GECE KLÜBÜNE CEP'TEN REZERVASYON!

GECE KLÜBÜNE CEP'TEN REZERVASYON!

Gece klübüne gitmek isteyenler, istedikleri an loca ve stand rezervazyonu akıllı telefonlarına indirecekleri ClubTable uygulaması ile yapabilecekler.

Yeme içme, sinema, seyahat ve hatta hastane işlemlerimiz için teknolojinin tüm olanaklarını fırsata çevirmişken gece kulüplerine girişte hala daha problem yaşıyor olmak sizi de rahatsız etmiyor mu?

Amerika’da uygulanan ve büyük başarı elde eden ClubTable sistemi ile gece hayatı daha da kolaylaştı.

İşte ülkemizde eğlence hayatına giren ClubTable kolaylığı;

ClubTable, Türkiye gece hayatına yeni bir rezervasyon modeli getirerek hem gece kulüplerinin hem de gece kulübü müşterilerinin tüm rezervasyon sorunlarını ortadan kaldıracak ve Türkiye gece hayatı standartlarını üst seviyelere çıkartacak bir mobil uygulama. Kullanıcılar, ClubTable mobil uygulaması ile İstanbul'un en kaliteli gece kulüplerinin Stand ve Loca hizmetini, ister bireysel olarak isterlerse arkadaşlarıyla birlikte ödeyerek satın alabilecekler. Bu sayede hiçbir tanıdığa ihtiyaç duymadan, sıra beklemeden ve rezervasyon problemi yaşamadan gece kulübüne gönül rahatlığıyla giderek ayrıcalıklı eğlencenin tadını çıkartacaklar.

Gece Hayatını Kolaylaştırmanın Sırrı

Kullanıcı uygulamayı iPhone’una indirdikten sonra mekanlar bölümünden eğlenmek istediği günü belirliyor ve gitmek istediği gece kulübünü seçiyor. Daha sonra kullanıcı gece kulübü sayfasında bulunan Stand Gold, Stand Premium, Loca Gold ve Loca Premium gibi paketlerden birisi seçip ödeme sayfasına gidiyor. ClubTable uygulamasında 2 farklı yöntemle ödeme yapılabiliyor. Birinci yöntemde müşteri satın aldığı hizmetin ücretini tek başına ödüyor. İkinci yöntemde ise kullanıcı arkadaşlarıyla birlikte ödeme yapabiliyor. “Birlikte Öde” diye adlandırılan bu sistemde kullanıcılar ödeme yapmak istediği zaman, telefon rehberinden arkadaşlarını seçebiliyor ve seçtikleri her bir kişi için ayrı ayrı ödeme tutarı belirleyebiliyor. Amerika’da bunun adı “Split Bill” ve Dünya’da sadece birkaç ödeme sisteminde bulunan bu özellik ile grup olarak gidilen gece kulübü eğlencelerinde yaşanan en büyük problem olan para toplama problemi ortadan kalkmış oluyor.

Ayrıcalıklı Eğlence

ClubTable kullanan eğlence severler, rezervasyon ödemesini gece kulübüne gitmeden önce yaptığı için rezervasyonları kesinleşmiş oluyor ve gece kulübü kapısında hiçbir problem yaşamadan kulübe giriş yapıyor. ClubTable müşterilerinin gece kulübü kapısında tek yapmaları gereken kulüp görevlilerine isimlerini ve ClubTable ile rezervasyon yaptıklarını söylemeleri. 

Gece kulübüne giriş yapıldıktan sonra garsonlara ClubTable ile rezervasyon yapıldığı söylenir. Garson özel ClubTableiPad’iyle müşterinin ClubTable uygulamasındaki rezervasyona ait QR kodu okur. Kişinin satın almış olduğu ürün garsonun ekranında gözükür. Bu işlemden sonra garson satın alınmış pakete dahil içecekleri servis etmeye başlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.