Gülben Ergen... HIRSIZIN HİÇ Mİ SUÇU YOK?

Seren Serengil’in 1987 yılında elinden tuttum, sahneye çıkardım dediği Gülben Ergen’in; 5 yıllık sevgilimi elimden aldı iddialarıyla süren giderek hız kazanan Serengil- Ergen kavgasında sular durulmuyor.

Seren Serengil 2003 yılında, Gülben Ergen için ‘Benim sevgilimi elimden aldı. Muazzez Ersoy’un da sevgilisini elinden aldı. Vefasız’ sözleriyle kavga biraz daha geniş bir boyut kazandı.

Gülben Ergen’le yıllar öncesine uzanan bir husumeti bulunan ve eski kocası Hakan Uzan’la birlikte olduğuna dair iddialar ortaya atan Yeşim Salkım, da bu kervana eklenince, Ergen konuyu hukuka taşıyacağını belirten bir açıklama yayınladı.

Tüm bu konuları tekrar gündeme taşınmasının sebebi ise, Ergen’in İzmirli evli bir iş adamıyla birlikte olduğuna dair haberlerdi.

Peki hırsızın hiç mi suçu yok?

Ben kimsenin tarafında değilim, konunun öznesi olan kişilere eşit mesafedeyim. Lakin konuya bir de köprünün karşı yakasından bakmak istedim.

Tüm bu iddiaların doğru olduğunu varsayalım. Gülben Ergen bu ilişkileri tek başına yaşamadı tabi ki, konunun öznesi olarak bir de beyefendiler vardı.

Bu beyefendilerin bir önceki ilişkisi ile sorunları olup olamadığını, aşkın bitip bitmediğini bilemiyoruz.

Çünkü Ergen’in söz konusu ilişkisi olduğu iddia edilen erkekler her nedense, hiçbir zaman bu ilişkiyi doğrulamadı ve çıkıp konuşmadı.

Taraflardan bir açıklama gelmezse hiçbir zaman da doğruyu bilemeyeceğiz.

Bu konuda kamuoyunun gözü önünde yıllardır yaşanan ve mutlu sonla biten bir beraberlikten örnek vermek istiyorum.

Tüm kamuoyunun yıllardır yakından takip ettiği Şeyma – Acun Ilıcalı ilişkisini örnek vermek istiyorum. Yıllarca herkes erkeğin evli olduğunu ve bu ilişkinin yuva yıkan tarafının sonradan erkeğin hayatına giren kadın olduğunu düşündü.

Ta ki Acun Bey tüm samimiyetiyle ve dürüstlüğü ile gerçeği açıklayana kadar.

İki kişi arasında neler yaşandığını tam olarak hiçbirimiz bilemeyiz. Her ilişkinin dinamiği kendi içindedir. Terk edildim diye yıllarca ağlamak ve  3. Kişiyi suçlamak her zaman kolay olandır.

Seren Serengil’in ve eşim Salkım’ın. Ergen’i suçlamalarına tarafsız bir gözle bakabilmeye çalıştığım için bunları hatırlatıyorum. 

Söz konusu beyefendiler çıkıp bir açıklama yapmadığı sürece, - ki şimdiye kadar yapmadılar. Zaten üzerinden yıllar geçti – gerçeği hiçbir zaman öğrenemeyeceğiz.

Eğer şu anda yapılan haberler doğru ise ve Gülben Hanım evli bir erkeği, o erkek karısına aşıkken ayartmış ve bir ilişkiye başlamışsa, lütfen bu beyefendi çıkıp gerçeği açıklasın ve herkes rahat etsin.

Bu denklemde ya erkek tarafını suçlayalım, ya da Gülben Ergen’i…. En azından doğruyu bilelim. Konu ile ilgili hem bilgi sahibi olalım hem de fikir sahibi. Ve yıllardır 3 kadın arasında süren bu polemiklerde kimin doğruyu söylediğini…

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.