19-23 ŞUBAT 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

19-25 Şubat Haftası Astroloji Gündemi:

GÜNEŞ; 19 Şubat günü 07:14’te balık burcuna geçiyor.

Zodyak’ın En Merhametli, Sanatçı ve Ruhsal Burçları Balıkları Doğum gününüz kutlu olsun.

Güneş Balık burcunda; Müzik sektörü, sinema sektörü, sanatçılar, yazarlık, yayıncılık, girişimcilik, doktorlar ve denizcilik ön plana çıkarken, gündeme gelecek sanatçılar ve şarkıcılar; Beren Saat, Gülse Birsel, Nejat İşler, Hayko Cepkin, Hande Subaşı, Justin Bieber ve Rihanna. 

MERKÜR; 23 Şubat günü 10:29’da balık burcuna geçecek. Olaylara daha bütünsel bir bakış açısı kazanırken, somut olaylar üzerinden ilerlemek bizi zorlayabilir. Hayal gücümüz artabilir.

24 Şubat’ta Başak burcunda Dolunay bizi aydınlatır. Bu Dolunay, detaylara odaklanma ve hayatımızdaki düzeni yeniden sağlama fırsatı sunuyor. Duygusal ve zihinsel temizlik yapmanın tam zamanı. İhtiyacımız olmayanları bırakalım ve hayatımıza sadece bizi besleyenleri alalım. 

Satürn ile karşıt (uyumsuz) açıda, Jüpiter ile üçgen (uyumlu) açıda gerçekleşecek bu Dolunay. Zorluklarla gelen kolaylıklar yaşanabilir.

(Yükselen burcunuzu okumayı unutmayın.)

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

Koç burcu 19/25 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 6.evinizde. İş sorumluluklarımız, günlük görevlerimiz, rutinlerimiz, düzenli olarak yaptığımız/yapmamız gerekenler gündeminizden olabilir. İş dışında da genel olarak günlük düzenimiz, yaşam düzenimiz bu evin konusu. İstirahat etmek isteyebilirsiniz. Birkaç gün rutinlerinizin dışında olabilirsiniz. Günlük düzeninize ara vermeniz gerekebilir.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

Boğa burcu 19/25 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 5.evinizde. Bir hobiniz işe dönüşebilir. Bir hobinizi iş olarak yapmaya başlayabilirsiniz. Bu keyfi bir seçim de olabilir, böyle de gerekebilir. Kendinize gelir akışı yaratmak ya da ikinci/üçüncü bir gelir kapısı açmak için de yapabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için konusu gündeme gelebilir. Bir sağlık konusu, bir tedavi gerekliliği, bir kontrol, bir inceleme gerekiyorsa muayene olabilirsiniz, kontrollerinizi yaptırabilirsiniz. Sağlık bir başak temasıdır. Ufak tefek sağlık sorunları, üşütmeler, ateşlenmeler, vb olabilir dolunaya yakın günlerde. Yetişkin yaşta çocuklarınızın yaşam düzenleri, okulları, işleri, çalışma hayatlarıyla ilgili konular olabilir. Yeni planları, kararları olabilir çocuklarınızın.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER 

İkizler burcu 19/25 Şubat haftası yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 4.evinizde. Düzen değişiklikleri olabilir. Daha iyi bir düzen kurmak için, var olanı değiştirmek gerekebilir. Yerleşim, yer değişikliği, ev değişikliği konuları olanlar için hareketli bir zaman diliminde olabilirsiniz. Ev içinde ilgilenmeniz, tamiratını, bakımını yaptığınız gerekenlerde olabilir. Evinizde çalışanlarınız varsa, yardım aldığınız kişiler. Memnun olmadığınız kişileri değiştirmek isteyebilirsiniz. Yeni bağlantılar kurabileceğiniz bir zaman.

 

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ  

Yengeç burcu 19/25 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 3.evinizde. Kardeşlerinizin iş hayatında değişimler olabilir. Bir iş değişikliği yapabilirler. Yakın çevre içinde bir sağlık, hastane, operasyon, istirahat konusu da olabilir. Bir yakınınız bir sağlık konusunu yoluna koyabilir. Ziyaret edebilirsiniz. Evinde, istirahat sürecinde yardımcı olabilirsiniz. Başak etkisiyle sağlık konularının da gündeme gelebileceği bir dolunay.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN

Aslan burcu 19/25 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 2.evinizde. Finansal konularda farkındalıklar getirebilir. Kazançlarınız, harcamalarınız, neye ne ölçüde bütçe ayırdığınız, varsa israf noktaları, varsa tasarruf yapabileceğiniz, bütçenizi dengeleyebileceğiniz fırsat noktaları. Para kazanımlarında yeni kararlar alabilirsiniz. Birikim, yatırım konularında farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Her zaman kenarda bir maddi güvencenin duruyor olmasının önemini fark edebilirsiniz. Bunlar sert deneyimlerle olmak zorunda değil. Hatta kişisel deneyimlerle de olmak zorunda değil. Sohbetler, konuşmalar içinde de doğabilir bu farkındalıklar. Sağlık, bedensel iyilik, düzen, yaşam düzeni, konforunuzu artırmak için yapacağınız bir alışverişte olabilir.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

Başak burcu 19/25 Şubat haftası burç yorumum şu  şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 1.evinizde. Dolunaylar bitiş sembolüdür. Bir şeyleri bitirmeye, sonlandırmaya karar verebilirsiniz. Size iyi gelmeyen bir ortam. İçinde mutlu olmadığınız bir ilişki, bir arkadaşlık. Hayatınızdan çıkarmanız gerekenler. Bırakmanız gereken bir alışkanlık olabilir. Duygusal ihtiyaçlarla tutunduğunuz, sizin için doğru olmadığını bildiğiniz halde hayatınızda tuttuklarınız. Kendiniz için iyi bir karar alabilirsiniz.

 

TERAZİ / YÜKSELEN TERAZİ

Terazi burcu 19/25 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 12.evinizde. İç dünyanızda şifalandırmaya ihtiyaç duyduklarınız için bir destek geliyor. İç dünyanızda bir şeylerin sizi çok yorduğunu düşünüyorsunuz belki. Belki zihninizden atamadığınız düşünceler, ruhunuzdan atamadığınız duygular var. Bunlar bir pik yapabilir. Öfkeler yüzeye daha çok çıkabilir. Artık bu halden çıkmak isteyebilirsiniz. Sadece duygusal ve soyut olarak düşünmeyin. Hayatınızdan çıkması gereken kişiler, ortamlar, konular varsa buraları elden geçirmeniz gerekebilir.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

Akrep burcu 19/25 Şubat haftası  burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 11.evinizde. İşinizde ekip arkadaşlarınız ile ilgili konular, sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla ilgili konular gündeminizde olabilir. Özellikle işinizde takım arkadaşlarınızla, ekibinizle ilgili konularınız olabilir. Ekip içinde yeniden bir iş bölümü yapılabilir. Bu değişim, bir tatsızlık, bir tartışma üzerine yapılabilir. Müşterilerden, sunduğunuz hizmeti alanlardan olumsuz geri bildirimler gelebilir. Bunlar üzerine hizmetlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda da iletişimlere dikkat etmeniz gerekebilir bu günlerde. Kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz ve bu size çok iyi gelebilir.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

Yay burcu 19/25 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 10.evinizde. İşiniz, kariyeriniz, üstleriniz, yönetici ve patron figürleri, otorite bağlantılı konular gündemleriniz olabilir. Bu konularda öfkelenebilirsiniz. Kendi işinize sahipseniz bir takım problemlerle uğraşabilirsiniz.Pürüzlü durumlar yaşanabilir. Ama bunlar farkındalıklara ve iyi değişimlere vesile olabilir. Sorunlar olabilir ve size değiştirmeniz gerekenleri gösterebilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

Oğlak burcu 19/25 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat : Başak Burcunda Dolunay 9.evinizde.‘Bu şey bana iyi gelmiyor. Bunu artık hayatımda istemiyorum’ Bir aydınlanma yaşayabilirsiniz. İyi ve doğru olmayan bir şeye set çekebilirsiniz. Başka şehir ve ülkelerle iş bağlantılarınız varsa, bu alanda aksayan şeyler oluyorsa, ne yönde değiştirmeniz gerektiğini fark ettirecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Neyi değiştirmeniz gerektiğini görebilirsiniz.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA  

Kova burcu 19/25 Şubat haftası   burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat: Başak Burcunda Dolunay 8.evinizde. Parasal konular, yasal boyutu olan paralar, tazminat, vergi gibi konular, krediler, kredi kartları, borçlar gibi temalar üzerinden gündemleriniz olabilir. Bir ödemeyi yapmanız gerekebilir. Erteleme olanağı olmayabilir. Bir kaynak bulmanız gerekebilir. Dolunay tamamlanmak demektir. Ailenizden destek alabilirsiniz. Hak edilmiş bir parayı, bir resmi hakkınızı (örneğin nafaka) alabilirsiniz. Bir alacağınızı tahsil edebilirsiniz.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

Balık burcu 19/25 Şubat haftası burç yorumum şu şekildedir; 24 Şubat: Başak Burcunda Dolunay 7.evinizde. Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklı işler, birlikte yapılan işler, rehberlikler, danışmanlıklar, koçluklar, bize yol gösteren kişiler, yolumuza eşlik eden kişiler ile bağlarınızın/bağlantılarınızın içinde dönüşümler olabilir. Bitmesi gereken diyaloglar bitebilir. Devam edecek de olabilirler ama bir yapılandırma gerekiyor olabilir. Bu ilişkiler içinde rahatsızlık duyduğunuz şeyleri ifade etmek isteyebilirsiniz. Bunlar dışında eşinizin/partnerinizin bir sağlık durumu gündeme gelebilir. Bir muayene, bir doktor kontrolü konusu olabilir. Danışmanlık alacağınız bir konu olabilir. Herhangi bir alanda bir uzmanla çalışıyorsanız, çalıştığınız kişiyi değiştirmeniz de mümkün.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.