Vedat Milor...BURGAZADA'DA SALDIRIYA UĞRADI!

Vedat Milor...BURGAZADA'DA SALDIRIYA UĞRADI!

Gurme Vedat Milor, Burgazada'da sözlü ve fiziki saldırıya uğradı. Vedat Milor yaşadığı olayı Twitter hesabından takipçileri ile paylaşırken, dikkat çeken detaylar aktardı.

Dünyacı ünlü gastronomi uzmanı Vedat Milor, Burgazada’da uğradığı saldırıyı anlattı. Milor, twitter hesabında başından geçenleri aktararak gereğinin yapılması için İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Adalar Belediyesi'nin hesaplarını da iletisine ekledi.

Milor'un bu şikayetine İBB'den cevap geldi.

'BAŞIMDAN TATSIZ BİR OLAY GEÇTİ'

''Burgazada'da başımdan çok tatsız bir olay geçti. Detaylı paylaşmak istiyorum çünkü bu sorun farklı şekillerde karşımıza çıkıyor.

Ada’da rıhtıma yakın restoranlar Belediye'nin çizgidiği sınırları ihlal edip masalarıyla neredeyse geçecek yer bırakmıyor.

vedatmilor_saldiri_paylasim.jpg

'SANA NE LAN, FAZLA KONUŞMA'

Bazı restoranlar fazladan bir masa daha koyup yürümeyi imkansız hale getiriyorlar. Bir restoranın önünden geçerken benzer bir sorun vardı ve ben de ilgili bir çalışanı ikaz ettim.

Ancak çalışan ''Sana ne lan, fazla konuşma' diyerek beni denize doğru itti. Düşmeme ramak kaldı.

'BOYNUM KIRILABİLİRDİ'

Açık biçimde kanuna ve nizama aykırı olan bir uygulamayı ikaz ettiğim için uygulanan bu kaba kuvvet düşündürücü.

Bu restoranın sahiplerinden birinin Belediye Başkan yardımcısı olması iki kere düşündürücü ve üzücü. Geriye doğru denize düşsem boynum kırılabilirdi.

KAVGAYI KAYDA ALMIŞ

Çok üzücü bir olay daha var: Restoran sahipleri benim çalışana hakaret ettiğimi iddia etmiş. Öyle bir şey söz konusu değil tabii ki.

Vapurda dönerken gittiğim restoranla ilgili düşüncelerimi ses kaydına aktarıyordum. Allah'tan bu açık kalmış. Olan biten her şey orada.

Amacım çete, dağ kanunlarına aynı şekilde yanıt vermek değil. O yüzden kötü yorum bırakma, bizzat arayıp taciz etme gibi yaklaşımlar doğru olmaz. Yapılması gereken şey belediyenin o bölgeyi geçişe uygun hale getirmesi.''

İBB'den Milor'a yanıt gedi

ibb.jpg

Kaynak:cumhuriyet.com.tr

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.