8 – 14 OCAK 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

8 - 14 Ocak 2024 Haftası Astroloji Gündemi

11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay: Bu yeniay kuzey Ay düğümü ile kare açı yaparken gerçekleşecek. Önce hata sayılabilecek bir şey yaşanabilir. O deneyim bizi doğruyu bulmaya yöneltebilir gibi bir tema var gökyüzünde.

Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor. Oğlak ile işimize, çalışma hayatımıza odaklanacağız. Kariyer yolumuzda değişimlerin, yükselişlerin olabileceği bir zaman olabilir. Sistem, kural, düzen demektir ayrıca oğlak burcu. Bir sistemleşmeye gidiyor, kurallar, yönetmelikler, mevzuatlar da konumuz olabilir.

8 – 14 OCAK 2024 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 8/14 astrolojik yorumum şu şekildedir; 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 10. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 10. evinize geliyor. Yeni başvurular, görüşmeler ve planlar yapmak için doğru zamandasınız. Odağınız işiniz, iş ve iş dışında sorumluluklarınız olacaktır. Yapılması gerekenleri disiplinle ele alacağınız, bol çalışmalı, ayrıca iletişim trafiği yoğun bir süreç olacaktır. İşinizde toplantılar, görüşmeler artabilir. Kişisel yaşamınızda haberleşmeleriniz artabilir. İş kurma aşamasında olan yükselen koçlar için çok verimli bir dönem olduğunu da söyleyebilirim sevgili okuyucum. İyi haftalar.

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 8/14 astrolojik yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 9. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 9. evinize geliyor. Eğitimler alabilir, yeni seyahat planları yapabilir, vizyonlarını geliştirecek insanlarla bir araya gelebilir, akademik konularla ilgili beklentilerini karşılayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitim kararı alabilirsiniz. Eğitim programı ve eğitmen araştırması yapabilirsiniz. Bir geziniz olabilir. Yabancı kültürler ile ilgili ufkunuzu genişletecek çokça yeni bilgiler edinebileceğiniz, daha fazla okumak, araştırma yapmak isteyeceğiniz bir zaman olabilir. Çalışmalar hızlanıyor, projeler ilerliyor sevgili okuyucum. İyi haftalar.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 8/14 burç yorumum şu şekildedir; 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 8. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 8. evinize geliyor. Sigorta, vergi ve yatırım konularında beklediğiniz dönüşler oluyor. Alacaklarınız elinize geçebilir bu dönemde. Beklediğiniz bir maaş bağlanabilir. Bir süredir tahsil edemediğiniz ödemeleri alabilirsiniz. Vergi, sgk ödemesi gibi konular, borçların yapılandırılması ile ilgili kanunlar, düzenlemeler, yapmanız gereken işlemler gündeme gelebilir sevgili okuyucum. İyi haftalar.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir; 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 7. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 7. evinize geliyor. İlişkisi olmayan Yengeç burçları yeni ilişkiye başlayabilir, ilişkisi olanlar ise daha ciddi kararlar alabilirler. Eşinizin yaşamıyla ilgili konular, özellikle onun iş, kariyer konuları ve de devlet bağlantılı işleri, resmi konuları gündeminizde olabilir. Çalışma hayatınızda yeni anlaşmalar ve iş birlikleri yapabilirsiniz. Yıllık anlaşmaların yenileneceği, taahhüt verdiğiniz, kontrat yaptığınız, yıllık ödeme yaptığınız her tür konuyu düşünebilirsiniz sevgili okuyucum. İyi haftalar.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 6. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 6. evinize geliyor. Yeni iş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz, mevcut işlerinde iyileştirmeler yaşayabilir, iş ortamında çok daha rahat edeceğiniz bir sürecin içine girebilirsiniz. Raporlamanız gereken konular, yapacağınız sunumlar, üzerinden geçmeniz, düzenlemeniz, teslim etmeniz gereken işler de olabilir. İş temponuz artabilir. Yeni projeler gündeme gelebilir. Günlük yaşamınıza çekidüzen vermek, kendinize düzenli, disiplinli yeni bir günlük akış oluşturmak isteyebilirsiniz. Yaşamınızda bazı günler daha sistemli hale gelmeye başlıyor olabilir sevgili okuyucum. İyi haftalar.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 5. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 5. evinize geliyor. Eğlenceli ortamlara girebilir, yeni aşk fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınız var ise; çocuklarınızla ilgili güzel haberler alabilirsiniz sevgili okuyucum. İyi haftalar 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 4. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 4. evinize geliyor. Yeni ev alabilir, mevcut evinizi güzelleştirebilir, gayrimenkul yatırımı yapabilir ve ailenizle ilgili mevcut sorunları çözebilirsiniz sevgili okuyucum. İyi haftalar.

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 3. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 3. evinize geliyor. Bu dönemde ortamların aranılan insanı olabilir, yeni eğitimler alabilir, araba almak gibi somut bir yatırım girişiminde bulunabilirsin sevgili okuyucum. İyi haftalar.

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 2. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 2. evinize geliyor. Bu dönemde mevcut işinizle alakalı zam alabilir, yeni iş teklifleri ve kariyer fırsatlarıyla karşılaşabiliriz sevgili okuyucum. İyi haftalar.

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 1. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 1. evinize geliyor. Bu dönemde yeni adım atmaktan, başlangıçlar yapmaktan çekinmemenizde fayda var. Hayatının geneli konusunda şans senden yana olacak sevgili okuyucum. İyi haftalar.

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 12. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 12. evinize geliyor. Bu dönemde kendini iyi hissetmek için çalışmalar yapabilirsin meditasyon, yoga, ibadet gibi sevgili okuyucum. İyi haftalar.

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 8/14 Ocak burç yorumum şu şekildedir: 11 Ocak Oğlak Burcunda Yeniay 11. evinizde. Merkür’de 14 Ocak’ta oğlak burcuna geçiyor ve 11. evinize geliyor. Kalabalıklar içinde bir yıldız gibi parlamasını sağlayacak. Bu dönemde hayalleriyle ilgili adımlar atmaktan ve kalabalıklara karışmaktan çekinmemenizde fayda var sevgili okuyucum. İyi haftalar.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.