‘Modanın Şehir Defteri"... ŞEHİR TEMALI ŞIK VE KLAS BİR DEFİLE !..

‘Modanın Şehir Defteri"... ŞEHİR TEMALI ŞIK VE KLAS BİR DEFİLE !..

Kültür Üniversitesi 2015 yılı Moda Tasarımı Programı tarafından Alp Şen İyilik Vakfı ’Alp Şen İyilik Projesi’ yararına Moda ve Hazır Giyim Federasyonu katkılarıyla yapılan ‘Modanın Şehir Defteri temalı defile’ ünlü modellerin sunumu ile gerçekleştirildi

Defilede Tuğçe Sarıkaya, Ebru Ürün, Açelya  Kartal, Sanem Balcı, Yelda Kara, Yağmur Ayaz, Jenya Krivenko, Tuğçe Aral, Özlem Karaoğlu, Seviye İkbal Tulgar, Olga Fabi, Marina Federenko  gibi tanınmış modeller podyuma çıktı.

‘Modanın Şehir Defteri ‘ temalı defilede Samsun’dan, Bolu’ya, Gaziantep’ten Konya’ya, Antalya’dan, Mardin’e kadar tüm bölge ve şehirleri temsil eden kıyafetler,  tasarım bölümü öğrencileri tarafından büyük emek   verilerek hazırlandı.

Koreografisini ve danslarını Asil Çağıl’ın yaptığı defilede, kıyafetlerin  ve tasarımların müziklerle ve ışıklarla uyumu ise izleyenler tarafından büyük bir beğeniyle izlendi. Defilenin finalinde İstanbul kıyafetiyle podyuma çıkan Rektör Prof.Dr. Sıddıka Semahat Demir izleyenlerden büyük alkış aldı.

Defilenin finalinde rektörle birlikte podyuma çıkan 2 tescilli güzel Tuğçe Sarıkaya Ve Ebru Ürün taşıdıkları 50 şer kiloluk gelinliklerle de bu işteki profesyonelliklerini konuşturdular. Defilenin finalinde tüm modellerle öğrenciler hep birlikte podyumda yürüdüler.

 

İŞTE MUHTEŞEM KİYAFETLER

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.