• BIST 95.953
 • Altın 238,851
 • Dolar 5,8268
 • Euro 6,5545
 • İstanbul 15 °C
 • Ankara 12 °C

Helin Avşar... KENDİNE 1 AY YASAK GETİRDİ...

Helin Avşar... KENDİNE 1 AY YASAK GETİRDİ...
Bir çorbacının tuvaletinde seviştiği iddialarıyla magazin gündeminden düşmeyen Helin Avşar, kendine yasak getirdiğini, bir ay dışarı çıkmayacağını, sadece işleriyle ilgileneceğini söyledi.

"Aylardır dışarı çıkmıyorum. Gündüzleri havuza gidip yüzüyorum, akşamları stüdyoya giderek Mert Ekren'le single üzerine çalışıyoruz. Televizyona bir yarışma programı projemiz var onun toplantılarını yapıyoruz. Geçen hafta bir gece dışarı çıktım, başıma gelmeyen kalmadı. Kimsenin beni bu kadar üzmeye hakkı yok. Her genç gibi arkadaşlarımla eğlenmeye çıkıyorum. Ben ayıp bir şey yapmıyorum."

"Ayıp nedir biliyor musunuz, yalan söylemek, iftira atmak, hırsızlık yapmaktır. Bana iftira atıldı. Bu insanları artık Allah'a havale ediyorum. Ama üzgün değilim. Ailem, dostlarım beni biliyor. Fakat şunu anladım ki biraz daha dikkatli olmalıyım. Şimdi kendime yasak getiriyorum. Bir ay dışarı çıkmayacağım. Yeni yayın döneminde televizyona yapacağım yeni projelerle ilgileneceğim."

Helin Avşar, "Paris Hilton'a benzetilmekten nefret ediyorum" dedi.

Helin Avşar, çorbacının tuvaletinde yaşananları Kelebek'e anlattı. Bugüne kadar kendini kaybedecek şekilde asla sarhoş olmadığını belirten Avşar, "Kişi kendinden bilir işi. Bana bu iftirayı atanlar, demek ki bu işleri yapmışlar" dedi. Avşar, Paris Hilton'a benzetilmenin kendine kazanç sağladığını da söyledi.

*"Şarkı Söylemek Lazım" yarışmasındaki o hanım hanımcık Helin Avşar'a son günlerde ne oldu?

- Hiçbir şey olmadı. O yarışmadaki Helin Avşar, tamamen benim. Ama ne yazık ki bazı gazeteci arkadaşlarımız beni olduğumdan çok farklı göstermeye çalışıyor.

*Gazeteciler ne görüyorsa onu çekiyor ama...

- İyi de beni neredeyse alkolik diye lanse edecekler. Böyle bir şey yok. Haftanın yedi günü her kanalda magazin programı var. Her gün aynı görüntü yayınlanıyor. Dolayısıyla insanlar her gece dışarı çıktığımı, içtiğimi zannediyor. Ben her gece içip sarhoş dolaşan biri değilim. Kimse beni böyle lanse edemez.

*Ama geçen haftaki görüntülerde alkollü değil miydiniz?

- Sarhoş değildim, çakırkeyiftim. Aylardır dışarı çıkmıyorum. Çıkarsam da haftada bir gece çıkıyorum. Çünkü arkadaşlarımla eğlenmeyi, gezmeyi seviyorum. Daha önce de söylemiştim, asla bundan vazgeçmeyeceğim.

*Kaç bardak sizi çakırkeyif yapıyor?

- Dört bardaktan fazla içemem, bünyem kaldırmaz zaten. O gece de dört bardak içtim. Dört bardak içince de sadece yürümem değişiyor. Başka bir şey olmuyor.

*Anladım, yani kendinizi kaybetmiyorsunuz...

- Asla! Hiçbir zaman kendimi kaybedecek kadar içmedim. Beni çakırkeyif gören gazeteciler, kızdırmak için, olay çıksın diye saçma sapan sorular soruyor. Sinirleniyorum. Yolumu değiştirmeye çalıştıkça üstüme geliyorlar. Konuşmuyorum, kaçıyorum, "Çok içti, sarhoş" diyorlar. Ayıp! Artık bu kadar abartılmazki.

*Peki göğüs frikiğiniz için ne diyeceksiniz?

- O kıyafetleri göstereyim, o kadar açık değiller. Neden öyle oldu anlamadım. Sanırım hızlı adımlarla yürürken o kaza yaşandı. Bir de yabancı arkadaşlarımın çekiştirmesinden de frikik verdim. Bu arada onların çekiştirmesi yine sarhoş gibi gösterdi.

*Çakırkeyif görüntülendiğiniz zaman kendinize kızıyor musunuz?

- Kendimi seyretmiyorum ki! Seyretmediğim için belki de bir daha yapıyorum. Kendimi izlemekten kaçıyorum. Ama bunların başıma geleceğini bildiğimden, eve gittiğimde mahvoluyorum, kahroluyorum. Sonra kendime yasak getiriyorum. Bir ay dışarı çıkmıyorum. Yine öyle olacak. Ama bundan sonra dikkat edeceğim. Etmek gerekiyormuş yani...

*O gece çorbacının tuvaletinde neler yaşandı?

- Tabii ki hiçbir şey! O geceyi ben size baştan sona anlatayım. Benim yurtdışından misafirlerim geldi. O gece bir arkadaşımın doğum günüydü ve yabancı misafirlerimizle beraber altı kişi önce bir yerde yemek yedik, ardından da Reina'ya eğlenmeye gittik. Sonra karnımız acıktı, geceyarısı çorbacıya gittik. Neden çorbacıya gittik, yabancı misafirlerime işkembe çorbasını tattırmak istedim. Hay tattırmaz olaydım!

*Neden tuvalette o kadar uzun süre kaldınız?

- Benim o gece tek hatam, içkileri karıştırmak oldu. Bu da beni çarptı. Bir de o gece çok yemek yedim. Dolayısıyla çorbacıya gittiğimizde midem acayip bulanıyordu. Ve istifra etmek istedim. Kalktım, tek başıma tuvalete gittim. Fakat kolay kolay istifra edemeyen biri olduğum için tuvalette çok uzun kaldım.

İZZET ANTEBİ'Yİ GÖRMEDİM

*Bu da yanlış anlaşılmalara neden oldu...

- Yanlış anlaşılmaya falan neden olmadı canım. Önce grubumdaki kız arkadaşım geldi, iyi olup olmadığımı sordu. Ben de ona iyi olduğumu, rahatladıktan sonra yanlarına geleceğimi söyledim. Ardından mekanın sahibi tuvalete geldi, "Helin Hanım iyi misiniz, isterseniz soda verelim" dedi. Ben de kendisine "Biraz çıkardım, şimdi kendimi daha iyi hissediyorum" dedim. Birkaç dakika sonra da arkadaşlarımın yanına döndüm. Toplasanız tuvalette 5 dakika geçirmişimdir.

*Aynı çorbacıda olan Berna Arıcı ile Sibel Gökçe, sizin tuvalette seviştiğinizi iddia ettiler...

- Böyle bir şey olabilir mi? Bakın ben o kişileri tanımam bile. Ayrıca çorbacıda da onları görmedim. Ne dükkanda ne de tuvalette biri vardı. Güya kapıyı açmışlar da bilmem ne... Ayıp artık ya, insana bu kadar iftira atılmaz ki! Ben dışarı çıktığımda doğru düzgün yürümeyi planlarken, meğer ne iğrenç bir oyunun içine düşmüşüm. Hatta arkadaşlarımı önden gönderdim ki grup içindeki erkek arkadaşlarımdan biriyle beni yazmasınlar. Onlar önden gitti, ben tek başıma taksiye binerek mekandan ayrıldım. Sonra duyduklarım karşısında şok geçirdim. Bu iğrenç bir iftira.

*Bir başka iddia ise çorbacının tuvaletinde İzzet Antebi ile seviştiğiniz yolunda...

- Onu görmeyeli bir-iki yıl oldu. Onlar mekanda yoktular bile. Kiyi kendinden bilir işi. Demek ki bu iftirayı atanlar bu işleri yapıyor.

*Bütün bu dedikoduyu yayanlar Berna Arıcı ile Sibel Gökçe mi?

- Gazetecilerin bana söylediğine göre, evet onlar bu dedikoduyu çıkarmış. Fakat sonra bana mesaj attılar.

*Ne mesajı attılar?

- Biz böyle bir şey söylemedik diye mesaj attılar. Ama arkadaşlarım da televizyonda konuştuklarını duymuş. Kesin bunlar para karşılığında böyle konuşuyorlar.

*Mahkemeye verdiniz mi?

- Vermeyi düşünüyorum ama verirsem de bu kadınlar daha fazla gündeme gelecek. Onların istedikleri bu zaten. Uzamasını istemiyorum.

*Paris Hilton'la kıyaslanıyorsunuz. Madem bu kıyaslama var, bu kadar gündemdesiniz, para kazanıyor musunuz?

- Paris Hilton'a benzetilmekten hoşlanmıyorum. Birkaç yıl önce yaptığım bir röportajımda Paris Hilton'un iş hayatını kendiminkine benzettiğimi söyledim ama nedense hep özel hayatımı benzetmeye çalıştılar. Sırf bu yüzden başıma olmadık şeyler geliyor. Attığım her adım onunla kıyaslanıyor. Bu kadar gündemde olmaktan para kazanıyor muyum, evet artık kazanmaya başladım. Yani Hilton'la kıyaslanmanın faydasını görmeye başladım. Mesela birkaç gün önce bir otelin tanıtımı için medyanın karşısına çıktım, çok güzel para kazandım. Bundan sonra böyle.

*Ne kadar kazandınız?

- 20 bin dolar... Çıktığım televizyon programlarından da artık para istiyorum. Madem bana bir talep var, ben de para kazanayım bari. Bu iş benim mesleğim oldu artık.

Ne yapayım, evde mi oturayım

*Hülya Avşar "Şimdi içmezse, gezmezse ne zaman yapacak bunları" dedi. Peki perde arkasında neler yaşandı?

- Hiçbir şey... Ablam, arkadaşlarım benim nasıl biri olduğumu biliyor. Beni tek üzen şey, annem rahatsız. Onun bu haberleri duymasını istemiyorum. Boşu boşuna, hiçbir hatam yokken ablam ve annem üzülüyor. Onların üzülmesi beni daha çok üzüyor.

*Hataları tekrar mı ediyorsunuz?

- Hata yok ki tekrar edeyim. Hep aynı şey oluyor. Ben de sıkıldım.

*Hep aynı şey, neden oluyor?

- Ne yapayım? Hayatım boyunca hep evde mi oturayım? Artık bu konular kapansın, çok sıkıldım. Limit falan da koymuyorum kendime. Kimseye hesap vermek zorunda değilim. Yine söylüyorum, ben gencim, şimdi içmeyeceksem, gezmeyeceksem ne zaman yapacağım bunları? Görüyorsunuz, insanlar evlendikten sonra sapıtıyorlar. Bazı şeyleri zamanında yaşamazsanız, ileride yaşamak istersiniz. Bir de benim ruhumda bu var. Gezmeyi, eğlenmeyi seviyorum. Ama bu çılgınca yaşamak değil. Ben asla çılgın değilim. Ben kendini bilerek eğlenen biriyim. Bugüne kadar asla kendimi kaybetmedim, bundan sonra da kaybetmem.

Hayatımda biri olsa belki daha sakin yaşarım

Aradığım sıfatlara sahip bir kişi ile karşılaşamadım. Kalbimi coşturacak biri çıkmadı karşıma. Çok uzun zamandır yeni biriyle tanışmadım. Hep arkadaşlarımla dolaşıyorum. Hayatımda biri olsa belki daha sakin bir yaşantım olur. Çünkü adam gibi bir adam kadını çekip çevirir. İşte ne yazık ki çevremde adam gibi adam yok. Olanlar da evli. Özledim bunu ama şu an sadece iş düşünüyorum. Sırada müthiş projeler var.

 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Magazin Kolik | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.