Kadıköy Life Dergisi... 2015`İN İLK SAYISI YAYIMLANDI...

Kadıköy Life Dergisi... 2015`İN İLK SAYISI YAYIMLANDI...

Kadıköy Life Dergisi`nin merakla beklenen yeni yılın ilk sayısı da olan Ocak & Şubat 2014 sayısı sayfalarında, ilgiyle okuyacağınız pek çok özel haber yer alıyor.

Çoğunluğu Kadıköylü okurlardan gelen yoğun istek üzerine Moda bölgesini kapak konusu yapan Kadıköy Life, "Bir terslik var; Moda ve çevresinde yaşananlar Moda'nın dillere destan özelliğiyle bağdaşmıyor... Moda'da neler oluyor..? diye sordu.

Diğer yandan Sertaç Kayserilioğlu, o eşsiz kalemiyle eski Moda'yı kaleme alarak, romantizmin doruklarında bir gezintiye çıkarıyor sizleri. Moda Deniz Kulübü'nün eski binasının uluslararası bir etkinlik merkezi olacağı haberini ve detaylarını da yine ilk kez Kadıköy Life sayfalarında okuyacaksınız...

Enis Fosforoğlu, Melih Arat, İnal Aydınoğlu'nun birbirinden güzel yazıları yanında, bir başka sürpriz röportaj ise, Burçak Orçun'un kaleminden İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek ile yapıldı.

Son zamanlarda gündemden düşmeyen Validebağ Korusu'nu masaya yatırdık ve bu defa "Validebağ'da neler oluyor..?" diye sorduk. Indigo Dergisi başyazarı Bayram Sarı, "Kalkedonya'nın direnen şövalyeleri" başlıklı bir yazı kaleme aldı ki, sonunu okumadan alkışlamaya başlayacaksınız...

Her sayıda bir mahalleyi inceleme misyonunda sıra Fenerbahçe Mahallesi'ndeydi. Adem Giden, Fenerbahçe'yi enine boyuna gezdi ve yazdı...

Figen Sabırcan arkadaşımız Av. Osman Macit Söylemez'i Kadıköy Life sayfalarına konuk etti. Osmanlı'dan Cumhuriyet'e, Atatürk'ten Fikriye Hanım'a bilmediğiniz, duymadığınız anektodları sayfalara aktardı.

Radyoloji'yi Türkiye'ye getiren ve bu uğurda aldığı radyasyon ile hayatını kaybeden Kadıköylü Esad Feyzi Bey'in öyküsünü de Kadıköy Life sayfalarında bulacaksınız.

Düğünler, kutlamalar, toplantılar, buluşmalar... Anadolu Yakası'nda nereye gidilir, kim nerede kiminleydi..? Hepsi Kadıköy Life Dergisi'nin Cemiyet Haberleri sayfalarında...

Kadıköy Life?a ulaşabileceğiniz adresler:

Dijital olarak www.b-publisher.com ile dmags.net platformlarından okuyabileceğiniz Kadıköy Life, ayrıca aşağıdaki adreslerde de sizleri bekliyor olacak. Remzi Kitabevi bütün şubeleri, Nezih Kitabevi bütün şubeleri, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir arasındaki tüm gazete satış noktaları... Muhtarlıklar, Benzin İstasyonları, Kadıköy ve Bostancı İskeleleri... Seyhan Müzik Evi, Kadıköy Mephisto, Gergedan Kitabevi, Suadiye Gimtaş, Moda Eyfel Pastanesi, Moda Alp Kitabevi, Barker Gençlik Merkezleri?

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.