ÜNLÜ İSİMLERDEN ANNELER GÜNÜ MESAJLARI!

ÜNLÜ İSİMLERDEN ANNELER GÜNÜ MESAJLARI!

Ünlü isimler Anneler Günü'nü en anlamlı fotoğraf ve mesajlarla sosyal medya hesaplarından kutladı. Kimisi annesiyle olan karesini paylaştı, kimisi ise hem çocuğu hem de annesiyle bir arada olduğu mutlu anları yayınladı.

ALİ SUNAL

alisunal-anne.jpg

"Her gün annellerimizin günü iyi ki varsınız"

AYŞE ARMAN

aysearman-anne.jpg

"Doğurmuş olsun, olmasın, kendini 'anne' hisseden, bütün kadınların (hatta anne gibi şefkatli bütün babaların) Anneler Günü'nü kutlarım."

ÖZLEM YILDIZ

"Her şeyden önce karşılıksız, saf, sevgi, gözlerindeki mutluluk, dokunurken hissettiğin tarifsiz gurur, kendinden sakınmak. Varlığınla can bulan, cana her fedakarlığı yapacak bağlılık, yaradanın bahşettiği en kutsal görev. Anne olan, olamayan, olmak isteyen, ruhu, vicdanı anne hisseden tüm kadınların günü kutlu olsun."

SEÇKİN PİRİLER

"Anne olunca anladım. Sabrı, güçlü olmayı, içimdeki çocuk sevgisini, anne ve çocuk arasındaki inanılmaz güçlü bağları, karşılıksız sevginin ne olduğunu, kendi annemi, sürekli mükemmel bir anne olmaya çalışmayı, gelecek kaygısını, korkuyu ve annelerin hakkının asla ödenemeyecek olduğunu anne olunca anladım.

Herkesin Anneler Günü'nü kutluyorum."

BERFU YENENLER

"Bu Anneler Günü'ne ben de iki erkek çocuk annesi olarak giriyorum.

Gerçekten annem 'anne olunca anlarsın' derdi ama hakikaten öyleymiş. Anne olunca anladım ben de çoğu şeyi...

O yüzden kendini anne hisseden herkesin 'Anneler Günü'nü kutluyorum."

SEDA BAKAN

"Anne olunca anladım ki tek elle birçok işi başarabilirmişim."

TÜLİN ŞAHİN

"Bir anne olarak, ikinci Anneler Günü'mü kutlayan biri olarak, herkesin Anneler Günü'nü kutlamak istiyorum.

Tüm annelerimizi sevgiyle, saygıyla kucaklıyorum; ellerinden öpüyorum.

Ve şunun da altını çizmek istiyorum: Unutmayalım ki her kadın zaten bir anne.

EBRU DESTAN

"İster doğmuş olsun, ister doğmamış olsun, kalbinde, yüreğinde fazlasıyla vicdan, merhamet ve çocuk sevgisi olan bütün hemcinslerimin Anneler Günü'nü kutlarım, büyüklerimin ellerinden öperim.

İnşallah seneye bu hastalıklar bitsin de şöyle sokaklarda özgürce bugünümüzü kutlayalım. Çok sevgiler."

SEDA ÜREN

"Merhabalar ben de bir anne olarak Anneler Günü'nüzü en içten dileklerimle kutluyorum.

Benim gibi annesi hayatta olmayanlara Allah'tan rahmet diliyorum. Anneler Günü'nüz kutlu olsun."

DEMET ŞENER

demetsener-anne.jpg

Başta canım annem Naime Şener olmak üzere; doğurmuş, doğurmamış, yüreğinde annelik duygusunu taşıyan, vicdanlı, güçlü ve sevgi dolu tüm kadınların 'Anneler Günü kutlu olsun.

CANSU TOSUN

Ve ben tekrar çocuk hissettim kendimi... Şımarabilmek ve ne yaparsan yap seni her zaman sevecek... Biliyorsun ya işte o duyguyu çok seviyorum. Şükür... Anneanem gittiğinde "Anne gibisi yokmuş, kimse seni o kadar düşünmüyor" demiştin... Anneler; siz çok ama çok yaşayın ve bırakın biraz da biz sizi şımartalım. Ne güzel bir anneanne oldun.

Benim de ilk 'Anneler Günü'm ve bu kadar önemli bir gün olduğunu daha iyi idrak ettim. Çünkü evet gecen gündüzün birbirine karışabiliyor... Senden daha önemli biri var hayatında ve ne olursa olsun onun için her saniye en güzelini en iyisini diliyorsun ve yapıyorsun. Severek yapıyorsun. Anne, 'Anneler Günü'n kutlu olsun. Marsel teşekkür ederim bana geldiğin ve benim "Asla yapamam" dediğim şeyleri yaptırıp gücüme güç kattığın için... Tüm annelerin ve kendi evladı olmadığı halde etrafındaki tüm evlatlara, canlılara şefkat sevgi ve saygı ile yaklaşan herkesin 'Anneler Günü' kutlu olsun. Şükür...

MERVE ÖZBEY

merveozbey-oglu2x1.jpg

Doğurmuş, doğurmamış, kendi vicdanı ve ruhu anne olan tüm kocaman yürekli kadınların ve bir cana, evlada anne şevkatiyle sarılabilen erkeklerin de 'Anneler Günü' kutlu olsun.

ECE ERKEN

eceerken-anne.jpg

Çok severiz birbirimizi çok da kavga ederiz... Kavga sebeplerimiz bize özel kalsın ama çok saçma şeylerdir, klasik anne-kız kavgası. Engeller falan çocuk gibidir ama 2-3 güne dayanamaz bir şekilde ulaştırır kendine canım annem. Çok şükür ulaşabiliyoruz, Allah eksikliğini hissettirmesin. Oğluşumu büyütürken en büyük yardımcım... Canım annem iyi ki varsın. Sen hep ol da biz hep tartışalım, yeter ki ol... Annesini kaybeden tüm evlatlara sabır diliyorum.

CELİL NALÇAKAN

celilnalcakan-anne.jpg

"Başta canımız annemiz olmak üzere, tüm annelerin gününü kutlar, kıymetli ellerinden öperim. Anneciği bu dünyadan göçmüş olanların hüznünü de düşünerek, kutlama konusunu abartmamanızı tavsiye ederim."

DENİZ SEKİ

"Başta canım annem olmak üzere, tüm annelerin, anne olmak isteyenlerin, annesi yanında olup ellerinden öpebilen, daima kalbinde ve dualarında olan tüm kadınların anneler gününü kutlarım."

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.