Rihanna... DÜNYACA ÜNLÜ SPOR MARKASININ YÜZÜ OLDU!

Rihanna... DÜNYACA ÜNLÜ SPOR MARKASININ YÜZÜ OLDU!

Puma ve uluslararası ikon Rihanna, 2015 Ocak ayında başlayacak olan ortaklıklarını duyurdu.

Rihanna, Puma'nın Women's Training global marka temsilcisi ve kadın koleksiyonunun Kreatif Direktörlerinden biri olarak, tarzını ve yenilikçi ruhunu Puma koleksiyonlarına katacak.

Puma'nın temsil ettiği her şeyin vücut bulmuş hali olan Rihanna'nın durdurulamaz ruhu, yaratıcı enerjisi, sahne ve sahne dışı hünerleri, Puma markası ile mükemmel bir uyum sağlayacak.

Bu ortaklık sayesinde Rihanna, Puma'nın Women's Training kategorisinin yüzü olacak. Hayranları Puma ve Rihanna'nın spor, fitness ve lifestyle ürünlerine taze, geleneksellikten uzak ve ileri görüşlü bir yaklaşım getirerek; Rihanna'nın kişiliğini, spor sevgisini, ruhunu ve tarzını büyüyen ayakkabı ve giyim koleksiyonlarına aşılayacağına emin olabilir.

Güzellik, moda ve yaşam tarzı trend kalıplarını kırmaya alışkın olan Rihanna, Puma'nın desteği ile birlikte, kişisel dokunuşu ve yaratıcılığını atletik dünyaya da yansıtacak.

Rihanna aynı zamanda bu kategorinin Kreatif Direktörlük rolünü de üstlenerek, 2015 yılı itibariyle koleksiyon üretimine direk etki etmeye başlayacak ve Puma'nın Ürün Tasarım ekibiyle ortak çalışmalara başlayacak.

Bu koleksiyonlar kadınları antrenmanları dönemi ve ötesinde güçlü kılarak, Rihanna'nın çok iyi bilinen özgüveni yardımıyla kadınların bedenlerine ve kendilerine olan güvenlerini tazeleyecek. Rihanna'nın bir diğer rolü ise ünlü Puma klasiklerini yeniden yorumlamak ve yeni stiller yaratarak Puma ürün gamını genişletmek olacak.

Puma ile olan yeni ortaklığı hakkında konuşan Rihanna şöyle söylüyor: 'Gücü ve bireyselliği ön plana çıkaran bir marka ile çalışmak mükemmel bir his. Kreatif Direktör olarak iş birliği yapacak daha iyi bir partner düşünemiyorum. Puma ile birlikte ne tür fikirlerle ortaya çıkacağımızı göstermek için sabırsızlanıyorum.??

Rihanna, Puma'nın Forever Faster marka kampanyasında önemli bir rol oynarak, dünyanın öne çıkan başarılı atletlerinden Usain Bolt ve Sergio Aguero gibi isimlerle beraber marka tanıtım çalışmalarına destek olacak. Puma ve Rihanna ortaklığında, dünyanın farklı yerlerinde birçok fan aktivitesi, tüketici ve satış etkinlikleri gerçekleşecek.

Puma'nın CEO'su Bjorn Gulden'ın konu hakkındaki yorumu: 'Rihanna imzası Puma için harika bir adım. Onun uluslararası profili, çekiciliği, bireyselliği, ve tutkusu - tüm bunlar onu markamız için mükemmel bir temsilci yapıyor. O aynı zamanda Puma'nın değerlerini müthiş bir şekilde yansıtıyor: kendinden emin, cesur, kararlı ve eğlenceli.

Futbolda, koşuda ve motor sporlarındaki güçlü bir portfolyoya sahip olan Puma'nın Women's Training için ilham verici bir partner bulması oldukça önemliydi. Rihanna bizim için doğal bir seçenekti. Onun partnerimiz olmasından zevk duyduk ve markamıza neler katacağını heyecanla bekliyoruz.' oldu.

Puma'nın Global Marka ve Pazarlama Yöneticisi Adam Petrick ise şöyle söylüyor: 'Rihanna dünyanın her yerindeki seyirciye neşe veriyor ama aynı zamanda onları tutku ve hayret içinde bırakıyor.

Puma, onun sıradaki büyük trendi beklemek yerine, olacaklara yön verme çabasına hayran. Rihanna ile kadınları dünya çapında güçlendirebilmek ve güvenlerini tazeleyebilmek için sabırsızlanıyoruz...

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.