5 YILIMIZIN ARDINDAN GURUR GECEMİZ VE AİLEMİZİN FERTLERİ!

Tam 5 yıl? Ülkemizde ortalama bir hayat yaşının 60 olduğunu varsayarsak tam 12 de biri? Eski eğitim sisteminde ilkokul'a devam edip, mezun olma süresi?

Göz açıp kapayıncaya kadar geçen koca bir 5 yıl? Sizlere ilettiğimiz yaklaşık 18 bin haber?

5 yıl önce 07.07.07 tarihinde yola çıkarken kendi kendime verdiğim söz; 5 yıl içinde hiçbir gece düzenlememek ve etkinlik yapmamaktı? Az sayıda okuyucu ve ayakları yere basmayan bir güvenilirlik ve ağırlıkla karşınıza çıkmamaya söz vermiştim kendime?

Bugün tam da hedeflediğimiz gibi magazin dünyasına damgasını vuran, gündem belirleyen, okurlarının güven ve haber alma ihtiyaçlarını karşılayan bir portal haline gelince sizlerin karşısına çıkmak konusunda hiçbir kaygımız kalmadı?

Baltalimanı Portaxe'da gerçekleşen Magazinkolik 5.Yıl Partisi ve "5 Yıla Damga Vuranlar" Ödül Töreni gecesi ile ilgili haberlere zaten sitemizde yer verdik ve sizler de aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz?

TEŞEKKÜRLERİN EN YÜCESİ ONLARA?

Bu kadar görkemli gecenin mimarları elbetteki sadece ana sponsorumuz olan Portaxe, ödüllerimizi yapan Ritim Home Collection, gecemizi gelin gibi süsleyen AAG Organizasyon ve BVS Grup değildi?

Öncelikle gece gündüz benimle birlikte sabahlayan, güzel haber aldığımızda sevinçle sarıldığımız, sıkıcı bir olayla karşılaştığımızda ya da işler ters gittiğinde benimle birlikte kahrolan bir savaşçı olduğunu 26 yıl sonra bir kez daha hatırlatan sevgili eşim Esin ve kızım Öykü en az benim kadar bu geceye katkıda bulundular...

Özellikle gecenin hazırlanmasında tüm teknik hazırlıkları yöneten, provaların yapılmasını gerçekleştiren, Sahne, ses ve ışık sistemlerinin son derece profesyonel bir kuruluş olan geceyi teknik olarak mükemmel yürüten Omega firmasınca kurulmasını sağlayan Banu Noyan Event Office adına bizzat emek veren Banu Noyan belki de bu önemli gecede adeta bir magazinkolik ailesi ferdiymiş gibi çaba ve zaman harcadı? Banu Noyan o kadar alçakgönüllü ve mütevazi idi ki; ne bir afişlerde logo, ne de teşekkür plaketi istemedi? O da bizim gönlümüzde zaten var olan yerini biraz daha genişletti?

Yaklaşık bundan 3 ay önce başlayan gecenin hazırlıklarında hep yanımızda olan ve hatta bizi sürekli teşvik eden CDS Creatif Stüdyo sahipleri Selma-Murat Öktem ve Fehmi Ketenci gecelerini gündüzlerine katarak, organizasyonun sunumlarından sahne dizaynına kadar birçok konunun gerçek patronlarıydılar?

Sahne üzerindeki çiçeğimiz, www.magazinkolik.com yazarımız, yazar, başarılı sunucu Ayşenur Yazıcı'ya iyiki varsın diyorum...

Bu gecenin görsel olarak sizlere aktarılmasında değerli emekleriyle ve 4 kişilik kadrosuyla destek olan Fotoğraf sanatçısı Bülent Uluçay'a, ve iyi bir fotoğrafçı olma yolunda ilerleyen yeğenim Cansu Demiröz'e de "Vizörünüze sağlık" diyorum...

Baltalimanı Portaxe'da gerçekleşen Magazinkolik 5.Yıl Partisi ve "5 Yıla Damga Vuranlar" Ödül Töreni gecemizi 2 kamera ile başlangıcından sonuna kadar an be an, kaydeden ve barkovizyona yansıtan Eyüphaan Kurtçu ve ekip arkadaşlarına teşekkürler....

Bordeauvins şarapları Türkiye temsilcisi İlyas Koçak ve İstanbul Bayiisi Ayşegül Terzibaş gecenin tüm içki ihtiyacını karşıladılar?

Medical Park Sağlık Grubu, gönderdikleri ambulans ve hazırda bekleyen uzman doktorlarıyla doğabilecek tüm sağlık ihtiyaçlarımızı emanet altına aldılar? Şükürler olsun ki, ihtiyacımız olmadı ama yarattıkları güven duygusuyla gecemiz boyunca huzur içinde olmamızı sağladılar?

Serley Yapım şirketinin sahibi Serpil Çakmaklı davetiyelerin hazırlanıp bize ulaştırılması konusunda yardımlarını esirgemediler?

Yıllardır dostluğumuz olan erkek giyiminde duayen bir marka olan Şinasi Günaydın her türlü giyim ihtiyacımızı karşıladı?

Bu tür büyük organizasyonlarda edindiği deneyimle adeta vazgeçilmezler arasına giren Golden Cest Ajansı sahibi Tülin Ürker, tüm ailesiyle birlikte organizasyonun hazırlık aşamasında özellikle davetiyelerin yerlerine ulaşması konusunda bizlerle birlikte sabahlara kadar çalıştığı gibi ödül alacak sanatçıların koordinasyonunu da büyük bir beceri ile sağladı?

30 yıllık dostumuz, bu süre içinde "Dream Girl Güzellik Yarışması", "Ünlülerin Benzeri" gibi bir çok yarışmada omuz omuza verdiğimiz Vizyon Ajans Production'un sahibi Atilla Kaplakaslan, çok önemli bir eksikliğimizi görerek, "Sahne akışını bizzat ses-ışık masasının başında bulunarak ben sağlayacağım" dedi ve sahne akışını yılların tecrübesiyle kusursuz olarak gerçekleştirerek magazinkolik ailesinin bir parçası olduğunu kanıtladı adeta?

Sitemizde yayınlanan "MAGAZİNKOLİK 5. YILINDA KÖŞE YAZARLARINI VE PARTİ SPONSORLARINI DA UNUTMADI!" başlıklı haberimizi okumak için TIKLAYINIZ

Tabii sahne şovlarıyla geceyi renklendiren ve ayakta alkışlanan sanatçılarımızı da "es" geçemeyeceğiz? Aşağıdaki linkte haberini okuyabileceğiniz; Meya Orkestrası Triosu, Vokaliz Grubu, Ziyade Roman Grubu ve Davul şovlarını gerçekleştiren dansçı arkadaşlarımız ile ödül aldıktan sonra söyledikleri şarkılarıyla tüm konukları hop oturtup hop kaldıran Hande Yener ve Sinan Akçıl'a Ödül törenimizin sona ermesinden sonra DJ performansıyla sahne alan Hande Yener'in oğlu Çağın'a da teşekkürlerimizi sunuyoruz?

Ayşenur Yazıcı'nın "MAGAZİNKOLİK 5. YIL PARTİSİNDE UNUTULMAYACAK SAHNE ŞOVLARI..."başlıklı haberimizi okumak için TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.