Tavsiye Cini... TAVSİYE ETTİKLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ!

Tavsiye Cini... TAVSİYE ETTİKLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ!

Sosyal medya mecrası Instagram üzerinde yayın yapan @tavsiyecini plaketleri dağıtıldı. Bu yıl ilk kez dağıtılan plaketler "En iyi işletmeci dalında oldu.

Sosyal medya mecrası Instagram üzerinde yayın yapan @tavsiyecini plaketleri dağıtıldı. Bu yıl ilk kez dağıtılan plaketler "En iyi işletmeci dalında oldu. @tavsiyecini gizli müşterileri. 320 işletmeyi gizli müşteri yöntemi ile test etti. Alınan sonuçları değerlendiren ekip 12 işletmeciye plaket verilmesine karar verdi. 14 plaketin altı tanesini kamuda faaliyet gösteren restoranlar almaya hak kazandı.

İçinde bulunduğumuz pandemi süreci nedeniyle plaketler törensiz olarak dağıtıldı. Gizli müşteriler değerlendirilen 320 restoran ve mekana en az 3 kez gittiler. @tavsiyecini ekibi değerlendirme yaparken, hijyen, hizmet anlayışı, lezzet, servis hızı ve dekorasyon gibi konulara dikkat ettiler.

İşte @tavsiyecini tarafından başarıları plaket ile belgelenen "En İyi İşletmeciler"

İlk olarak kamu tarafında 19 İBB Sosyal Tesisini inceleyen ekip, bu inceleme sonucu altı tesisi plakete layık gördü. Buna göre İBB SAFATEPESİ SOSYAL TESİSLERİ (İsmet ŞENEL) İBB KÜÇÜK ÇEKMECE SOSYAL TESİSLERİ (Fevzi NUHOĞLU ) İBB SULTANBEYLİ SOSYAL TESİSLERİ (Recep AKYOL ) İBB FLORYA SOSYAL TESİSLERİ (Osman TOPUZ) İBB ÇIRPICI SOSYAL TESİSLERİ ( Mesut TIRPAN) İBB BALAT SOSYAL TESİSLERİ ( Ömer ÇALIŞAN) En İyi İşletmeci Plaketini almaya layık görüldü.

tavsiyecini-aliguler.jpg

İkinci olarak özel sektörde değerlendirilen mekanlar arasında Big Mammas restoranları Nihat YILDIZ, Bafra Pide Koray KURU ve Tolga KURU, Federal Coffee restoranları adına Sam ÇEVİKÖZ Adress City Pastaneleri adına Mehmet CENEREN, Ayme Süt Ürünleri Adına Emel KEÇECİ, Osmanlı Mutfağı Konusunda bir uzman olan Güler Osmanlı Mutfağı adına Ali GÜLER, ve Anadolu yakasında gastronomi dalında çığır açan Dürümcü Emmin Adına ise Rüstem CANKESEN plaket almaya hak kazandı.

Plaketlerin bir kısmını @tavsiyecini adına ünlü bir isim verdi. Franchise alanında ülkemizi beş kez şampiyonlar arasına sokan Ayhan KAYA Kamu grubunun ödüllerin verdi. Ödül dağılımı sırasında kısa bir konuşma yapan Ayhan Kaya: "@tavsiyecini farklı bir iş yapıyor. İşletmelerin değerlendirilmesi ve başarılı olanların belgelenmesi ve duyurulması önemli. Çünkü halk bu yolla sağlam yumurtalarla çürük yumurtaları birbirinden ayırıyor. Bu aslında Michelin Restaurant sertifikasyon benzeri bir olay. Bu sistemi oluşturan @tavsiyecini ekibini tebrik ederim.

 

@tavsiyecini önümüzde ki 2 ay içinde 12 süper Chef için çalışma yapacak. ve bunları da birer plaket ile belgeleyecek.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.