`İpek Yolu Fashion Week`... TÜRKİYE YOLCULUĞU, BAŞ MANKEN ECE GÜRSEL İLE  BURSA`DA BAŞLAYACAK !..

`İpek Yolu Fashion Week`... TÜRKİYE YOLCULUĞU, BAŞ MANKEN ECE GÜRSEL İLE BURSA`DA BAŞLAYACAK !..

Dünyada bir ilk olan ve 23 ülkede 1 yıl boyunca hareket halinde farklı tarihlerde moda haftaları şeklinde düzenlenen `İpek Yolu Fashion Week` moda etkinliği Türkiye`de de ilk olarak Bursa`da start alacak...

Bir çok ülkede firma ve marka bütünlüğüyle ticari bir pazar oluşturmayı hedefleyen coğrafyafların gerek kültürel, gerekse marka ve tasarımcılarını harmanlamayı hedefleyen projede bir çok ünlü modelde hazır bulunacak.

Marka pazarında ithal ürünler kapsamında gerçek ve uçuk tasarımlar ve konseptler izleyicelere ulaştırıp 'Toptan-Perakende' konusunda aktif görsel-sunum hedefleyen bir projeye dönüşecek.

İlk olarak Tüekiye'de Bursa'da başlıyacak olan proje daha sonra Çorlu, Ankara, İzmir'de de devam edecek.Ülke sıralamasında yavru vatan Kıbrıs'a geçecek olan proje, devamında Hindistan, Japonya, Azerbaycan, Dubai, İran, Rusya, Bulgaristan, Sırbistan, Yunanistan, Makedonya, Kosova, Almanya, Fransa, İngiltere, İsviçre, Norveç, Polonya, Belçikai Finlandiya da devam edecek olup A.B.D finali ile sona erecek ve tekrar ülkemize geri dönecek.

Kıtalar arası moda-ticaret yolu olarak aktiv rol üstlenecek olan projenin ev sahibinin Türkiye'de Bursa olmasıylada ayrıca gurur duyulucak bir konuma gelecek.

Projenin Ana Mimarı ve Organizyonun sahibi olan Emrah Kayihan, bu projeyi uzun yıllar adından çokca söz edilecek bir proje olarak değerlendiriyor.Ayrıca marka geçiş ve tüketici hedef stratejilerinde liderliği ve balistik olarak da merkez ülke olmayı planlanlıyor.

Projenin ilk Bursa tarihi geçtiğimiz günlerde sosyal medyadan 02-03-04 Mayıs 2015 tarihi olarak açıklandı. 3 günlük defile haftasında.3 tasarımcı 12 marka ve bir çok firmanın

eşlik edeceği bir görsel şölene dönüşecek olan defilenin Türkiye sunumlarında baş manken Ece Gürsel olacak ve birbirinden ünlü bir çok yerli yabancı mankenleride defileye eşlik edecek.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.