21-27 AĞUSTOS 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu:

Merkür retrosu, iletişim, seyahat, teknoloji ve anlaşmalarla ilgili konularda bazı zorluklar ve gecikmeler getirebilir. Bu dönemde iletişimde karışıklıklar, yanlış anlamalar ve iletişim araçlarında sorunlar yaşanabilir. Seyahat planlarınızda aksaklıklar ve gecikmeler olabilir, bu yüzden dikkatli olmanız önemlidir. Anlaşmalar yaparken detaylara dikkat etmeli ve her şeyi netleştirmelisiniz.

Bu retro dönemi aynı zamanda geçmişteki konuların tekrar gündeme gelmesi ile ilgilidir.

Bu süre zarfında elektronik eşya veya  alet  alacaksanız almayın ve 15 Eylül sonrasını bekleyin.. 

Bu süre zarfında alınan elektronik aletlerde sorun yaşayabilirsiniz.

Bilginiz Olsun ..

Merkür İleri Harekette: 16 Eylül 2023 23:21 (8 derece Başak)

23 Ağustos 2023’te Güneş Başak burcuna geçiş yapacak. Yaz aylarını da geride bırakıyor, sonbahar ekinoksuna hazırlanıyoruz. Tüm Başakların doğum günleri kutlu olsun yeni yaşınız size bereket ve güzellikler getirsin.  Bu evrelerde ağustos böceği yerine karınca olmak bize avantaj getirir. Çalışmak, işimize gücümüze ve verime odaklanmak tutulmalar dönemi geldiğinde elimizi güçlendirecektir. Güneş bu burçta 23 Eylül 2023’e kadar

Mars 27 Ağustos – 12 Ekim 2023 arasında Terazi burcunda seyahat edecek. Cesur bir yerleşim değildir, hareket etmek isterse karşı taraftan onay veya yönlendirme bekleyebiliriz. Elini taşın altına koymakta zorlanabiliriz. İyi bir müzakerecidir, ancak sadece bunu zaman kazanmak, kötü görünmemek veya bir karar almaktan kaçınmak için yapabiliriz.

21-27 AĞUSTOS 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

 

KOÇ / YÜKSELEN KOÇ

20-27 Ağustos tarihleri arasında Koç burcu için astrolojik yorumlar şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu, bu dönemde iletişimde ve düşünce süreçlerinde bazı zorluklar yaşanabilir. Retro hareketi, iletişimde karışıklıklara, yanlış anlamalara ve teknik aksaklıklara neden olabilir. özellikle kişisel girişimlerde ve yeni başlangıçlarda dikkatli olmayı gerektirebilir.

Bu dönemde, iletişimde hızlı kararlar vermek yerine daha dikkatli ve sabırlı olmak önemlidir. İletişim araçlarında teknik sorunlar yaşan

Enerjinizin düşük olabileceği bir döneme işaret ediyor. Bu süreçte kendinizi daha yorgun hissedebilir, motivasyon eksikliği yaşayabilirsiniz. İşlerinizi hızlı bir şekilde halletmek yerine daha yavaş ilerlemek isteyebilirsiniz. Bu dönemde bedensel ve zihinsel olarak dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ancak, bu hantallık dönemi sizin için bir fırsat olabilir. Yavaşlama ve dinlenme sürecinde, kendinizi daha iyi tanıma ve içsel dönüşüm için zaman ayırabilirsiniz. Kendi ihtiyaçlarınıza odaklanmak iyi gelebilir.

Aşk hayatınız için göze almanız gereken konular var nasıl olsa ben bu durumu hallederim diyerek görmezden gelmeniz ileride sorun yaratabilir. Aile içerisinde karşınıza çıkan problemleri eşiniz ile veya sevgiliniz ile çözmek size daha iyi gelecektir. İlişki içerisinde birbirinize verdiğiniz değeri görmek için güzel bir olayla karşılaşacaksınız. Bu olay sizin için bir dönüm noktası olabilir ve kafanızda yer alan soru işaretlerinin gitmesi için oldukça yararlı olacak.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşti ve sizi zorlayan konulara karşı direncinizi biraz daha yükseltmeniz gerekebilir. Özellikle size karşı cephe alan kişiler varsa bunlara karşı güzel bir cevap verebilme fırsatı elde edeceksiniz.

 

BOĞA / YÜKSELEN BOĞA 

20-27 Ağustos tarihleri arasında Boğa burcu için haftalık burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos tarihinde Merkür retrosu: Bu dönemde iletişimde ve zihinsel aktivitelerde bazı zorluklar yaşanabilir. Boğa burcu, sabit bir burç olduğu için değişikliklere karşı dirençli olabilir. Retro dönemlerinde genellikle iletişimde aksamalar, teknik sorunlar ve anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bu süreçte, özellikle finansal konularda dikkatli olmak ve acele kararlar almamak önemlidir. Boğa burcu, maddi güvenlik ve istikrarı önemser, bu nedenle bu dönemde finansal planlamaları gözden geçirmek ve gerektir.

Bu hafta, aile ve ev konularına odaklanmanız gerekebilir. Evinizle ilgili konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Aile üyeleriyle daha fazla vakit geçirmek, evinizde düzenlemeler yapmak veya aileyle ilgili konuları çözmek için uygun bir zaman olabilir.

Bu hafta, hobilerinize zaman ayırabilir, sanatsal projeler üzerinde çalışabilirsiniz.

İlişkiler ve ortaklıklarla ilgili konular ön planda olacak. İlişkilerinizde dengeyi sağlamak ve uyumlu bir şekilde ilerlemek için çaba harcamanız gerekebilir. İşbirlikleri ve ortaklıklarınızda iletişim ve anlayış önemli olacak. Karşınızdaki kişilerle empati kurarak, onların ihtiyaçlarını anlamaya çalışmalısınız.

Aşk hayatınız ile bugüne kadar var olan sorunları bir kenara bırakacaksınız. Bu hafta içerisinde karşınıza çıkacak olan sorunlar hayatta daha mühim problemlerin olduğun gösterecek ve partneriniz ile birbirinize daha da bağlanacaksınız. Çevrenizde yer alan insanların ilişkinize olumsuz bakış açısı sizi bu sıralar biraz rahatsız edebilir. Bu yüzden de bu insanlara karşı daha ciddi bir tutum içerisine girebilirsiniz. Bu durum sizin eski çizginizden çıkmanıza neden olsa durumdan rahatsız olmamalısınız.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekti hayatınızdaki sorunlara karşı bakış açınız değiştirdi. Sizi olumsuz etkileyen durumların karşında ezilmekten veya kaçmaktansa sorunların üzerine gideceksiniz.

 

İKİZLER / YÜKSELEN İKİZLER

20-27 Ağustos tarihleri arasında İkizler burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu ikizler burcunda gerçekleşecek. Bu dönemde iletişim, teknoloji ve seyahat konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Merkür retrosu genellikle iletişimde aksaklıklara, yanlış anlaşılmalar ve teknik sorunlara neden olabilir. İkizler burcunda gerçekleştiği için, özellikle ikizler burcu olanlar bu etkiden daha fazla etkilenebilirler.

Bu dönemde iletişimde dikkatli olmak ve söylemek istediklerimizi net bir şekilde ifade etmek önemlidir.

Bu hafta, iletişim ve sosyal ilişkiler ön planda olacak. İletişim becerilerinizin ve zekanızın ön plana çıkacağı bir dönemdesiniz. İş hayatında yeni projeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İşbirlikleri ve ortaklıklar da bu dönemde önem kazanacak. Ancak, dikkat etmeniz gereken nokta, aceleci davranmamak ve detayları gözden kaçırmamaktır.

Aşk hayatında ise duygusal bir dönem geçirebilirsiniz. İlişkilerde iletişim ve anlayış önemli olacak. Bazı pişmanlıklarınız karşınıza çıkabilir. Partnerinizden gizlediğiniz konular varsa eğer bu konuları bu ay içerisinde onunla paylaşmak isteyebilirsiniz. İlişki içerisinde size nasıl davranılmasını istiyorsanız sizde her seferinde o şekilde davranmaya özen gösteriyorsunuz ve bu davranışınızın karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. İlişkisi olmayan İkizler burçları bu ay içerisinde şanslı olacaksınız. Uzun zamandan beri aklınızda olan bir kişi varsa onunla birlikte yeni bir aşka adım atabilirsiniz.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve sıradanlık size göre değil ve bunun daha da farkına varacaksınız. Kendiniz ile ilgili yapmak istediğiniz değişimler sayesinde güzel bir enerjiye sahip olabilirsiniz.

 

YENGEÇ / YÜKSELEN YENGEÇ 

20-27 Ağustos tarihleri arasında yengeç burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu: Bu dönemde iletişim, teknoloji ve seyahat konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Yengeç burcu, duygusal ve hassas bir burç olduğundan, iletişimdeki aksamalar daha fazla hissedilebilir. Bu dönemde, duygusal konuları net bir şekilde ifade etmek ve iletişimdeki yanlış anlamaları önlemek önemlidir.

Merkür retrosu ayrıca seyahat planlarınızı etkileyebilir. Uzun yolculuklar veya seyahatlerde gecikmeler, iptaller veya iletişim sorunları yaşanabilir.

Bu hafta, duygusal olarak biraz dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. İçsel dünyanızda bazı karmaşalar ve belirsizlikler olabilir. Ancak, bu dönemde kendinizi daha iyi anlamak ve duygusal dengeyi sağlamak için fırsatlar da bulunmaktadır.

İletişim konularında dikkatli olmanız gereken bir hafta olabilir. Özellikle aile ve yakın çevrenizle iletişimde bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Anlaşmazlıkların çıkabileceği durumlarda sakin kalmaya çalışmalı ve empati yapmaya özen göstermelisiniz.

Bugüne kadar sınanmalarınız oldu bunlar artık yavaş yavaş bitmeye başlayacak. ilişki içerisinde belirli olmayan durumlar kendiliğinden oturmaya başlayacak ve artık rahat bir nefes alabileceksiniz. Partneriniz ile birlikte atlatacak olduğunuz veya atlatmış olduğunuz zorlayıcı olayların her biri ilişkinizin daha da kuvvetlenmesine yardımcı oluyor bu yüzden isyan etmemelisiniz.

Yeni Ay gerçekleşti ve geçmişte yaşamış olduğunuz sıkıntıları bir kenara bırakacak ve geleceğiniz için belirsiz olan konulara odaklanacaksınız.

 

ASLAN / YÜKSELEN ASLAN 

20-27 Ağustos tarihleri arasında aslan burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu  gerçekleşecek. Bu geri hareket, iletişim, düşünce ve seyahat konularında bazı zorluklar getirebilir. Aslan burcu, kendini ifade etme, yaratıcılık ve liderlikle ilişkilendirilirken, Merkür retrosu bu alanlarda bazı aksaklıklara neden olabilir.

Bu dönemde iletişimde karışıklıklar, yanlış anlamalar ve iletişim araçlarında teknik sorunlar yaşanabilir. Düşüncelerinizi net bir şekilde ifade etmekte zorlanabilir ve başkalarının da sizi anlamasını bekleyebilirsiniz. Seyahat planlarında aksaklıklar, iptaller yaşanabilir.

Kariyerinizde değiştirmeniz gereken bazı durumlar var. Özellikle sizi tedirgin eden her ne varsa bunları aşmaya çalışacaksınız. Patronlarınızla veya ortağınızla konuşurken biraz daha sakin bir şekilde konuşmaya ihtiyacınız var. Aksi ve öfkeli bir şekilde yaklaşırsanız bunları rahatlıkla aşabilirsiniz. Sağlığınız için vermiş olduğunuz çabaların karşılığını alabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Kendinize göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka sayesinde iyileşmeler yaşayacaksınız.

Aşk hayatınız ile ilgili konuları etrafınızdaki insanlara çok fazla anlatmamalısınız siz her ne kadar dertleşmek için konuşmak isteseniz de partneriniz sizi bu konuda anlamayabilir. Eşiniz ilişki içerisinde yaşanan sorunların iki kişi arasında kalmasına önem veriyor. İlişkisi olmayan Aslan burçları ise bu ay içerisinde size duygularını açmak isteyen bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişinin kim olduğunu anlayınca çok fazla şaşırabilirsiniz çünkü beklemediğiniz bir kişi olabilir.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve iş hayatınız ile ilgili ilerlemek için güzel bir fırsat elde edebilirsiniz.

 

BAŞAK / YÜKSELEN BAŞAK

20-27 Ağustos tarihleri arasında başak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu Başak burcunda gerçekleşecektir. Bu dönemde iletişim, düşünce ve seyahat konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Başak burcu analitik ve detaycı bir enerjiye sahiptir, bu nedenle Merkür retrosu sırasında detaylara daha fazla dikkat etmek önemlidir. İletişimde karışıklıklar, yanlış anlamalar ve iletişim araçlarında teknik sorunlar ortaya çıkabilir. Ayrıca, seyahat planlarında aksaklıklar ve gecikmeler yaşanabilir.

Bu dönemde, özellikle iş hayatında ve günlük rutinlerde daha fazla dikkatli olmanız gerekebilir.

Başak burcu insanları için biraz zorlu olabilir. İş ve kariyer konularında bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle, iş yerindeki rekabet ve stres sizi zorlayabilir. Ancak, sabırlı ve disiplinli bir şekilde çalışarak bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Aile ve ev hayatınızda ise daha sakin bir dönem geçirebilirsiniz. Evdeki sorumluluklarınız artabilir ve aile üyeleriyle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Bu dönemde, evinizde rahatlamak ve dinlenmek için zaman ayırmak önemlidir.

Sağlık konusunda ise dikkatli olmanız gereken bir dönemdesiniz.

Aşk hayatınız ile ilgili artık almanız gereken bazı karalar var. Sizi mutsuz eden ve ilişki içerisinde umutsuzluğa iten konuları ele almanız gerekebilir. Partnerinize ne kadar dürüst oluyorsanız kendinize de bir o kadar dürüst olmanız gerekiyor. Emin olmadığınız konular varsa ve partnerinize karşı güven eksikliğiniz varsa bunları aşmadan yeni bir adım atmamalısınız. Her atacağınız yeni bir adım sizi işin içinden çıkılmaz bir duruma getirebilir.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve ders almanız gereken bazı konular var. Bunlar geçmişten gelen konular olabilir. Daha önce yaşamış olduğunuz olaylardan almanız gereken almadıysanız tekrar yaşayabilirsiniz.

 

TERAZi / YÜKSELEN TERAZİ 

20-27 Ağustos tarihleri arasında terazi burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos tarihinde Merkür retrosu: Bu dönemde iletişimde ve düşünce süreçlerinde bazı zorluklar yaşanabilir. Terazi burcu, denge ve adalet arayışıyla bilinirken, Merkür retrosuyla birlikte bu denge ve adalet konularında bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. İletişimde yanlış anlamalar, karışıklıklar ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Özellikle ilişkilerde ve ortaklıklarda dikkatli olmak önemlidir.

Bu dönemde karar verme süreçleri de etkilenebilir. Detayları gözden kaçırma, yanlış bilgi alışverişi veya karış

Bu dönemde, ilişkilerinizde denge ve uyum arayışı içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizde daha fazla anlayış ve uzlaşma sağlamak için çaba gösterebilirsiniz. Aynı zamanda, kendinizi ifade etme ve duygusal ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda da daha dikkatli olmanız gerekiyor.

İlişkide yer alan sorunları paylaşmak yerine kafanızda kurup durmak sizi bir yere getirmez. Cesaretinizi toplamalı ve açık bir şekilde partnerinizle konuşmalısınız. Eşinizin yada sevgilinizin bu ay içerisinde iş hayatında sorunları olabilir ve sizden destek almak isteyebilir. Sorunları bir kenara bırakarak içinizden geldiğince onun yanında olmaya çalışırsanız ilişkiniz manevi anlamda güzel bir boyut kazanacaktır. Aksi halde sizin onu yeteri kadar düşünmediğinizi hissedebilir.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve artık ne istediğinizi bilmeniz gerektiğini anlayacaksınız. Siz her ne kadar çok yönlü bir insan olsanız da artık tek bir şeye odaklanarak ilerlemeniz gerektiğini anlayacaksınız.

 

AKREP / YÜKSELEN AKREP 

20-27 Ağustos tarihleri arasında akrep burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu gerçekleşiyor. Bu dönemde iletişim, teknoloji ve seyahat konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Akrep burcu, derinlikli ve gizemli bir enerjiye sahiptir, bu nedenle bu retro döneminde duygusal ve zihinsel olarak daha yoğun bir süreç geçirebilirsiniz.

Merkür retrosu, beklentilerinizi yönetmek ve iletişimde dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelir. Özellikle aile ve evle ilgili konularda iletişimde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu dönemde evdeki ilişkilerde anlayışlı olmak gerekiyor.

Akrep burcunda gerçekleşen bir enerji dönemi yaşanacak. Bu dönemde, duygusal ve tutkulu bir atmosfer hakim olacak. Akrep burcunun derinliklerine inme isteği artacak ve gizli konular, sırlar ve dönüşüm üzerine odaklanma eğilimi göstereceksiniz.

Bu dönemde, ilişkilerde yoğun bir duygusal bağ kurma eğilimi olabilir. İlişkilerde güven ve sadakat önem kazanacak. Aynı zamanda, cinsel enerjiniz yükselebilir ve tutkulu bir şekilde bağlanma isteği hissedebilirsiniz.

Aşk hayatınız ile ilgili sorunlarla yüzleşmenin vakti geldi. Siz her ne kadar sorunları görmezlikten gelseniz de partneriniz sizin gibi düşünmüyor olabilir. İlişkide kim haklı kim haksız gibi yaklaşımları bir kenara bırakarak empati kurarak sorunu çözmeye çalışmalısınız. İlişki içerisinde her iki tarafında birbirinin özgürlüğünü kısıtlamaması lazım. Birlikte vakit geçirmek keyifli olsa da biraz kendi arkadaş çevrelerinize zaman ayırmalısınız. İlişkisi olmayan Akrep burçları daha fazla yalnız kalmak istemeyebilirsiniz ve aklınızda olan bir kişiye açılabilirsiniz.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve eğitim hayatınızı veya iş hayatınızı geliştirmek için yeni etkinliklere, seminerlere ve eğitimlere katılabilirsiniz. Kendiniz için alacak olduğunuz kararları uygulamak için beklememelisiniz.

 

YAY / YÜKSELEN YAY

20-27 Ağustos tarihleri arasında yay burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu gerçekleşecek. Bu dönemde iletişim, seyahat ve teknoloji konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Merkür retrosu genellikle iletişimde aksaklıklara, yanlış anlaşılmalar ve iletişim araçlarında sorunlara neden olabilir. Yay burcu ise genellikle genişleme, keşif ve özgürlük arzusuyla ilişkilendirilir.

Bu dönemde, iletişimde dikkatli olmak ve söylediklerimizi iyi düşünmek önemlidir. Yanlış anlaşılmaların önüne geçmek için net ve açık ifadeler kullanmamız gerekebilir. 

Bu dönemde, Yay burcunun özelliklerine uygun olarak, macera, özgürlük, keşif ve genişleme enerjileri ön plandadır. Yay burcu, genellikle iyimserlik, cesaret ve açık fikirlilikle ilişkilendirilir.

Bu dönemde, kendinizi daha cesur ve risk almaya daha yatkın hissedebilirsiniz. Yeni deneyimlere açık olabilir ve hayatınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Seyahat etmek, yeni yerler keşfetmek veya farklı kültürlerle etkinlikler yapmak isteyebilirsiniz.

Aşk hayatınızda yer alan sorunların sonucunda çok fazla yorulduğunuzu hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken içinize atmış olduğunuz sorunları dışarıya aktarmak ve bunun sonucunda kesin bir karar vermek. Uzun süreli bir ilişkiniz varsa ayrılık düşüncesi size korkutucu geliyor olabilir ama bazı şeylerin bir süre sonra alışkanlık yaptığını unutmamalı ve ona göre karar vermelisiniz. Yalnız olan Yay burçları ise bu ay içerisinde de biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve işiniz ile ilgili parasal anlamda kazanç sağlamak için daha kendinizden emin adımlarla ilerleme yapmanız gerekecek. Güvenmediğiniz kişilerle iş yaparsanız işin sonucunda durumlar sizi üzebilir.

 

OĞLAK / YÜKSELEN OĞLAK

20-27 Ağustos tarihleri arasında oğlak burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu  gerçekleşiyor. Bu dönemde iletişim, seyahat ve teknoloji konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Oğlak burcu, disiplinli ve planlı bir yapıya sahiptir, bu nedenle geri hareket döneminde daha fazla dikkatli olmanız gerekebilir. İş hayatında iletişim sorunları, anlaşmazlıklar veya gecikmeler yaşanabilir. Seyahat planlarınızda aksaklıklar olabilir veya teknolojik araçlarınızda sorunlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde önemli belgeleri veya sözleşmeleri imzalamadan önce dikkatlice inceleyebilirsiniz.

Oğlak burcunda gerçekleşen bir enerji dönemi yaşanacak. Bu dönemde, iş ve kariyer konuları ön planda olacak. Oğlak burcu, disiplinli ve hırslı bir yapıya sahiptir, bu nedenle bu hafta boyunca hedeflerinize odaklanmak ve çalışmalarınızı planlı bir şekilde ilerletmek önemli olacak.

İş hayatında başarı elde etmek için sabırlı ve kararlı olmanız gerekecek. Bu dönemde, iş projelerinizi tamamlamak, sorumluluklarınızı yerine getirmek ve profesyonel ilişkilerinizi güçlendirmek için fırsatlar bulabilirsiniz.

Aşk hayatınızı ilgilendiren sorunların üzerine kafa yormalısınız. Nasıl olsa geçer diye düşündüğünüz ve kapatmaya çalıştığınız konular ilerleyen zamanlarda tekrar karşınıza çıkabilir. Eşinize veya sevgilinize olan güven eksikliğiniz başkaları tarafından da fark edilebiliyor. Bu yüzden bu problemi partneriniz ile aranızda en kısa sürede aşmaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Oğlak burçları ise yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi yeterince hazır hissediyorsunuz bu yüzden hayatınıza yeni birini alabilirsiniz.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve ikili ilişkilerde yaşamış olduğunuz anlamsızlıklara netlik getirileceksiniz. Karşı tarafın tam olarak ne istediğini bilmemek sizi biraz yormuş olabilir.

 

KOVA / YÜKSELEN KOVA 

20-27 Ağustos tarihleri arasında kova burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu  gerçekleşiyor. Bu dönemde iletişim, teknoloji ve seyahat konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Merkür retrosu genellikle iletişimde aksaklıklara, yanlış anlamalara ve teknik sorunlara neden olabilir. Kova burcu, yenilikçi ve ileri görüşlü bir burç olduğu için bu dönemde fikirlerinizi ifade etmek ve projelerinizi ilerletmek için daha fazla çaba sarf etmeniz gerekebilir.

Bu dönemde, iletişim araçlarınızda teknik sorunlar yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınızda veya telefonunuzda beklenmedik hatalar ortaya çıkabiliyor.

Bu hafta, sosyal ilişkilerinizde ve grup etkinliklerinde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizdeki insanlarla daha fazla etkileşim içinde olabilir ve yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ayrıca, birlikte çalıştığınız ekiplerde liderlik becerilerinizi sergileme fırsatı bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise, projelerinizde ilerleme kaydedebilir ve başarılar elde edebilirsiniz. Ancak, dikkatli olmanız gereken nokta, aceleci davranmamak ve detaylara özen göstermeniz gerekmektedir.

İş hayatınızı ilgilendiren bazı atladığınız detaylar var bu detaylar bu ay içerisinde karşınıza çıkabilir. Yapacak olduğunuz işlere karşı biraz daha özverili olursanız pozisyonunuzda yükselmeye o kadar da yakın olursunuz. İş arkadaşlarınız ile aranızda oluşan rekabet zaman zaman sizi rahatsız etse de bu durum daha verimli çalışmanıza neden olacak. Patronlarınız varsa onlara kendinizi göstermek için güzel bir fırsat yakalayabileceksiniz. Fiziksel sağlığınız için kendinizi daha az yormalı ve dinlenmeye çalışmalısınız.

Aşk hayatınıza sürekli dahil olmak isteyen bazı kişiler var siz her ne kadar ilişkinizde yaşamış olduğunuz detayları kimsenin bilmemesini isteseniz de partneriniz bu şekilde davranmıyor olabilir. Onunla bu konuyu açık bir şekilde konuşmaya çalışmalısınız. İlişkisi olmayan Kova burçları Ağustos ayında sizi yeni aşklar bekliyor olabilir. Katılacak olduğunuz etkinlikler sayesinde yeni insanlarla tanışacak ve sizi etkileyen bir kişi ile karşılaşacaksınız.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve uzun zamandan beri içinizde kalan planlarınıza odaklanabilirsiniz. Sizi telaşlandıran ve tedirgin eden kişilerden uzak durmaya çalışmalısınız.

 

BALIK / YÜKSELEN BALIK 

20-27 Ağustos tarihleri arasında balık burcu için burç yorumu şu şekildedir:

22 Ağustos 2023 tarihinde Merkür retrosu gerçekleşiyor. Bu dönemde iletişim, teknoloji ve seyahat konularında bazı zorluklar yaşanabilir. Balık burcu, duygusal ve sezgisel bir burç olduğu için bu retro dönemi duygusal açıdan daha hassas olabileceğinizi gösteriyor. İletişimde karışıklıklar, yanlış anlamalar ve iletişim araçlarında teknik sorunlar yaşanabilir. Seyahat planlarınızda aksaklıklar ve gecikmeler olabilir, bu yüzden dikkatli olmanızda fayda var.

Bu retro dönemi aynı zamanda geçmiş ilişkilerle ilgili konuların da gündeme gelebileceği anlamına geliyor.

Bu dönemde duygusal ve hayal gücü yüksek bir enerji hissedebilirsiniz. İç dünyanıza daha fazla odaklanabilir, ruhsal çalışmalara yönelebilirsiniz. Aynı zamanda, ilişkilerde daha anlayışlı ve fedakar bir tutum sergileyebilirsiniz.

Bu hafta, özellikle iş hayatında bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İş yerindeki rekabet artabilir ve bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Sabırlı ve kararlı bir şekilde ilerlemek önemli olacaktır.

Kariyeriniz ile ilgili yeni adımlar atmanın zamanı geldi daha fazla bulunduğunuz yerden hiçbir adım atmadan aynı şeyleri yapmak sizi ileriye götürmez. Cesaretinizi toplamalı ve aklınıza gelen yaratıcı fikirleri gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık problemlerinizi kökünden halledileceksiniz fakat size ciddi anlamda engel olan bazı durumlar var. Bunların başında gelen en önemli faktör stres, iş hayatınız veya ev hayatınız da ki stresi biraz daha aza indirmeyi denemeye çalışmalısınız.

Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran bazı durumlar ortaya çıkabilir. Partnerinizin kişisel hayatı bu aralar fazlasıyla inişli ve çıkışlı. Onun bu gelgitleri size da zaman zaman olumsuz etkileyebiliyor. Biraz daha sabırlı olarak sakin bir şekilde partneriniz ile konuşmaya çalışmalısınız. Yine de sizi anlamazsa ve aynı şekilde devam ederse başka bir çözüm yolu bulmak isteyebilirsiniz. İlişkisi olmayan Balık burçları ise yeni bir ilişkiye başlamak için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz.

16 Ağustos 2023 Aslan burcunda Yeniay gerçekleşti ve ani öfkelenmeler söz konusu olabilir. Sinirlerinize hakim olmalı ve biraz kendinizi sakinleştirmek adına çalışmalar yapmalısınız.

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.