Ayşe Arman - Sevilay Yılman... KAVGA BÜYÜYOR!

Ayşe Arman - Sevilay Yılman... KAVGA BÜYÜYOR!

Sevilay Yılman, bazı röportajlarını para karşılığında yaptığını söylediği Ayşe Arman'ın kendisine yönelik sert sözlerine bugünkü yazısında yanıt verdi.

Hürriyet yazarı Ayşe Arman'ın para karşılığı röportaj yaptığı iddiası medya dünyasını karıştırdı.

Suçlamalara sosyal medya hesabında suçlamalar yanıt veren Arman, "Benimle ilgili bu iftirayı çıkartan, iftiraya iftira ekleyen, köpürten herkes şerefsizdir." ifadelerini paylaştı.

Arman devamında ise şunları söyledi: "Herhangi bi röportajdan para aldığımı, para istediğimi söyleyecek bir baba yiğit varsa, gelsin karşıma, yüzüne söylesin."

İlk olarak bu iddiayı gündeme getiren Habertürk yazarı Sevilay Yılman, ağır sözlere bugün "Hadi buna da cevap ver Ayşe Arman!" başlıklı yazısında yanıt verdi.

Geçtiğimiz ay Cengiz Holding’in bir yatırımını görmek davet edildiği Mardin'de kendisiyle birlikte Hürriyet Gazetesi’nden de Genel Yayın Yönetmeni Vahap Munyar'ın olduğunu yazan Yılman, bu konunun orada gündeme geldiğini belirterek yazısında şu ifadeleri kullandı:

"OLAYI DOĞRULADI VE TÜM HİKAYESİNİ ANLATTI"
"(...)Yatırım ziyaretimizin ardından soluklanmak için oturduğumuz öğlen yemeğinde…

Medyadan filan bahsederken aklıma geldi Ayşe Arman’la ilgili bu korkunç ötesi iddialar ve Munyar’a “küt” diye aynen şu şeklide sordum:

Ayşe Arman’ın bazı röportajlarını parayla yaptığı söyleniyor. Bizzat röportaj yaptığı kişilerden birinden duydum! Bu çok büyük rezalet değil mi Vahap Ağabey!”

Ve biz, yani ben ve yanımdaki gazeteciler bu iddiaya karşılık Munyar’ın, “Böyle bir şey yok! Yalandır!” cevabını vereceğini beklerken o ise olayı doğruladı ve dahası tüm hikayesini de anlattı.

Ve hatta daha önce gazetenin ombudsmanının bu durumu defalarca eleştirdiğini hatırattı. Bunları zaten isim vermeden ilk yazımda dile getirmiştim.

Okursanız bir kez daha o yazıyı, özellikle şunu da dediğimi göreceksiniz: “Şimdilik isim yazmıyorum ama eğer inkara gidilecek olursa her şeyi tek tek dökerim!” Bu arada… Hani diyor ya Ayşe Arman dünkü zorunlu açıklamasında…

 “Utanmadan Aydın Doğan’ın bile adını karıştırdılar. Yok efendim ben açıktan para almışım da Aydın Bey, 'Madem öyle yarısını bize versin' demiş de! Rezillik bu...”

"BU REZİLLİĞİ BEN UYDURMADIM"
Haklı gerçekten de! Bence de büyük rezillik ama bu rezilliği ben uydurmadım.

Bu bir senaryo değil çünkü bunu da Hürriyet’in Yayın Yönetmeni Vahap Munyar anlattı bizlere. Ve bende o ne anlattıysa eksiltmeden, çoğaltmadan sizlerle paylaştım."

O KADINA MI İNANACAĞIM, GENEL YAYIN YÖNETMENİME Mİ?

İddiaları kesin bir dille yalanlayan Arman, “Vahap Munyar’ın, kendisine Sevilay Yılman ile arasında böyle bir konuşma geçmediğini söylediğini” aktardı.

Arman, “Bir kadın, ‘Paralı röportaj yaptığını senin yayın yönetmeninin kendisi bana söyledi’ diye yazı yazdı. Bu çirkin iftirayı, yayın yönetmenime sordum. ‘Tabii ki doğru değil, sallıyor’ dedi.

Kendisiyle böyle bir konuşmanın asla geçmediğini söyledi. Hakkımda iğrenç suçlamalar yapan bir kadına mı, yayın yönetmenime mi inanacağım?” ifadelerini kullandı.

 

 

Yılman’ın bugünkü yazısında yer alan “Şimdilik isim yazmıyorum ama eğer inkara gidilecek olursa her şeyi tek tek dökerim!” ifadelerine de tepki gösteren Arman “Ne delili ya! Bunlar delil değil, iftira! Reddediyorum! Yayın yönetmenim, ‘Ben böyle bir şey söylemedim!’ diyor. Ben de doktordan para-mara almadım. Doktor orda, isteyen sorup, öğrenebilir...” dedi.

Ayşe Arman’ın konuya ilişkin olarak Instagram hesabından paylaştığı mesaj şöyle:

“Bir kadın, ‘Paralı röportaj yaptığını senin yayın yönetmenin kendisi bana söyledi’ diye yazı yazdı bugün. Şok oldum!!! Bu çirkin iftirayı, yayın yönetmenime sordum.

‘Tabii ki doğru değil, sallıyor!!!’ dedi. Kendisiyle böyle bir konuşmanın asla geçmediğini söyledi. Hakkımda iğrenç suçlamalar yapan bir kadına mı, yayın yönetmenime mi inanacağım??? Ben yayın yönetmenime inanıyorum. İşin bir kısmı bu.

‘Paralı röportaj’ diye sözü geçen habere gelince, 14 Ocak 2017’de yayınlandı. Mehmet Öz’ün de programına çıkarttığı 30 estetik ameliyat olan, 6 kaburgasını aldırmış Pixee Fox röportajıydı. Türkiye’ye Doktor Bülent Cihantimur’a ‘vajina estetiği’ yaptırmaya gelmişti.

Cihan Timur röportajın kutusuydu. O röportajda, operasyon hakkında bilgi verdi ama tavsiye filan etmedi. Ben o habere kadın ilginç diye gittim, ‘vajina estetiği’ duyulmamış bir şey diye gittim, ‘hangi manyak 30 kere estetik ameliyat olur, hangi sahikle olur?’ diye gittim. Bunları da aynen böyle sordum.

Bu röportajdan para aldığımı iddia etmek çok çok çok alçaltıcı bir şey!!!! Ama işte, çamur at izi kalsın kampanyası sürüyor. Şaka gibi ama resmen böyle bir rezilliği yapabileceğimi iddia ediyorlar. Ve delil diye bu röportajı gösteriyorlar! Ne delili ya! Bunlar delil değil, iftira! Reddediyorum! Yayın yönetmenim, ‘Ben böyle bir şey söylemedim!’ diyor. Ben de doktordan para-mara almadım. Doktor orda, isteyen sorup, öğrenebilir...

Demek ki, kader de böyle felaket şeylerle itham edilmek de varmış. Sebebini bilmiyorum. Ben de çözemedim henüz. Ama düşmanlığın, kıskançlığın, alt oymanın, bel altı vurmanın bu kadarı da fazla. Olsun.... Bizde yılmak yok.”

Kaynak:internethaber.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.