamandasınız. Bu tutulma sizi gelir gider dengesini sağlamak için bazı adımlar atmaya itebilir. Vergi, sigorta ya da prim gibi konularda geçmişe dönük ödemeler ya da yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Ortak gelirler ya da partnerin gelirleri ile ilgili yeni bir adım atılabilir. Ancak yönetici gezegeniniz Merkür geri harekette olacak. Bu nedenle bu konularda önemli kararlarınızı 25 Nisan sonrasında vermek daha sağlıklı olabilir. Sağlık konusunda olası operasyonlar gündeme gelebilir.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ 

Terazi burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; İlişkiler ve ortaklıklar konusunda önemli kararlar verdiğiniz bir dönemden geçiş yapıyorsunuz. Bu tutulma ile yeni bir ilişkiye başlamak olası. Ancak Merkür retro konumda. Bu nedenle önemli kararlarınız, resmi imza ve önemli sözleşmeleriniz için 25 Nisan sonrasını bekleyin. Bazılarınız ise ilişki konusunda aldığı kararları erteleyebilir. Partnerinizin sağlığı da bu dönemde önemli olacaktır. Rutin kontrolleri aksatmamak gerekiyor.

 

AKREP/ YÜKSELEN AKREP

Akrep burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Kurumsal bir firmada çalışıyorsanız geçici görevle başka bir kuruma ya da departmana geçiş yapabilirsiniz. Eğer yeni bir işe başlıyorsanız bir oryantasyon süreci geçirebilirsiniz. Muhtemelen göreve başlamanız Mayıs ayını bulabilir. Bir iş seyahati planınız varsa ertelenebilir. Rutin sağlık kontrollerinizi aksatmayın. Bu süreçte gecikmiş bir tedaviye de başlayabilirsiniz. Eğer kendi işinizi yapıyorsanız eski bir çalışanınızla sözleşme yenilemeniz de olasıdır. 

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; İlişkiler konusunda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak Merkür bu tutulma zamanında retro konumda. Eski ilişkiler bu süreçte daha fazla gündeminizi meşgul edebilir. Önemli kararları 25 Nisan sonrasına bırakmak daha sağlıklı bir başlangıç yapmanızı sağlayabilir. Varolan bir ilişkiniz varsa Mayıs sonrası için bir yolculuk planı yapabilirsiniz. Bu süreçte çocuğunuzun sağlığı da gündeminizi meşgul edebilir. Özellikle diş sorunları varsa bununla ilgili tedavi süreciniz tekrar başlayabilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK 

Oğlak burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Daha önce yaşadığınız bir yere geri dönebilirsiniz. Bu geçici bir süreç olabilir. Belki kariyerinizde yaşadığınız bir değişim sizi farklı bir lokasyona taşınmak durumunda bıraktı. Bazılarınız ise tekrar ailesiyle bir araya gelebilir. Bu süreçte partneriniz de yeni bir işe başlayabilir. Geçici bir görev değişikliği olabilir. Ailenizin özellikle babanızın sağlığı bu dönemde gündeminizi meşgul edebilir. Eğer rutin kontrolleriniz varsa aksatmayın. Bir tedavi sürecinden geçiyorsa bir süre tedaviye ara verilebilir. 

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA

Kova burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bu tutulma zamanında kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Ancak Merkür bu tutulma zamanında retro. Bu nedenle yolculuk planlarınızda değişiklikler olabilir. Eskiden yarım bıraktığınız bir eğitime dönüş yapabilirsiniz. Bu süreçte yapacağınız başvurularınızda evraklarınızı iyi kontrol edin. Önemli başvuruları eğer zaman sınırınız yoksa 25 Nisan sonrasına bırakmakta fayda var. Kardeş, kuzen ve yakın çevrenizdekilerin sağlığı da bu süreçte gündeminizi meşgul edecektir. 

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 8/14 Nisan Haftası  burç yorumum şu şekildedir; Bu tutulma ile kendinize yeni bir gelir kapısı açabilirsiniz. Tutulma zamanı Merkür retro. Bu nedenle de bazı gecikmeler olabileceğinin farkında olun. Eski bir borcu geri alabilirsiniz. Bu dönemde önemli yatırımlar yapacaksanız 25 Nisan sonrasını beklemekte fayda var. Bu dönemde gelirleriniz artsa da giderleriniz de kontrolden çıkmış durumda olabilir. Sağlığınız için bazı harcamalar da yapabilirsiniz.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.