BİRAZ DA BEN “ÇAKAYIM” DEDİM!

Erol Köse sabah ekranında gene fena çakmaya başladı.. Valla arkasında kesin birileri var ama.. Çözemedim.. Ben seniii.. Seninle başım dertte… Evet önüne gelen çakan bizim Erol’a biri fena çarpacak ama adam da haklı birader.. Geçenlerde Koral Sarıtaş’la Perran Kutman’ın, Sibel Can’ın eski kocacığı Sulhi Bey’in yardımlarıyla  ‘inrdra gandi’ usuluylü Barış Manço’dan neler neler çarptıklarını iddia etti.. Koral ve Perran Abla cephesinden tıs çıkmadı.. Bu sabah, Gülben Ergen’in aldatmalarını diline doladı.. Bakalım yarın sabah Gülben’den bir tıs çıkacak mı?.. Sanmıyorum!

Bakın; söylemezsem olmaz.. Beyaz TV’nin sabah şekerleri.. Üç çiçek, aralarında bir de bizim Sinan böcek.. Lerzan Hanım (ki Erol Köse geçenlerde ondan da Çakma Seda Sayan diye sözetti) ekibin başına geldi geleli.. Ekran DYO boya reklamına döndü.. Allahım nedir o sabahın köründe yaptıkları makyaj.. Öööğğ! Midem bulanıyor kız..

Lerzan Abla be, hani diyorum ara sıra coşuyorsun ya.. O anlarda şarkı çığırmasan.. Bak bütün ekstra tekliflerini ateşe atıyorsun.. Sabah güneşi almış süt gibi kesiliverecek sonra.. Hele hele.. Programda ‘sahici’ bir şarkıcı konuksa.. N’ooolur ona eşlik etmeye kalkma.. Çekilmez oluyorsun.. Oya Abla sinemacı ama inanıyorum ki senden iyi söyler..

“Kurtlar Vadisi” Defne Samyeli’nin hokunda boncuk mu buldu da.. Adı jenerikte Polat’tan yani Necati Şaşmaz’dan sonra yazıyor?.. Vadi’nin ilk gününden bu yana göğsünü siper eden yancılara ayıp olmuyor mu? Özellikle de Memati ve Abdüley’den sonra tek başına çay ocağının başında yetim gibi bırakılan Güllü Erkan üçüncü sıraya itilirken.. Defne’nım.. Sen bize en iyisi gene haber sun..

Esra Erol’un reklam arası bir reklamı vardı. Bir temizlik malzemesi, hok içindeki bir klozeti nasıl temizliyor diye.. Tam da kadınların yemek hazırlama saati.. Şükür Esra, doğurmaya gitti.. O reklam da Esra’yla birlikte gitmiş midir acaba? Püfff koktu be.. Kaldırın şu reklamı..

Bekar olsam (aaa bekarım lan ben) o “Kısmetse Olur” programından bi tane kızı nikahıma almam.. ‘Onlar da sana bayıldıydı..’ diyenleriniz olabilir.. Önce ben söyledim.. Almam arkadaş.. Anmam arkadaş.. Anma arkaaaadaş (ey gidi Erkin Baba, bi plak yap da dinleyek be gurban)..

‘Güllerin Savaşı’nı korkarak izliyorum.. Korkarak çünkü yakında ben de diziden birileriyle kardeş çıkarım diye ödüm kopuyor.. Kardeş katili olurum valla.. Zaten bir iki bölüm sonra bütün tipler kardeş çıkar, RTÜK de ‘ensest ilişki’den cezayı basıp diziyi yayından kaldırır.. Darısı tüm dizilerimizin başına.. Çok amin!

Sabah kargalar kahvaltı etmeden bizi magazine boğan şekerlerden Pakize Suda, söz aldatmadan açılınca göğsünü gere gere ‘Arkadaş ben de yaptım, 2 kere hem de.. Kimseden korkmadan cesurca açıklıyorum’ dedi.. Ama bu kadar.. Eee kimdi o abiler.. Sööölim mi.. Sööölim mi… Ben de seniiii…

Açıklıyorum; Pakize’nin iki erkeğinden biri zamanında Arabesk’in krallarından, ‘güney’den gelen iki evlat babası evli mi evli bir abiydi.. Öbür abi de beyaz mı beyaz bir grubumuzun klavyecisi, şefi, beyni idi.. 6 çocuklu evli mi evli bir abiydi..  Sonra açtığı gazinosunda kahpe kurşunlara kurban gitti.. Nurlar içinde uyusun.. Abilerin adları mı?.. Aaa unuttum kız, geçmiş zaman..

Ohhh be! Hep Erol Köse mi çakacak.. Biraz da ben çakayım dedim..

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.