Elif Kask... "BOŞANIRKEN" GERİLİM VE MACERA DOLU ANLAR !..

Elif Kask... "BOŞANIRKEN" GERİLİM VE MACERA DOLU ANLAR !..

Romanlarını terör ve gerilim üzerine kurgulayarak fark yaratan Elif Kask, yine sıra dışı bir gerilim ve macera ile dolu yeni romanı ile kitap severlerin huzurunda.

Elif Kask, yine sıra dışı bir gerilim ve maceranın içine sürüklüyor okuru. Alfa Yayınları’ndan çıkan yeni romanı Boşanırken gerçek olaylardan kurgulanarak yazılmış bir gerilim romanı.

Adalet sisteminin sorgulandığı romanda, birbiri ardına işlenen cinayetler, aşk ve gerilim kol kola...  Nefesinizi tutarak okuyacağınız romanda tempo hiç düşmüyor.

Manhattan Adası dünyayı yöneten güçlü ve zengin beyaz adamların yaşadığı yerdir. Bu küçük adada yaşayan ve dünyayı yöneten beyaz adamlara karşı olmak Amerikan Başkanı'nın bile haddi değildir. Hâkim Merle de sırtını onlara dayamıştır.

Eşinden boşanmak için adalet mücadelesi veren Naz, hayatları bu yasa tanımayan hâkim tarafından uçuruma sürüklenmiş 400 kadını çevresinde toplayarak mücadele etmeye karar verir. Sonrasında Hâkim Merle, ona destek olan senato üyesi, kadınların hayatlarını karartan, onlara ve çocuklarına en büyük kötülüğü yapan statü sahibi eşleri sırasıyla gizemli cinayetlere kurban gitmeye başlar. Bu arada olayı çözmekle yükümlü dedektifimiz ve merhametli bir mafya lideri çıkar sahneye. Bu iki gizemli adam, her şeye sahip olan Naz’ın kalbinin kara sularına girebilmek için sınırı kana boyamayı göze almışlardır.

Cinayetleri Adalet Tanrıçası üstlenmiştir fakat o tanrıça kimin içindedir?

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.