Deniz Akkaya - İzzet Çapa... ARALARINA SELİN CİĞERCİ ÇIRA GİRDİ!

Deniz Akkaya - İzzet Çapa... ARALARINA SELİN CİĞERCİ ÇIRA GİRDİ!

Geçtiğimiz haftaya Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci gerilimi damga vurdu. Cinsiyet değiştirdikten sonra her fırsatta anne olmak istediğini dile getiren Ciğerci'ye Deniz Akkaya'nın sert yanıtı tepki çekmişti.

Deniz Akkaya'nın tavrından sonra İzzet Çapa programı bıraktı. Canlı Masa'ya İzzet Çapa'nın yerine kimin oturacağı merakla bekleniyor.

Bir süredir İzzet Çapa ile Uçankuş TV'de Canlı Masa isimli program sunan Deniz Akkaya, geçtiğimiz hafta Selin Ciğerci Çıra ile birbirine girdi.

Anne olmak istediğini dilen getiren Selin Ciğerci Çıra, "Ben sadece isteklerimi söyledi. Ha evlatlık alırım ha o yöntemle olur.

Ben sadece taşıyıcı anne istiyorum dedim. Türkiye'de bunun yasak olup olmadığını biliyor muydum sanki?

Siz bana bunu söyleyeceğinize kadar koronayı bilip maske çıkardınız. Bu kadar beni çocuğumla para kazanmama taktıysanız...

Daha çocuğum olmadan böyle konuşuyorsun ayıp ya" dedi.

Bunun üzerine araya giren Akkaya ise "Selincim olamaz, kanunlar izin vermiyor" deyince küplere binen Selin Ciğerci Çıra "Sana ne" diyerek sesini yükseltti.

İZZET ÇAPA SESSİZ KALMADI

Tartışma bununla da kalmadı. Akkaya hızını alamadı ve Selin Ciğerci Çıra'yı geçmişiyle vurmak istedi.

Selin Ciğerci Çıra'yı fuhuşla suçlayan Deniz Akkaya'nın bu tavrı da LGBTT bireyleri tarafından büyük tepki çekti.

Bu gerilimin üzerine Canlı Masa isimli programın diğer sunucusu İzzet Çapa da Akkaya'ya tepki gösterdi.

izzetcapa_paylasim.jpg

Bir süredir Canlı Masa'da sunuculuk yapan İzzet Çapa programı bırakma kararı aldı. Çapa bu kararını sosyal medyada şu notla duyurdu:

"Hayat insanın karşısına bin türlü şey çıkartır… Kimisini keyifle, kimisini görev addederek yaparsın…

Bazı masalar vardır ki adı dost sofralarıdır; onlarda muhabbetle oturur her anından keyif alırsın… Ve fakat bazı masalar vardır ki artık tadı kaçmıştır… Ne söylediğin lafın bir manası, ne konuşulan konunun bir anlamı kalmıştır…

Herkes anlamsız bir hezeyanla kendi derdine düşmüş, ortak sohbet diye bir şey kalmamıştır… Sen yüreğinle oradasındır, başkalarının bin türlü başka hesabı vardır…

İşte böyle zamanlarda, o masalardan vaktinde kalkmasını bileceksin… İşte böyle durumlarda, artık demir almak günü gelmiştir zamandan diyecek ve yoluna gideceksin…

Ne güzel demiş Neşet Baba nurlar içinde uyusun… ‘Şahsınıza karşı haddi aşan, hududu geçen, küstahlaşanları, altın olsa kesenizde, bal olsa kâsenizde tutmayın...’ Haydi bana eyvallah…"

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.