9 -15 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

9 -15 Ekim Haftası Astrolojik Gündem;

9 Ekim tarihinde Mars Pluto arasında zorlu bir açı olacak. Karşı taraf üzerinde kontrol sağlamak için güçlü bir dürtü duyabilirsiniz. 

9 Ekim tarihinde Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Venüs aslında bu burçta rahat etmez. İlişkiler konusunda daha eleştirel olabiliriz. 

10 Ekim tarihinde Venüs Satürn ile zorlu bir açı yapacak. Maddi konularda bir kemer sıkma dönemini beraberinde getirebilir. İkili ilişkilerde sağlamlık sınavından geçilen bir zaman olabilir.

11 Ekim tarihinde Pluto retro hareketini bitirip, ileri gitmeye başlıyor. Bu geçiş önemli. Çünkü Oğlak burcundaki geçişi 2024 başında sonlanıyor. Özellikle öncü burçlar olan Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak burçlarını fazlasıyla zorladı. Bu geçiş Boğa, Aslan, Akrep ve Kova burçları için önemli değişimler başlayacak. 

12 Ekim tarihinde Mars Akrep burcuna geçiş yapacak. Beklenmedik harcama ve masraf çıkarabilecek konularda temkinli adımlar atmalıyız.

13 Ekim tarihinde Mars 'ın Satürn ile uyumlu bir açısı olacak. Şimdi uzun soluklu projeleriniz için adım atabilirsiniz. 

14 Ekim tarihinde Terazi burcunda bir Güneş Tutulması yaşanacak. Bu tutulma ile hayatımızda bir süreci geride bırakmaya başlıyoruz. Bu bize yeni bir sayfa açma imkanı sunacak. Bu tutulma Terazi burcundaki ilk tutulma. Bu nedenle önümüzdeki 1,5 yıl yaşayacağımız değişimi bu tutulma ile daha net görebileceğiz. Ay düğümleri Koç Terazi aksına 17 Temmuz 2023 tarihinde geçiş yaptı. 12 Ocak 2025 tarihine kadar da bu yolculuk sürecek. Hayatımızda önemli bir döngüyü geride bırakacak ve yepyeni kapılar aralayacağız. Bu 1,5 yıllık süreçte herseyin beklediğinizden de hızlı geliştiğini görebilirsiniz. Bazı gelişmelere hazırlıksız yakalanmanız mümkün.

Terazi burcu ilişkiler ve ortaklıklar, hak, hukuk, adalet ile ilgilidir. Sanatçıları, arabulucuları temsil eder. Estetik güzellik ilgili konuları anlatır. 21derece° Terazi burcunda gerçekleşecek tutulmadan doğum haritasında 19°-23° derecesinde  Koç, Yengeç, Terazi ve Oğlak göstergeleri olanlar daha çok etki alacacaktır. 

Bu tutulmaya Merkür eşlik ediyor. Bu nedenle daha çok kardeşler, eğitim, yakın çevre yolculuk veya resmi yazışmalar daha fazla gündemde olacaktır.

9 -15 EKİM 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

9-15 Ekim tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

14 Ekim tarihinde bir Güneş Tutulmasını 7.evinizde yaşayacaksınız. Bu nedenle yapılacak konuşmalar ya da atılacak imzalar bu tutulma nedeniyle daha önemli olacaktır.

İş nedeniyle katılacağınız etkinlikler bu süreçte artabilir. Daha çok iş arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerde zorluklar yaşanabilir. Eğer bir süredir iş hayatınızda sorunlar yaşıyorsanız bu hafta bu konu için çözüm arayabilir, kalıcı adımlar atabilirsiniz. Sizin için ilişkiler arenası hareketleniyor. Bir sözleşmeyi feshedebilirsiniz. Sorunlu ilişki veya ortaklıklarda yol ayrımına gelebilirsiniz. Bu dönemde atacağınız imzalar ya da vereceğiniz kararlar önemli olacak. Hayatınızda yeni başlangıçlar yapabilmeniz için bir defteri kapatıp yeni bir defter açabilirsiniz.

Vergi, sigorta gibi konularda bazı harcamaları gözden geçirmek ve bir plan yapmak faydalı olabilir. Maddi konularla ilgili 2021 yılından beridir tutulmalar nedeniyle epey sınandınız. Eğer bir yatırım planınız varsa bu tarihte harcamalar yapabilirsiniz. 

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

9-15 Ekim tarihleri arasında Boğa burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir: 

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 6. Evinizde yaşayacaksınız. Bu size birçok şey sunacak. İş hayatınızda bazı organizasyon değişiklikleri olabilir, hatta yeni bir işe geçiş de yapabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınız, çalışanlarınız, değişebilir. Yabancılarla veya yurtdışında çalışma fırsatı karşınıza çıkabilir. Bazıları evcil hayvan edinebilir, Sağlık açısından da, ertelemiş olduğunuz kontrolleriniz var ise yaptırmak için en doğru zaman. Ruh hali değişimleri de olabilir. Stresten uzak sakin yaşamak sağlığınız acısından önemli olacaktır. Sizi sinirlendirebilecek durumlardan uzak durmanız gerekebilir. Ayrıca, özel yaşamınızda, iyi işlere ve yardımseverliğe özen göstermeye devam edebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz ve aldığınız sektörler, iş yaşamınızda ve çalışma alanınızda değişiklikler gündeme gelebilir.

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

9-15 Ekim Ağustos tarihleri arasında ikizler burcu için burç yorumu şu şekildedir;

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 5. Evinizde yaşayacaksınız. Aşk, aşk, aşk, sezonu. Aşk hayatınızla ile ilgili hareketli bir dönem başlıyor. Önceden tanıdığınız kişilerle bir başlangıç olabilir. Bir ilişkiniz varsa ve artık size iyi gelmediğine inanıyorsanız, onu sonlandırma kararı da alabilirsiniz. Partnerinizin etrafındaki eylemlerinizi aşırı analiz etmeli ve 2023 tutulması döneminde işlerinizi gizli tutmamalısınız. Ayrıca sağlığınızı da kontrol etmeye devam edin, çünkü ufak rahatsızlıklarınız gündeme gelebilir.Hobi olarak başladığınız bir işi mesleğe çevirme konusunda destekleneceksiniz. Kimileri hamile kalabilir, bebek haberi gelebilir. Aile veraset işleri ile ilgili tıkanıklıklar olabilir. Finansal olarak başarılı olabilir, kişisel yaşamınızda sorunlarla karşılaşabileceğiniz ihtimaller de söz konusu olabilir.

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ

9-15 Ekim tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 4. Evinizde yaşayacaksınız. Fiziksel, ruhsal ve zihinsel konulara atasal karmalara odaklanabilirsiniz. Önce kendinize odaklanmalıyım, sonra başkalarına destek vermeliyim diye sizi uyarıyor bu tutulma. Kendiniz için çabalamanız gereken bir dönem olacak. Önceden çok beğendiğiniz bir yere taşınma, ev – toprak alma gündeminize gelebilir. Gayrimenkul ve toprak konuları ön plana çıkabilir, alım-satım, taşınma konuları ile uğraşabilirsiniz. Mesela önümüzdeki dönemde bir ev değişikliği yapma fikri gündeminize gelebilir. Bu tutulma sizin için önemli bir dönemin başlangıcını ifade ediyor. Kimileri uzun zamandır planladığı araç değişimini gerçekleştirebilir.

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

9-15 Ekim tarihleri arasında Aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 3. Evinizde yaşayacaksınız. İletişimleriniz yüksek verim getirebilir. ticari ve iş hayatınızda yeni gelişmeler ya da yatırımlar olabilir. Yakın çevrenizdeki kişilerin, evlenme, boşanma, iş değiştirme gibi konularına şahit olabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir, iş sözleşmesi imzalayabilirsiniz. Yakın çevre ile iş kurma girişiminde de bulunabilirsiniz. Hatta kardeşleriniz ile bir iş yapma fikri de gündeminize gelebilir. Çevrenizdeki insanlara değer verebilir ve bazı insanlar hakkındaki yanlış varsayımlarınızın farkına varıp, ilişkilerinizi ve yanlış anlaşılmalarınızı düzeltebilirsiniz. Aşırı düşünmek hayatınızda sizi alışılmadık bir şekilde rahatsız edeceğinden, ruh hali değişimleri hayatınızı da etkileyebilir. Aynı şey sağlığınızı ve refahınızı da etkileyebilir. Bu nedenle sağlığınıza dikkat edin.

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

9-15 Ekim tarihleri arasında Başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 2. Evinizde yaşayacaksınız. Para kazanmak adına yeni yollar bulabilir iş modelleri geliştirebilirsiniz. Kendinize değer katacak, alışverişler, yatırımlar yapabilirsiniz. Ortaklı bir işe başlayabilir veya bitirip yeni bir yönde ilerleyebilirsiniz. Hem olumlu, hem de olumsuz gelişmeleri yaşamınıza getirecektir bu tutulma. Üstelik bu olay aileniz ve ilişkilerinize de yansıyabilir. Küçük şeyler ve gereksiz tartışmalar yüzünden sinirlenebilirsiniz.

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

9-15 Ekim tarihleri arasında Terazi burcu için burç yorumu şu şekildedir:

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 1. Evinizde yaşayacaksınız. İlişkiler, ortaklıklar, evlilikler ile ilgili yeni gündemler oluşabilir. Alacağınız bir eğitimle kariyer yönünüzü değiştirebilirsiniz. Ailenizle iletişimde krizli dönüşümler oluşabilir, ev değiştirme, taşınma gibi gündemler oluşabilir. Çift organlar ile ilgili rahatsızlıklara dikkat. Gerçek benliğiniz, sizi yalnız bırakıyormuş gibi hissettirip, çaresiz kaldığınızı düşünmenize yol açabilir. Finansal olarak motive olacak ve büyümenize yardımcı olacak uygun fırsatlar yakalayacaksınız. Cazibeniz işte başarılı olmanıza yardımcı olabilir ve üstlerinizin gözünde kendinize dair etkili ve olumlu bir imaj yaratabilirsiniz. Çocuk ve genç yaştaki kişiler sağlıklarında bazı olumsuzluklar yaşayabilir.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

9-15 Ekim tarihleri arasında Akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 12. Evinizde yaşayacaksınız. Arkanızdan dönen dolapları, konuşulanları fark edeceğiniz bir tutulma olabilir. İçe dönüp farkındalığınızı arttırmak için uygun bir dönemler. Kaygı ve endişeleriniz üstesinden gelmek için psikolojik danışmanlık alabilirisiniz. İçgüdüleriniz en zor durumlarda bile sizi destekleyecektir. Finansal kazanımlar artabilir. Borç verme ve geri alamama sorunları yaşayanlar verdikleri borçları geri alabilirler. Çevrenizdeki  olaylara baktığınızda kendiniz ve aileniz için düşünceli  kararlar verebilirsiniz.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

9-15 Ekim tarihleri arasında Yay burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulması11. Evinizde yaşayacaksınız. Sosyal çevrenizin değişebileceği bir döneme giriş yapıyorsunuz. Yeni sosyal çevrenizden biriyle bir aşk ilişkisi başlayabilir. Kariyer ve maaş konularında değişiklikler olabilir. Hayallerinizin gerçekleşmesi ve maddi olarak refaha ermeniz açısından sizin lehinize olacaktır. Sağlık durumunuzda düzelecek ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken konu; kendinize aşırı güven duymanız sebebiyle fevri hareketlerde bulunmamak. Dikkatli olmanızda fayda olabilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

9-15 Ekim tarihleri arasında Oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 10. Evinizde yaşayacaksınız. Kariyerinizde köklü değişimlere imza atabilirsiniz. Ortaklı ve yurtdışı ile ilgili işlere yönelebilirsiniz. Statünüz, toplum önündeki rolünüz köklü bir değişime uğrayabilir. Bu tutulma sırasında hayatınızın diğer alanları hakkında etraflıca düşünmeniz için zaman verecektir. Dünyanız değişirken, bu etkin baskıyı anlamak ve hem profesyonel hem de kişisel olarak tüm gerekli şeyler üzerinde çalışmak için harika bir zaman olacak. ‘Nereden biliyorsun hayatının altının, üstünden daha iyi olmadığını…’ –Şems-i Tebrizi.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

9-15 Ekim tarihleri arasında Kova burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 9. Evinizde yaşayacaksınız. Yurtdışı, yurtdışı ile bağlantılı konular, seyahatler, başvurular ile ilgili gündemler oluşabilir. Fazlaca uzaklara yolculuk edebilir ve uzaktaki biriyle ilişki başlayabilir. Bir eğitim alıp özellikle ilişkiler konusundaki bazı travmaları iyileştirebilirsiniz. İkinci evlilik kararı alabilir, hukuksal işlemler sonuca bağlanabilir. Dış ticaret ve e- ticaret gibi girişimler için oldukça verimli bir süreç. Sizi olduğunuzdan daha diplomatik yapacak ve çoğu zaman aklı başında kalmanızı sağlayacak. Bununla birlikte sabırlı ve sakin olabilirsiniz. Mali açıdan başarılı olabilir, kariyer, meslek fırsatları yakalayabilirsiniz. İlişkiniz için iyi bir zaman olmayabilir, partneriniz varsa iyi davranmayı unutmayın.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

9-15 Ekim tarihleri arasında Balık burcu için burç yorumu şu şekildedir: 

14 Ekim Terazi burcunda Güneş Tutulmasını 8.Yaşayacaksınız. Ortaklı paralar, alacak verecek işleri gündeminizde olabilir. Miras, tazminat, burs transfer ücreti gibi. Kimileri biten bir ilişkinin ardından profesyonel destek alma ihtiyacı duyabilir. Ortaklı işler kurulabilir. Kaybettiğiniz veya eksik olduğunuz konuları onarmak için harika bir zaman olabilir. Partnerinizle iyi konuştuğunuzdan ve olayları sakin bir şekilde tartıştığınızdan emin olun. Profesyonel olarak başarılı olmanızı sağlayacaktır. Ancak işlerin yürümesi için yapmanız gereken çok çalışmaktır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.