YILIN DÜĞÜNÜ BUDUR!

30 yılı aşkın gazetecilik hayatımda birçok önemli kutlamaya ve törene şahit oldum. Birçok kez de “yılın düğünü” diye başlık atmışımdır.

Ancak geçtiğimiz gün katıldığım Tuğçe-Bayram Yıldız çiftinin düğünü, tam anlamıyla “yılın düğünü” oldu.

Tam anlamıyla diyorum, çünkü birkaç yönden özenle düşünülmüş ve hazırlanmış bir düğündü.

Önce sizlere o gece evlenen çifti tanıtayım. Hemen hepinizin yakından tanıdığı ve bildiği Günay Restaurant, eğlence sektörünün lokomotifidir.

En ünlü sanatçılar Günay sahnesine çıkmak ister. İş dünyasının kalbur üstü isimleri de Günay Restaurant’ta eğlenir.

Ancak Günay Restaurant, tek başına bir eğlence merkezi değildir. Günay Restaurant ile birlikte Nanna, Paysage, Nosta Costa, Sahne İstanbul, Etiler My Cabaret, By Balıkçı, Balık Noktası, Synosse Otel, Suite Bosphorus Otel, Bir İhtimal Meyhane, Kulüp İstanbul, Vassiba ve Sait Efendi gibi İstanbul’un en popüler yiyecek-içecek ve eğlence mekanlarının sahibi BVS Group’tur.

İşte “Yılın Düğünü”nde damat, BVS Group Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Yıldız dı.

O gece hayatını birleştirdiği nişanlısı Tuğçe Hanım ise, Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara’nın başarılı bir avukat olan kızıydı.

Bayram Yıldız’ın damatlığı Vakko imzası taşırken, Tuğçe Kara’nın gelinliği dünyaca ünlü yıldızların modacısı Elie Saab imzası taşıyordu.

721-8.jpg

Düğün konseri Ebru Gündeş’ten

Eğlence dünyasının sevilen ve tartışmasız zirvedeki sanatçısı Ebru Gündeş, Tuğçe-Bayram Yıldız çiftinin düğün töreninde muhteşem bir müzik ziyafeti sundu.

Aralıksız yaklaşık bir buçuk saat süren konseri sırasında hem sesi hem de sevilen şarkılarıyla davetlilere çok özel bir gece yaşatan Gündeş, önce genç çifti piste davet edip onlara düğün dansını yaptırdı.

Konserine slow şarkılarla devam eden sanatçı, daha sonra da hareketli şarkılarıyla davetlilere düğün coşkusunu yaşattı.

Ebru Gündeş’in ardından ünlü sanatçı Cenk Eren sahneye çıktı. Eren, söylediği 1-2 şarkının ardından salondaki sanatçıları sahneye davet edip onlara eşlik etti.

Düğünde sahneye çıkan sanatçılar arasında Funda Arar, Kubat, Coşkun Sabah, Umut Akyürek, Oktay Ertuğrul, Faruk Tuncel, Ahmet Selçuk İlkan, Ferman Toprak ve Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir de vardı.

Şıklık yarışı

Yılın düğününe iş, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim katıldı.

Özellikle katılan kadın davetlilerin şıklık yarışına sahne olan düğün törenine; İzzet ve Yasemin Özilhan, Emine ve Tuncay Özilhan, İnci-Yüksel Mermer, Celal Adan, Nihat Özdemir, Orhan Gencebay, Ajda Pekkan, Berrin-Mustafa Süzer, Nurcan-Süleyman Çetinsaya, Nilgün-Oğuz Çarmıklı,  Meral-Bekir Okan, Güngör-Semra Tümay, Beyhan Benardete, İrfan Karakaş, Ali Altınbaş, Sibel Vatandost, Türkan Kıran,  Mehmet Özay, Fatih Kıral, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Ardahan Belediye Başkanı Faruk Demir,-Funda Arar, Polat Yağcı, Fatih Ürek, Selin Ciğerci -Gökhan Çıra, Kubat, Ahmet Selçuk İlkan, Coşkun Sabah, Yalçın ve Gül Şahin, Mehmet Aslan, annesi Arzu  Aslan, Murat Karabova, Serkan Kalkmaz, , Alişan, Deniz Özdaş, Ali Güven, Necati Demirkol, Şahin Eroğlu, Ahmet San, Bülent Seyhan, Esin - Nurcan Sabur, Faruk Tuncel, Talip Öztürk, Gül - Kenan Erçetingöz, Adil Üstündağ, Aras Holding Baran ve İnci Aras, Mehmet - Gülay Kuriş, Hami Mandıralı, Ogün Temizkanoğlu, Prof Dr. Özgür Şamilgil, Tamer Köseoğlu, BJK Başkan Yardımcısı Erdal Torunoğulları,  Ferman Toprak, Cüneyt Arkın’ın oğlu Kaan ve eşi Aslı Cüreklibatur, Güvenç Kurtar, Selçuk Ural, Necati Demirkol, Buket - Yusuf Köksal, Lütfü Sapmaz gibi birçok ünlü isim katıldı. gibi birçok ünlü isim katıldı.

Yıldız Ailesi adına BVS Group Yönetim Kurulu Üyesi Vahit Yıldız ve eşi Burçin Yıldız, davetlileri kapıda karşıladı.

Gecede Medya Dünyasından da ben ve eşim Nihal'in dışında Esin-Nurcan Sabur, Nurettin Soydan, Ali Eyüboğlu, Muammer Kapucuoğlu, Gül-Kenan Erçetingöz, Hakan Solaker, Salih Keçeci, Alper Alp ve Kenan Çınar ilk göze çarpan isimlerdi...

Birbirinden ünlü şahitler

Tuğçe-Bayram Yıldız çiftinin nikah töreni de takdire şayandı.

Çiftin nikah şahitliğini, Türkiye Büyük Millet Meclisi başkanvekili Celal Adan, TFF Başkanı Nihat Özdemir, Ajda Pekkan, Orhan Gencebay, Ahmet Aktürk, Yüksel Mermer, Ali Kırış, Tuncay Özilhan, Menderes Türel yaptı.

Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin tarafından kıyılan nikah sonrasında Yıldız çifti evlilik cüzdanını Süperstar Ajda Pekkan’ın elinden aldı.

Süperstar ve tüm şahitler ömür boyu mutluluklar dilerken Orhan Gencebay ise, “Bir ömür boyu berhudar olun” temennisinde bulundu. Başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kutlama telgrafı olmak üzere onlarca tebrik telgrafı sunucu Merve Akıncı tarafından okundu.

Başta MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından olmak üzere, düğüne gönderilen çiçekler ile otelin önü çiçek bahçesine döndü.

Kusursuz mekân ve organizasyon

Sanat, siyaset, medya ve iş dünyasında çok sevilen Tuğçe-Bayram Yıldız çiftinin düğün töreni, seçilen mekân ve organizasyon olarak da zirvedeydi.

Günay Restaurant gibi İstanbul’un en popüler oteli olan Mandarin Oriental İstanbul Kuruçeşme’de yapıldı.

Daha kaldırılmadığı için yılbaşı süslemeleri olmasaydı da muhteşem bir atmosfere ve boğaz manzarasına sahip olan Mandarin Oriental İstanbul Kuruçeşme’de gerçekleşen düğün töreninin süslemelerini ve davetli organizasyonunu, bu konudaki uzmanlığı ve başarısını defalarca kanıtlamış olan By Mustafa Organizasyon’un sahibi Mustafa Bozkurt yaptı...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.