'Ben Eşimi Seviyorum'... YENİ EVLİLER İÇİN REHBER!

'Ben Eşimi Seviyorum'... YENİ EVLİLER İÇİN REHBER!

Avrupa Psikoloji Merkezi Yön. Krl. Bşk Erdinç Üstündağ'ın kaleme aldığı bu yeni kitap evli çiftlerin hayattaki mutluluklarının daim olması yönünde hazırlanmış bir kişisel gelişim çalışmasından oluşuyor.

"Ben Eşimi Seviyorum" adıyla Erdinç Üstündağ'ın kaleme aldığı bu çalışma kitapçılarda.

Eşine şiddet uygulayanlara şaşıyorum. Ben eşimle mutluyum, hayatımı yaşıyorum.
* * *
"Eşinizi cinsel konuda mutlu edemiyorsanız o evde elektrik yok demektir. 
Huzur ve mutluluk avizesi yanmaz ve yanmayacaktır…"
* * *
"Heyecanlı ve aktif bir cinsel ilişki vücuda sıhhat kazandırır. 
Duyulara kuvvet verip yaratılışı gereği vücudu mutlu ve kalbi huzurlu eder." 
* * *
Israrla tekrar tekrar belirtiyoruz ki gerdek gecesinde en dikkat edilmesi gereken hareketlerden biri üzerindeki kılık kıyafetleri göle atlayacakmış gibi paldır küldür çıkartarak soyunmamaktır.
* * *
İktidarsızlık yaşıyorsanız TV'lerde yayın yapan "şöyle kaldırır, böyle saldırır, şöyle kalınlaştırır, bu kadar uzatır" gibi saçma sapan heyecan ve hezeyanlara heveslenmeyin. Bu konunun uzmanına gidin.
* * * 
"Eşini evde harçlıksız bırakmamalısın. Çalışan eş ise onun kazancına göz dikmemelisin. Ona aldığın getirdiğin, yedirip içirdiğin konularda başa kakıç anlamına geleceği için asla "sana şunu yaptım, bak geçende şunu almıştım, bunu yedirip içirmiştim" gibi sözler etmemelisin. Bir yere giderken, eşine nereye gideceğini haber vermelisin. Taş fırın erkeği ayaklarıyla "hesap mı vereceğim?" hanzoluğu yapmayacaksın." 

AVRUPA PSİKOLOJİ MERKEZİ YÖN. KRL. BŞK

ERDİNÇ ÜSTÜNDAĞ KİMDİR?

Avrupa'nın 15 ülkesiyle çalışan, Avrupa Psikoloji Merkezinin kurucusu, Psikoloji Danışmanı Uzman ve Erdinç Üstündağ Almanya doğumludur. Fransa Türk Tabipler Birliği Bşk. yardımcısıdır. Psikoloji ve Kişisel Gelişim Uzmanı olarak çalışmaktadır. İlköğretimi Türkiye'de tamamladı.

Eğitimine Almanya'da devam etti. Psikolojik, Kişisel ve Mental Eğitimlerini Almanya´da tamamladı. Bunun yanında daha yararlı ve daha etkili hizmet verebilmek için Yoga, NLP ve Hipnoz Eğitimleri almıştır. Psikolojik konularda Ulusal ve Yerel Gazetelerde birçok makale yazmış, seminer, eğitim konferans vermiş, kişisel gelişim toplantılarında uzman olarak bulunmuştur.

Özel ve Kamu Kuruluşlarında Mentör olarak Personel ve Yönetici Motivasyon kursları düzenlemektedir. Çok sayıda Siyasetçi, Sanatçı ve Mankene Kariyer Koçluğu, Profesyonel Futbolcularının bir kısmına danışmanlık yapmaktadır. Resmi Panellerde Psikoloji Koçu olarak görev almaktadır. Bazı Sosyal Derneklerin üyesidir. Yerli ve Yabancı birçok kanalda program konuğu olarak bulunmuştur. Daha önce yayınlanmış "Aradığım Kitap İşte Bu" isimli bir eseri bulunmaktadır. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum